WWE Superstars 8/1/2016 – Raport

Witam was gorąco w sobotni wieczór ze świeżutkim raportem z waszej ulubionej tygodniówki.
Dzisiejsze show nagrano w San Antonio, Texas, natomiast komentatorami są Rich Brennan, oraz tutaj niespodzianka, gdyż drugim komentatorem jest The Miz!
Zaczynamy pierwszą walkę czyli Tyler Breeze vs Jack Swagger

 

Walka numer 1: Tyler Breeze vs Jack Swagger
Druga walka tych zawodników. Bilans wynosi 1-1.
Tyler początkowo unikał walki uciekając przed rywalem, ale gdy Jack wreszcie złapał rywala ruszył z nim do narożnika, ale sędzia oddzielił od siebie zawodników co wykorzystał Breeze zapinając Side Headlock podczas którego publiczność skandowała Let’s go Tyler, a sam Tyler wpadł na Clothesline (po uprzednim małym zbotchowaniu akcji) Running Corner Knee Lift, Corner Clothesline oraz kończący serię Short-arm Clothesline. Swagger przygotowuje się do Swagger Bomb, ale Breeze widząc co się święci ucieka za ring.
Jack nie okazał litości i poza ringiem Shoulder Tackle powalił przeciwnika!
Już w ringu Jack przechwycił rywala gdy ten chciał wyprowadzić Running Crossbody, ale Swaggerowi nie udał się Fallaway Slam, za to Tyler chciał zrewanżować się Frankensteinerem, ale Swagger po raz kolejny skontrował, ale tym razem zapinając Patriot Lock z którego jednak Breeze szybko się oswobodził. Swagger rusza z zamiarem wgniecenia rywala w narożnik, ale Tyler robi szybki unik który poskutkował tym że pozwolił on przystojniakowi wymierzyć Unprettier – 1..2..3!!!
Zwycięzca via Pinfall: Tyler Breeze – 3:00. 2 miesiące – tyle potrzebował Tyler od debiutu w Main Rosterze aby zawitać na Superstars, czyżby został pobity jakiś rekord pod względem czasu między debiutem a powitaniem na Superstars? (jeśli tak to dajcie znać) Sama walka cholernie krótka, ale mi się nawet spodobała. Nie jest to nic nadzwyczajnego, ale te 3 minuty można poświęcić na tą walkę, którą oceniam na 4/10. 

W dzisiejszym Main Evencie czeka nas walka w której zespół złożony z Goldusta oraz R-Trutha zmierzy się z Ascension. 

Pasmo powtórkowe

Tuż przed walką numer 2 do szatni w której przebywał R-Truth doszedł Goldust. Goldust powiedział że ma już nazwę dla ich teamu (jej nazwę napiszę w zapowiedzi tejże walki) oraz kazał się przygotować Truthowi, ponieważ mają dziś walkę, co R-truth skwitował słowami „to my mamy dziś walkę?”

Walka numer 2: Golden Truth (Goldust & R-Truth) vs Ascension (Connor & Viktor)
Stardust gdzie się podział? Raz nimi jest, raz go z nimi nie ma
Zaczyna Truth i Viktor, a Miz wychwala swojego dawnego kompana z Awesome Truth. Truth dominuje, oraz dokonuje zmiany z Goldustem, który powalił Viktora Shoulder Tackle, oraz miał jeszcze dla rywala Uppercut, Inverted Atomic Drop, oraz Clothesline którym posłał oponenta poza ring. Czas na reklamy!

Po reklamach Goldust rozdaje Chopy oraz wspina się na drugą linę z której rozdaje punche Viktorowi, ale w tej chwili Connor zdekoncentrował Goldusta na tyle że ten pozwolił sobie wykonać Clothesline w tył głowy, dzięki któremu Ascension doszło do głosu. Po kilku ciosach Connor przypiął Goldusta, ale to dało tylko 2 Count i solidnego botcha, gdyż jeśli się przyjrzycie to zauważycie że sędzia musiał odwlec trzecie uderzenie w matę, gdyż Goldi troszkę zaspał.
Ascension nadal gnębią Goldusta, którego głośnym dopingiem wspierają fani. Zmiana u Ascension którzy postawili na akcję drużynową – Viktor zapiął Boston Crab, natomiast Connor zaaplikował Leg Drop – 2 Count (i kolejny botch, gdyż wyraźnie usłyszycie jak Viktor mówi Connorowi Leg Drop)
Czas na dźwignię z której Goldust po chwili walki się wydostał, ale w zamian otrzymał cios kolanem w brzuch oraz coś co nie wiem jak nazwać,dlatego opiszę to jako wykręcenie głowy ściśniętymi kolanami, a wyszło z tego 2 Count. Zmiana w Ascenion i wchodzi Viktor który kontynuuje dzieło swojego kompana z drużyny. Goldust nagle zaczyna kontratakować, i pomimo że pierwsza próba dokonania zmiany się nie udała, to drugim razem uniknął szarży Viktora który wyleciał za ring.
Nagle Viktor wraca na ring próbując zepchnąć R-trutha z krawędzi ringu, ale ten robi unik, a Goldust wymierza Spinebuster!
Jest Hot-Tag! Truth z werwą rusza na Connora któremu wymierza 2xClothesline, następnie Corkscrew Leg Lariat i przypina – 1..2.. Pin przerywa Viktor który skutecznie wyrzucił Goldusta z ringu, a w nim sytuacja 2vs1 – czyli Truth vs Ascension, ale na ring ponownie wkracza Goldust który miał przygotowane Scoop Powerslam dla Viktora, natomiast czarnoskóry zawodnik aplikuje Lie Detector – 1..2..3!!!
Zwycięzcy via Pinfall: Golden Truth (Goldust & R-Truth) – 5:30 (Pokazane) Dziwna ta walka. Po prostu dziwnie mi się ją oglądało, nie mam tu już na myśli że znowu była ta cała zabawa w dźwignie, ale same te botche, których można tutaj kilka wyłapać. Co mogę stwierdzić na koniec odcinka? Że Miz za komentatorką przyćmił Richa którego momentami w ogóle jak bym nie słyszał. Ocena walki: 3.5/10

WWE TRIVIA:
Ile razy Chris Jericho brał udział w Royal Rumble Matchu?
A. 5
B. 8
C. 9
D. 11

UWAGA SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!
Prawidłowa odpowiedź to B. 8
 

Pasmo powtórkowe które jak zwykle kończy odcinek.
Miłego weekendu 🙂