WWE Talking Smack 29 listopada 2016

Wow co tu się wyrabia? The Miz otwiera Talking Smack, ponieważ zastępuje on Generalnego Managera SmackDown Live Daniela Bryana, który z pewnych powodów nie mógł się zjawić. The Miz powiedział, że Daniel Bryan jest złym generalnym managerem, ponieważ nie pojawił się dziś w Talking Smack. Renee Young stara się bronić Daniela Bryana, więc mówi, że zdaniem WWE Daniel jest świetnym managerem. Następnie otrzymaliśmy skrót z wywiadu, w którym Alexa Bliss wypowiedziała się na temat walki z Becky Lynch. Renee chciała dowiedzieć się od The Miza, kto jego zdaniem jest najlepszą kobietą w WWE zarówno na RAW jak i SmackDown Live. Mistrz odpowiedział, że najlepsza jest Maryse, ponieważ wykonuje ona świetnie swoją robotę i są najlepszymi przyjaciółmi.

Pierwszy gość: Dolph Ziggler

Dolph pojawia się w koszulce NWO i mówi, że Maryse zdobyła Intercontinental Championship dla The Miza. Następnie pretendent pyta mistrza o to co tym razem zrobi Maryse, aby jej mąż odniósł zwycięstwo podczas niedzielnej gali PPV TLC. Miz odpowiada, że nie potrzebuje swojej żony, aby go pokonać, ale jest obecna przy ringu za każdym razem, ponieważ go kocha i wspiera. Następnie show off dodał, że jest podekscytowany niedzielną galą TLC, ponieważ będziemy świadkami zakończenia feudu między The Mizem i Dolphem Zigglerem. Następnie Renee Young wypowiedziała się na temat starcia Braya Wyatta i Randy’ego Ortona z Heathem Slaterem i Rhyno o WWE SmackDown Live Tag Team Championship.

Drugi gość: Becky Lynch

WWE SmackDown Live Champion pojawia się i mówi, że mimo siniaków jakie znajdują się na jej ciele jest gotowa do walki w niedzielę na gali TLC. The Miz prosi Becky o wypowiedź na temat brawlu, do którego doszło podczas odcinka SmackDown Live z jej udziałem oraz Alexy Bliss. Becky wyjawiła, że Alexa wsadziła jej palec w oczy, a następnie popchnęła ją na stół. Renee Young otrzymała wiadomość od Daniela Bryana. Następnie Renee poprosiła Becky Lynch o porównanie kobiet na RAW oraz SmackDown Live. Mistrzyni odpowiada, że projekt z podziałem na kobiet RAW i SmackDown Live jest nowy i potrzebuje trochę czasu, ale jest przekonana, że wkrótce poziom się wyrówna. Becky dodała, że zamierza wysłać pewne ostrzeżenie w kierunku Alexy Bliss i oświadcza, że na gali PPV TLC jej rywalka zostanie upokorzona, a jej piękno zostanie uszkodzone. Renee Young pyta Miza o to co sądzi na temat kobiet RAW oraz SmackDown Live. Mistrz odpowiada, że poziom kobiet na RAW jest wyższy, a to za sprawą złego generalnego managera, który nie potrafił dobrać odpowiednich osób. Następnie dodał, że wrestlerzy nie otrzymują szansy na pokazanie się za sprawą takich osób jak James Ellsworth.

Trzeci gość: AJ Styles

Nagle pojawia się AJ Styles i mówi, że nikt oprócz Deana Ambrose’a nie przepada za Jamesem Ellsworthem. Miz dodaje, że ten powinien martwić się starciem z Deanem Ambrosem, które zobaczymy podczas niedzielnej gali PPV TLC. AJ odpowiada, że nie sądzi, aby starcie z Deanem było dla niego jakimś wyzwaniem, a następnie mówi, że jest szczęśliwy, że dzisiaj w Talking Smack pojawił się The Miz w miejsce Daniela Bryana.