WWE Talking Smack 13 grudnia 2016

W najnowszym odcinku Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan oraz Renee Young ogłosili zwycięstwo Dolpha Zigglera w Fatal Four Way Matchu dzięki czemu został pretendentem do tytułu WWE. Daniel powiedział, że nie podoba mu się zachowanie The Miza, ale wciąż zasługuje na szanse, a następnie wyraził swoje zaskoczenie, ponieważ Miz w dużym stopniu przyczynił się do zwycięstwa Dolpha Zigglera. Następnie gospodarze wszczęli dyskusję odnośnie Jamesa Ellswortha, który z powodu choroby nie mógł wczoraj walczyć z mistrzem WWE, który się pojawia.

Pierwszy gość: AJ Styles

Mistrz WWE mówi, że James Ellsworth ma wielkie szczęście, ponieważ jest chory. Dzięki chorobie Daniel Bryan uratował mu życie po przez przesunięcie ich pojedynku na inny termin. Następnie AJ wyśmiewa się z brody swojego przeciwnika, lecz to nie spodobało się generalnemu managerowi SmackDown Live, który powiedział iż Styles powinien mieć się na baczności, ponieważ WWE nie toleruje przemocy, a takie wyśmiewanie się jej jej odzwierciedleniem. Następnie Daniel Bryan i AJ Styles kłócili się odnośnie sytuacji, która miała miejsce na SmackDown Live(chodziło o dowcip GM wobec mistrza). Renee Young wtrąca się do rozmowy i mówi, że AJ Styles powinien skupić się na swoim kolejnym przeciwniku Dolphie Zigglerze. Styles odpowiada, że jest wielkim fanem WWE i miał okazję oglądać wiele ciekawych pojedynków, ale Luke Harper nie był godzien, aby zostać pretendentem podobnie jak reszta. Daniel Bryan poinformował wszystkich, że James Ellsworth zasługuje na szansę na zdobycie tytułu WWE, ale musi ustawić się w kolejce. Renee dodaje, że Styles aktualnie ma dwóch przeciwników na plecach i musi się przed nimi bronić. Następnie Daniel zaśmiał się i przypomniał, że James Ellsworth pokonał mistrza aż czterokrotnie i wszyscy o tym pamiętają. Renee pyta mistrza, czy był zadowolony z faktu iż Dean Ambrose przegrał na SmackDown. Styles odpowiedział, że był bardzo zadowolony z porażki Deana, ponieważ jest już zmęczony obijaniem go, a następnie dodał, że cieszy się również z tego iż Luke Harper nie wygrał, ponieważ on byłby ciężkim przeciwnikiem, ponieważ ma za sobą kompanów. Na zakończenie AJ Styles oznajmił, że zamierza pokonać Dolpha Zigglera, który jest świetnym wrestlerem, ale nie fenomenalnym. Następnie Renee Young chce poznać zdanie Daniela Bryana odnośnie ataku na Nikki Bellę, lecz generalny manager nie chce odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ obawia się o konsekwencje.

Drudzy goście: The Usos

Reene Young wspomina o tym, że braci Uso nie oglądaliśmy podczas odcinka SmackDown Live i prosi o wytłumaczenie ich nieobecności. Jey Uso kładzie swoją nogę na stole i pokazuje zabandażowaną kostkę. Daniel Bryan chce się dowiedzieć jak doszło do urazu. Jey odpowiada, że ring był odpowiedzialny za jego drobny uraz. Następnie Daniel ogłasza, że Zack Ryder prawdopodobnie nabawił się jakiegoś urazu, ale na razie nie wiadomo nic więcej. The Usos mówi, że bardzo chętnie zastąpią The Hype Bros w starciu z The Wyatt Family o Tag Team Titles, ale generalny manager nie rozumie, dlaczego to właśnie oni mają zyskać miano pretendentów. Jimmy powiedział, że są najlepszym tag teamem, a to mówi samo za siebie. Renee pyta Jeya Uso, czy w przyszłym tygodniu zobaczymy go w akcji. Jey odpowiedział, że będzie gotowy nie zależnie od tego, czy będzie musiał przyjść o jednej nodze. Daniel Bryan odpowiedział, że jeśli Zack Ryder nie będzie mógł walczyć, to bracia Usos zmierzą się z kimś o miano pretendentów do pasów tag team. W pewnym momencie wszyscy zaczynają tańczyć, po czym bracia Usos udają się na zaplecze.

Trzeci gość: Alexa Bliss

Mistrzyni SmackDown Live wyjawiła, że w trakcie pojedynku z Becky Lynch zabolało ją coś w kolanie i nie wie jak bardzo poważny jest jej uraz i dodaje, że musi udać się do specjalisty. Daniel Bryan zapytał, dlaczego jeszcze nie spotkała się ze specjalistą? Alexa odpowiada, że myślała iż przejdzie jej to i nie będzie musiała konsultować się z żadnym specjalistą. Alexa Bliss udaje się na zaplecze, a GM SmackDown Live Daniel Bryan nie wierzy w domniemaną kontuzję mistrzyni. Na zakończenie Renee Young zaprosiła nas na Tribute To The Troops, w którym udział wezmą gwiazdy ze SmackDown Live oraz Monday Night RAW.