WWE Talking Smack 14 marca 2017

Renee Young oraz Daniel Bryan zapraszają nas na kolejny odcinek Talking Smack. Zarówno Renee jak i GM SmackDown już na samym początku mówili o tym, że gospodarz wczorajszego SmackDown Live, czyli miasto Pittsburgh jest niedoceniane. Następnie został omówiony wywiad z przyszłym WWE Hall of Famerem Kurtem Angle, który zostanie wyemitowany w przyszłym tygodniu. Głównym tematem pierwszej dyskusji jest incydent związany z atakiem AJ Stylesa na Shane’a McMahona co doprowadziło do wyrzucenia byłego mistrza WWE z budynku. Następnie Daniel wyświetlił materiał wideo z wypowiedzi Shane’a McMahona, który powiedział, że zmierzy się z AJ Stylesem na WrestleManii 33. Renee zapytała Daniela co sądzi na temat tej sytuacji. Bryan odpowiedział, że jest zły, a także stracił cały szacunek do AJ Stylesa. Następnie Daniel dodał, że będzie musiał porozmawiać z komisarzem SmackDown odnośnie jego starcia z AJ Stylesem, ponieważ nie wie czy był on w pełni świadom tego co mówi. Według GM SD, AJ Styles jest najlepszym zawodnikiem w firmie, ale powinien zostać natychmiast zwolniony z federacji, a następnie dodał iż Shane nie jest wielkim zapaśnikiem za to posiada ogromne serce oraz jest twardy przy czym wspomniał jego starcie z Kurtem Angle z 2001 roku.

1 gość: Mickie James

Renee Young poprosiła Mickie o komentarz dotyczący jej zwycięstwa nad mistrzynią kobiet SmackDown Alexą Bliss. Mickie powiedziała, że jest szczęśliwa ze zwycięstwa, ale jednocześnie rozczarowania postępowaniem Alexy Bliss, która złamała swoją obietnicę. Mickie dodała, że po powrocie do WWE obecna mistrzyni kobiet powiedziała jej, że jeśli do WrestleManii 33 będzie nadal największa gwiazdą w dywizji kobiet na SmackDown to na największej gali roku panie zmierzą się ze sobą o SmackDown Live Women’s Championship. James następnie dodała, że dawno temu nauczyła się bardzo ważnej rzeczy otóż takiej iż w naszej branży nie ma żadnych przyjaciół. Na zakończenie Mickie James dodała, że 2 kwietnia będzie ona najszczęśliwszą kobietą na świecie, ponieważ zdobędzie kolejny tytuł w WWE.

2 gość: Carmella, Mickie James, Natalya, Alexa Bliss, Becky Lynch

Carmella już na samym początku powiedziała, że zeszłej nocy Mickie James nie była najlepszą kobietą na SmackDown. Następnie wskazała złoto na swojej głowie i dodała, że po WrestleManii na jej tułowiu zostanie umieszczony kolejny wyjątkowy gadżet. Carmella dodała, że w dzieciństwie oglądała Mickie James dzięki, której dostała się do WWE, po czym dodała, że aktualnie Natalya jest żmiją wypełnioną jadem i doznała porażki w starciu z Becky Lynch. Natalya odpowiedziała, że do porażki doszło, ponieważ zatruła się czymś niezdrowym. Mistrzyni kobiet dodała, że wszyscy powinni się teraz zamknąć, a głównym powodem chaosu spowodowanego podczas odcinka Talking Smack jest Daniela Bryana. Po paru minutach kłótni Alexa Bliss udała się na zaplecze, a za nią podążyły kobiety.

Następnie Renee Young oraz Daniel Bryan wypowiedzieli się na temat mixed tag team matchu z udziałem Johna Ceny & Nikki Bella oraz The Miza i Maryse.