WWE Superstars 29/1/2016 – Raport

Miami, Floryda gościło w tym tygodniu załogę WWE, i właśnie stąd nagrano nowy epizod waszej ulubionej (ta na pewno xD) tygodniówki.
Zgodnie z tradycją, komentatorzy niezmiennie ci sami – Rich Brennan oraz Byron Saxton.
Dzisiejszy odcinek otwiera walka Stardust vs Darren Young.
Zaczynamy!

Walka numer 1: Stardust va Darren Young
W ramach ciekawostki napiszę że sędziuje Drake Wuertz, którego fani sceny niezależnej znają jako Drake Younger.
Na Stardusta czekały od razu chanty Cody! Cody! które on kwitował krzycząc aby fani się zamknęli, dodatkowo mówiąc że nazywa się Stardust.
Gdy walka zaczęła się na dobre, Darren po krótkim zwarciu wykonał Shoulderblock, na co Stardust odpowiedział ucieczką do lin. Gdy walka rozpoczęła się ponownie, to znowu Darren wyszedł lepiej, gdyż po kolejnym zwarciu odepchnął rywala. Stardust miał dość, wycofując się z ringu, do tego okazując swoje niezadowolenie głośnymi krzykami.
Gdy nareszcie Stardust wrócił na ring, walka znowu zaczęła się od zwarcia, z którego ponownie wyszedł lepiej Darren, a to dlatego że wykonał Hiptoss, a tuż po nim Arm Drag Takedown, a po nim zapinając Key Lock. Po chwili walki, akcja przeniosła się do narożnika, w którym dźwignia została zerwana, ale pomimo tego Stardust załapał się na Rolling Elbow, do którego Darren dołożył Atomic Drop, a całość zwieńczył Neckbreakerem – 1..2.. Kick out!
Darren próbował dalej atakować, ale Stardust wykazał się sprytem, symulując ból, co wykorzystał aby zaatakować łokciem w brzuch swojego rywala, co pozwoliło Cody’emu zaciekle obijać kończyny rywala, co w ostateczności przełożyło się na wykonanie Snapmare, a po nim dźwigni na rękę rywala.
D-Young się wydostał łokciem, ale Cody miał w odpowiedzi „plaskacza” na który Young odpowiedział serią wielu ciosów, po których wymierzył Clothesline. Darren dodał po chwili także Overhead Belly To Belly Suplex. Darren niesiony dopingiem swoich fanów dołożył Back Suplex na krawędź ringu, po którym próbował odliczyć rywala – 1..2.. Kick-out!
Darren rusza z Gutcheck, ale Stardust chwycił się lin, czym zapobiegł wykonaniu finishera.
Cody nie trafił z Clotheslinem, i ta sama sztuka nie udała się także Darrenowi, ale Stardust chwycił oponenta wprost pod swój finisher The Queen’s Crossbow który zdołał wykonać – 1..2..3 Pinfall!!!
Zwycięzca via Pinfall: Stardust – 6:00 Dużo czasu jak na pierwszą walkę, ale nie wykorzystali potencjału czasowego, i w efekcie wyszło słabo. Stardust z początku dużo uciekał, a reszta walki to głównie dźwignie, tylko pod koniec coś się ruszyło. Ocena 3/10

W dzisiejszym Main Evencie Superstars obejrzymy starcie Titus O’neil vs Tyler Breeze

Pasmo powtórkowe

Do Wrestlemanii 32 zostało 64 dni

Przenosimy się na zaplecze gdzie Jo-Jo zamierza przeprowadzić wywiad z jej gościem – Tylerem Breezem. Tyler zapytany o to jakie jest jego nastawienie przed walką, odpowiedział że Jo-Jo za sobie to zapamiętać, gdyż za każdym razem ma to samo nastawienie. Pokazać że Tyler Breeze jest lepszy niż tu wpisz jego imię, oraz pokazać że Tyler to ktoś więcej niż tylko gość z piękną twarzą. Po tym Tyler stwierdził że musi iść i poszedł.  

Jedziemy z Main Eventem!

Walka numer 2: Tyler Breeze vs Titus O’neil
Zaraz po gongu Tyler uciekł na narożnik, aby móc na nim wykonać swoją charakterystyczną pozę.
Gdy panowie ruszyli w zwarcie, momentalnie Titus rzucił Tylerem, po czym postanowił parodiować pozę rywala, samemu nią wykonując, co bardzo nie spodobało się Tylerowi który zaciekle ruszył na rywala, ale okazało się to złym pomysłem, gdyż Titus przechwycił rywala, ale ten uniknął Chopa, na co Breeze odpowiedział swoim własnym Chopem, co O’neil skwitował mocnym Shoulderblockiem, do które dołożył Chopa. Publiczność zaczęła skandować „One more time” na co Titus chętnie przystał wykonując tym samym kolejnego Chopa. O’neil posłał rywala do narożnika, w którym Breeze skontrował szarżę rywala, ale Crossbody od Tylera zostało przechwycone, co Titus wykorzystał wykonując 3x Side Backbreaker, po którym Titus rzucił rywalem, po czym dostaliśmy reklamy.

Po reklamach Tyler wykonał Dropkick stojącemu na krawędzi ringu O’neilowi, natomiast realizator pokazał że w trakcie reklam Breeze wbił oponenta w metalowy słup podtrzymujący ring.
W samym ringu już Tyler kontynuował przewagę, jaką sobie wypracował.
Tyler wykonuje Supermodel Kick – 1..2.. Kick Out!
Po tej akcji Tyler zaciekle obijał kopniakami rywala, któremu na koniec dorzucił Dropkick – 2 Count.
Breeze kontynuował atakowanie rywala, ale O’neil w pewnym momencie zerwał się z kontrą, która zaowocowała zrzucieniem z siebie Breeze’a, który po chwili przerwy otrzymał także potężny Shoulderblock.
Titus dorzuca Clothesline, i pomimo otrzymania Front Kick’u, wyprowadza potężny Big Boot.
Titus dodaje Body Avalanche, po którym przygotowuje się do wykonania kończącego Spinebustera, ale pierwszą próbę tej akcji Prince Beauty zdołał skontrować przeskakując za plecy rywala, z zamiarem Sunset Flipu, jednakże Titus nie dał się przewrócić, a w ramach zemsty odepchnął rywala, po czym już prawidłowo wykonał Clash of the Titus – 1..2..3 Pinfall!!!
Zwycięzca via Pinfall: Titus O’neil – 4:40 (Pokazane) I po raz drugi dzisiaj było cienko. W zasadzie nie działo się tutaj nic wartego uwagi, nawet botcha nie było. 2/10

Miłego weekendu 🙂