WWE TLC 2017: Ogólna dyskusja

TLC: Tables, Ladders & Chairs (2017) – gala wrestlingu wyprodukowana przez federację WWE dla zawodników z brandu Raw. Odbędzie się 22 października 2017 w Target Center w Minneapolis w stanie Minnesota. Emisja będzie przeprowadzana na żywo za pośrednictwem WWE Network oraz w systemie pay-per-view. Będzie to dziewiąta gala w chronologii cyklu TLC: Tables, Ladders & Chairs.

Ogólna dyskusja, to miejsce, w którym możecie się dzielić z nami waszymi propozycjami oraz informacjami dotyczącymi zbliżającej się gali PPV TLC: Tables, Ladders & Chairs 2017.

Masz własne pomysły? To podziel się z nami, a my na pewno odpiszemy! Codziennie możecie dzielić się z nami wiadomościami na temat TLC: Tables, Ladders & Chairs  i piszcie jakie artykuły chcecie, aby pojawiły się na stronie, oczywiście związane ze zbliżająca się gala PPV.

Karta pojedynków:

KICK-OFF

Singles Match
Sasha Banks vs Alicia Fox

Główna Gala:

TLC Handicap Match
The Shield vs Braun Strowman, Kane, The Miz, Cesaro & Sheamus

RAW Women’s Championship Match
Alexa Bliss (c) vs Mickie James

WWE Cruiserweight Match
Kalisto (c) vs Enzo Amore

Singles Match
Asuka vs Emma

Singles Match
„Demon” Finn Balor vs „Sister Abigail” Bray Wyatt

Tag Team Match
Jack Gallagher & Brian Kendrick vs Cedric Alexander & Rich Swann

Łukasz Dobrowolski 2017-10-19 12:27:00
| |

Karta może i dobra ale brakuje mi stypulacji w pojedynkach, sama jedna walka TLC nie odda tego klimatu co w poprzednich edycjach. Brakuje mi walki na stoły i krzesła na pewno by to uatrakcyjniło galę a przede wszystkim podniosło oglądalność TLC. A wy co o tym sądzicie jak oceniacie kartę pojedynków na gali TLC oraz czy nie brakuje wam stypulacji z udziałem krzeseł lub stołów??