WWE Talking Smack 21 lutego 2017

Na kolejny odcinek Talking Smack zapraszają nas Renee Young oraz Daniel Bryan. Generalny Manager SmackDown poinformował, że w przyszłym tygodniu odbędzie się starcie Luke’a Harpera z AJ Stylesem, a zwycięzca tego pojedynku na WrestleManii 33 zmierzy się z Bray’em Wyattem o WWE Championship. Następnie Daniel dodał, że decyzja o odebraniu tytułu Naomi nie należała wyłącznie do niego, ale głównie do Shane’a McMahona oraz lekarzy, którzy podzielili się z nimi informacją o stanie zdrowia ówczesnej mistrzyni.

Pierwszy gość: Becky Lynch

Już na samym początku Becky oznajmiła, że Naomi jest świetną zapaśniczką, a także dodała iż była gotowa na pojedynek o tytuł, ale nie w takich okolicznościach. Becky dodała, że Alexa Bliss zawsze wymyśli sobie jakiś sprytny sposób na to, aby ją pokonać po czym gratuluje nowej dwukrotnej mistrzyni SmackDown zdobycia tytułu, lecz po raz kolejny dokonała tego w nieodpowiedni sposób. Następnie powiedziała, że wie co osiągnęła w swojej karierze Mickie James, ale ona stanęła po stronie Bliss ze względu na podobny sposób działania po czym poprosiła Daniela Bryana o kolejny pojedynek z Mickie. GM odpowiedział, że postara się porozmawiać z odpowiednimi osobami w jej sprawie. Daniel dodał, że był zaskoczony posunięciem ze strony Maryse, która zaatakowała Nikki.

Drugi gość: The Usos

Bracia już na samym początku oznajmili, że The American Alpha mają coś co należy do nich. Jimmy dodał, że AA stanowią dobry tag team, ale nadszedł czas, aby zwolnili im miejsce. Jimmy poprosił Daniela o to, aby mu wyjaśnił, dlaczego odebrał tytuł Naomi. GM odpowiedział, że gdyby ktoś z American Alpha doznał kontuzji to z pewnością by stracili pasy. Jimmy dodał, że następnym razem Daniel powinien go uprzedzić, ponieważ nie przygotował się odpowiednio do pocieszenia swojej dziewczyny. Po tych słowach bracia udali się na zaplecze, natomiast Daniel i Renee rozmawiali na temat The Miza oraz Johna Ceny.

Trzeci gość: AJ Styles

AJ Styles pokazał Danielowi uszkodzony ząb, a następnie zapytał go o to, dlaczego nie wznowił jego pojedynku z Harperem tylko ogłosił remis. Daniel odpowiedział, że było zbyt późno na to, aby wznowić ich pojedynek. Następnie AJ dodał, że noga Harpera jako pierwsza uderzyła o podłoże, więc powinien ogłosić go zwycięzcą oraz dodał, że chce aby Shane McMahon był obecny w trakcie jego pojedynku, ponieważ podejmuje on lepsze decyzje niż Daniel Bryan. Tym akcentem zakończyliśmy najnowszy odcinek Talking Smack.