WWE Talking Smack 31 stycznia 2017

W tym tygodniu na odcinek Talking Smack zapraszają nas: Renee Young oraz Daniel Bryan, który ostatnio był nieobecny. Natomiast Renee Young przypomniała wydarzenia z udziałem Johna Ceny oraz Randy’ego Ortona, które miały miejsce podczas niedzielnej gali PPV Royal Rumble. Generalny Manager SmackDown Live wyjawił, że chce, aby John Cena był najstarszym czynnym wrestlerem w WWE. Następnie dodał, że jest dumny z występu swoich podopiecznych na Royal Rumble, a także jego zdaniem walka AJ Stylesa z Johnem Ceną skradła show.

Pierwszy gość: The American Alpha

The American Alpha na samym początku podziękowali Danielowi Bryanowi za zaproszenie, a także poinformowali, że po raz ostatni wystąpili oni w Talking Smack, kiedy to JBL był jednym z gospodarzy. Daniel Bryan poprosił mistrzów o komentarz dotyczący ich braku występu na gali Royal Rumble. Jason Jordan powiedział, że są najlepszą drużyną w WWE, a mimo tego nie otrzymali szany na pokazanie się z dobrej strony co było dla nich wielkim rozczarowaniem. Chad dodał, że ich celem jest odnoszenie zwycięstw. Następnie wspomniał o tym, że nie mieli okazji bronić pasów tag team aż od zwycięstwa nad The Wyatt Family. GM SD Live Daniel Bryan oświadczył, że podczas gali Elimination Chamber American Alpha wezmą udział w Tag Team Title Turmoil Match. Według Gable’a ich największymi rywalami są The Usos po czym odchodzą. Następnie Daniel Bryan powiedział, że jest pod ogromnym wrażeniem postępu jaki zrobił Baron Corbin, który w Royal Rumble Matchu wyeliminował Brauna Strowmana, tak więc jest on jednym z faworytów do zwycięstwa w Elimination Chamber Matchu o WWE Championship.

Drugi gość: Naomi

Renee Young jest pod wrażeniem zmiany jaką przeszła Naomi, więc pyta ją w jaki sposób tego dokonała. Naomi odpowiedziała, że jest bardziej pewna siebie i nie zamierza się bać niczego i nikogo oraz, że chce się cieszyć tym co robi. Jednak jej zdaniem kobiety na SmackDown zrobiły duży postęp od momentu draftu. Daniel powiedział, że na gali Elimination Chamber będzie miała szansę na zdobycie Women’s Championship. Naomi odpowiedziała, że jej marzeniem jest bycie mistrzynią kobiet oraz występ na WrestleManii w jej rodzinnym mieście Orlando. Po tych słowach Naomi udała się na zaplecze natomiast Renee Young przypomniała o tym, że w przyszłym tygodniu na SD odbędzie się starcie Johna Ceny z kolejnym gościem Talking Smack Randym Ortonem.

Trzeci gość: Randy Orton

Randy Orton najpierw wypowiedział się na temat zwycięstwa w Royal Rumble Matchu, a później powiedział, że fani chcą zobaczyć jego kolejne starcie z Johnem Ceną, którego kilkukrotnie pokonał. Następnie dodał, że nie widzi miejsca dla Luke’a Harpera w The Wyatt Family mimo iż Bray Wyatt wielokrotnie dawał mu szansę na pokazanie się. Viper dodał, że wystąpił na 12 WrestleManiach przez co stał się bardziej pewny siebie. Na zakończenie dodał, że na WrestleManii 33 zostanie nowym mistrzem WWE po czym odszedł.

W przyszłym tygodniu Randy Orton zmierzy się z Johnem Ceną na SmackDown Live.