WWE Talking Smack 22 listopada 2016

W tym tygodniu Talking Smack otwierają Renee Young oraz Daniel Bryan, który przyznaje, że James Ellsworth otrzymał niewielką pomoc ze strony Deana Ambrose, ale jest z niego bardzo dumny, ponieważ pokonał mistrza WWE niemal w pojedynkę. Generalny Manager SmackDown Live uważa, że rola Jamesa jaką będzie pełnił na SmackDown Live może ulec zmianie i nie będziemy go widywać w main eventach. Następnie dodał, że nie wie kiedy James otrzyma szansę na walkę o WWE World Championship, ale ją dostanie, ponieważ pokonał AJ Stylesa i zyskał miano pretendenta, a to za sprawą Shane McMahona, który dodał dwa zastrzeżenia do ich walki. Następnie Renee i Daniel rozmawiają o wydarzeniach, które miały miejsce podczas niedzielnej gali PPV Survivor Series. Daniel wyjawił, że jest rozczarowany tym, że jego kobieca drużyna została pokonana przez RAW. Następnie Bryan zażartował, że według niego Bill Goldberg zaatakował Nikki Belle podczas Survivor Series.

Pierwszymi gośćmi są: American Alpha

Ten segment zaczynamy od śmiesznej sytuacji. Otóż Renee Young zauważyła, że koszulki, w których pojawili się członkowie American Alpha im nie pasują, ponieważ mają zbyt duże mięśnie 😀
American Alpha byli zdezorientowani, ponieważ wygrali turniej o miano pretendentów do SmackDown Live Tag Team Championship, ale muszą zmierzyć się i pokonać w przyszłym tygodniu Randy’ego Ortona i Braya Wyatta, aby nadal być number one contenders. Chad dodaje, że pasuje mu wyzwanie rzucone przez The Wyatt Family, ponieważ jest przekonany o sile swojej drużyny. Jason Jordan dodał, że on i Chad są braćmi czego nie można powiedzieć o The Wyatt Family. Po odejściu pierwszych gości Renee Young i Daniel Bryan skupili się na Baronie Corbinie. GM powiedział, że jest rozczarowany incydentem z udziałem Barona Corbina przez, który tytuł Cruiserweight nie znalazł się na SmackDown Live. Następnie dodał, że jego zdaniem dywizja Cruiserweight bardziej pasuje na SmackDown niż na RAW, ponieważ jesteśmy w stanie lepiej sprzedać produkt, a ludzie będą mówili na temat świetnych akcji w wykonaniu Richa Swanna, a nie o tym jak dobrze tańczy.

Drugi gość: Baron Corbin

Daniel Bryan pyta Barona Corbina o to, czy ma coś na swoje usprawiedliwienie. Baron odpowiada, że tutaj zamierza być spokojny, ale gdyby nie pewne problemy wszystko mogłoby potoczyć się inaczej. Następnie dodaje, że był zdenerwowany, ponieważ podczas jego pojedynku z Kanem pojawił się Kalisto i zaatakował go krzesłem, więc odegrał się w podobny sposób. Baron dodał, że ludzie chcą zobaczyć supergwiazdy na SmackDown, więc nie rozumie dlaczego dywizja Cruiserweight miałaby się znaleźć na SmackDown Live. Daniel powiedział, że wie iż Baron i Kalisto nie przepadają za sobą przez co na gali TLC zmierzą się ze sobą w Chairs Matchu.

Trzeci gość: James Ellsworth

James Ellsworth mówi, że jest podekscytowany i bardzo szczęśliwy, ponieważ podpisał kontrakt i oficjalnie został nowym członkiem rosteru SmackDown Live. Następnie powiedział, że spełniło się jego marzenie za co jest wdzięczny Danielowi Bryanowi. James dodał, że podczas Survivor Series wiedział iż musi coś zrobić, aby pomóc swojej drużynie w odniesieniu zwycięstwa. Daniel Bryan powiedział, że jest dumny za to w jaki sposób zaangażował się James podczas gali Survivor Series. Na zakończenie Renee Young ogłosiła, że James Ellsworth i Dean Ambrose pojawią się w środowym wydaniu Sports Center.