WWE Talking Smack 15 listopada 2016

Show rozpoczynamy od pojawienia się Daniela Bryana oraz Renee Young, którzy przywitali fanów WWE na Talking Smack. Generalny Manager SmackDown Live powiedział, że jest podekscytowany, ponieważ mógł uścisnąć dłoń The Undertakera. Po czym dodał, że jest zadowolony z powrotu ”DeadMana” do swojego domu, którym jest SmackDown. Ogólnie rzecz biorąc Daniel oznajmił, że 900-setny odcinek okazał się sukcesem.

Pierwsi goście: Team Smackdown Women’s

Panie ulokowały się na scenie. Nikki pokazuje wszystkim widzom swój ubytek na zębie, a następnie mówi, że ma osobiste porachunki z drużyną RAW, a także z Carmellą, która odpowiada Nikki, że nie ponosi żadnych konsekwencji za jej problemy. Trenerka zespołu Natalya oświadcza, że wszyscy się wspierają, a także mówi o słabej stronie RAW Women’s Champion. Następnie Renee Young zapytała o to jaki plan mają związany z Nia Jax. Nikki Bella odpowiada, że w zespole jest potrzebny ktoś bardzo silny i cieszy się, że może z nią współpracować. Naomi dodaje, że trzeba odłożyć wszystkie negatywne emocje, połączyć siły i razem wygrać. Alexa Bliss dodaje, że w niedzielę na Survivor Series odłoży wszystkie dotychczasowe problemy, ale w poniedziałek wszystko wróci do normy. Generalny Manager Daniel Bryan mówi, że jest bardzo dumny ze swoich kobiet za wtorkową postawę, a także jest przekonany, że jego panie na Survivor Series pokonają kobiety z RAW.

Drudzy goście: IC Champion The Miz (w/Maryse)

The Miz przypomina wszystkim wypowiedź Daniela Bryana z zeszłotygodniowego Talking Smack, gdzie to wspomniał o możliwości zwolnienia gwiazdy Hollywood jeśli on nie pokona Dolpha Zigglera i nie zdobędzie tytułu. Miz pyta Daniela, czy wciąż chce go sprzedać, a do siebie ściągnąć Samiego Zayna oraz Cesaro, którzy wyjawili, że uwielbiają SmackDown i chcieliby tu przejść. Miz chce wiedzieć komu GM będzie kibicował podczas Survivor Series, czy jemu, czy Samiemu. Daniel próbuje odpowiadać, ale nie udało mu się ponieważ mistrz odszedł. Po chwili jednak Daniel wyjawia iż będzie trzymał kciuki za Miza, ponieważ chce aby IC Title był na SmackDown Live. Daniel przyznaje, że chciałby u siebie mieć Samiego Zayna lub Cesaro, ale nigdy nie rozmawiał o tym z RAW.

Trzeci gość: Edge

Edge przybył i powiedział, że chce wyjaśnić pewną kwestię. Zaczynamy dyskusję na temat The Undertakera. Edge mówi, że jego wejścia wciąż wywołują u niego dreszcze. Następnie dodaje, że Taker będzie wielkim wzmocnieniem dla niebieskiej drużyny podczas SmackDown Live. Daniel Bryan wierzy, że zarówno Dean Ambrose jak i AJ Styles odłożą swój konflikt i wspólnie powalczą na Survivor Series. Daniel Bryan prosi Jamesa Ellswortha o pojawienie się. James mówi, że jest bardzo podekscytowany możliwością pobytu w jednym ringu z Edgem i The Undertakerem.