WWE Superstars 19/2/2016 – Raport

Jak co tydzień witam was z raportem z WWE Superstars, które nagrano w Anaheim, Kalifornia.
Dzisiaj za stolikiem komentatorskim zasiadają jak zwykle Rich Brennan oraz Byron Saxton.
Dzisiejsze show otwiera walki Div: Natalya vs Alicia Fox.
Zaczynamy!
Walka numer 1: Natalya vs Alicia Fox
Początek walki to głównie dźwignie pokroju Hammerlock, i tym podobne. Natalya wykonała Headlock Takedown, ale Alicia przeszła z niego do Headscissors, ale z tego Natalya po chwili się wydostała.
Alicia zapięła Wrist Lock, przy którym nawet ugryzła palce rywalki, ale upomniał ją sędzia. Natalya nie dała sobie w twarz pluć, i po kilku przewrotach wymierzyła swój własny Wrist Lock, z którego przeszła do Roll Upu – 1 Count.
Po tym jak Hartowa zagrzała publikę do chantów, momentalnie ruszyła Foxównę z zamiarem Sharpshootera, ale Fox chwyciła się dolnej liny. Alicia zaczęła prosić o czas, co Natalya skwitowała chantami „You Sucks” które podchwycili fani. Alicia w ramach zgody podała dłoń rywalce, którą Nattie chwyciła, ale żona Tysona momentalnie zaciągnęła tę rękę na matę, którą dodatkowo przycisnęła stopą, co doprowadziło w dalszej kolejności do akcji Slingshot Seated Slam który poprawiła Basement Dropkickiem, ale Foxówna zwiała poza ring, drąc się przy tym w dalszym ciągu.
Alicia wykazała się sprytem gdy wyrolowała rywalkę gdy ta chciała po nią ruszyć poza ring, i po jeszcze jednej takiej akcji górą wyszła członkini Team Bella, która naciągnęła Nattie na linę. W ringu dało to 2 Count. W dalszym ataku Fox wykonała Bridging Northern Lights suplex – 1..2 Kick out.
Po chwili obijania Alicia ponownie wymierzyła  Bridging Northern Lights suplex – 2 Count (Przy okazji krzyków Alicii dowiecie się ile zapłaciła za manicure – 35 dolarów xD)
Czas na dźwignię. Po chwili walki Natalya była blisko wydostania się, ale została sprowadzona za włosy na matę, wobec czego dostało się ochrzan od sędziego. Nieco zdesperowana Alicia zrobiła rozbieg pod Somersault Leg Drop,ale spotkało się to z unikiem Natalyi, która szybciutko i bez problemu zapięła Sharpshooter – Alicia Taps Out!
Zwyciężczyni via Submission – Natalya – 5:05. Omijajcie szerokim łukiem to starcie. Jedynie co tu się wybiło to krzyki Alicii. Ale ocenę dam 2/10, tylko ze względu na sympatię do Natalyi

W dzisiejszym Main Evencie zobaczymy walkę Jack Swagger vs Fandango (około 100 walk to oni już między sobą mieli)

Pasmo powtórkowe

This Week in WWE History:
20 Lutego 1978 roku, Bob Backlund zdobył WWE World Heavyweight Championship w Nowym Jorku, w legendarnym Madison Square Garden. Ten title- run Boba był historyczny, gdyż trwał ponad 5 lat.

Kolejne pasmo powtórkowe

Jedziemy z Main Eventem!

Main Event – walka numer 2: Jack Swagger vs Fandango
Komentatorzy przypomnieli Wrestlemania Moment Fandango, gdy ten pokonał Chrisa Jericho na Wrestlemanii 29.
W początkowej akcji Jack wymierzył Low Back Body Drop (nie wiem czy to miało tak wyglądać) ale dało to 1 Count. Jack zapiął Front Facelock, ale doturlał się z rywalem do lin, wobec czego trzeba było przerwać chwyt. Po wznowieniu pojedynku ponownie przepychanka, którą po Punchu wygrał Dango, który atakował rywala na różne sposoby, aż Jack uniknął Corner Splashu. Jack na krótko przejął inicjatywę, ponieważ jego Irish Whip został skontrowany na tę samą akcję od Fandango, i w rezultacie Jack wylądował klatką piersiową w narożniku, z czego Fandango uzyskał 1 Count.
Swagger zdołał skontrować następny Irish Whip na swój Powerslam, ale nie udała się próba Swagger Bomb, bowiem oponent uciekł z ringu. Jack gonił rywala aż ten wparował do ringu, w i tym momencie Fandango znów przejął inicjatywę, gdyż zepchnął z krawędzi ringu Swaggera, który wylądował na barierkach. Po tej akcji pora na reklamy.
 
Po reklamach sytuacja nie zmieniła się, i to tancerz kontroluje przebieg pojedynku. Po Irish Whipie uzyskał 2 Count, a następną akcją w kolejności jest Reverse Chinlock. Po chwili walki Swagger wydostał się, ale wpadł na Dropkick – 2 Count. Fandango nie pozwolił odpocząć rywalowi, którego kilka razy wbił klatką piersiową w fragment ringu pod linami, wobec czego Jack ześlizgnął się wpół przytomny poza ring, przy czym Fandango parodiował swojego rywala. W ringu Swagger skontrował cios rywala, na który odpowiedział kilkoma swoimi ciosami. Zawodnicy po chwili walki zderzyli się najpierw gdy próbowali sobie nawzajem wymierzyć Shoulderblock, ale gdy ustali tą akcję, wymierzyli sobie nawzajem Clothesline, po którym padli już na matę.
Po chwili odpoczynku lepiej zaczął Jack, ale trwało do momentu gdy Dango przeskoczył nad linami na krawędź ringu, skąd naciągnął rywala głową na linę, co w dalszej kolejności pozwoliło na wymierzenie Slingshot Leg Drop – 1..2 Kick out!
Tancerz ponownie posłał rywala do narożnika poprzez Irish Whip, ale tym razem Jack skontrował kolejną akcję wystawiając nogi, po czym bez namysłu wykonał Swagger Bomb – 1..2.. Kick out.
Real American wyczekał moment gdy oponent wstał, od razu próbując zapiąć Patriot Lock, ale rywal nie dał sobie zapiąć tej dźwigni, a już po chwili Dango zrobił unik przed Swaggerem którego ramię uderzyło w stalowy słup. Dancer od razu wykonał Roll Up, przy którym pomógł sobie przytrzymując się nogami lin – 1..2.. Sędzia zauważył nieczyste zagranie Fandango i przerwał liczenie!
Wkurzony Dango z początku nie chciał przyjąć do wiadomości decyzji sędziego, ale gdy nią w końcu przyjął ruszył z Clotheslinem na Swaggera, który jednak umknął tej akcji, a w ramach zemsty podrzucił przeciwnika, któremu skutecznie zapiął Patriot Lock, w skutek którego rywal został zmuszony do poddania!
Zwycięzca via Submission: Jack Swagger – 7:20 (Pokazane)  Czy macie w domu łuk, czy go nie macie, unikajcie także i tej walki. Równie dobrze mogłem od razu napisać kto wygrał, a i tak byście nie wiele stracili xD Tak słabego odcinka nie było od dawna, bo nawet ten noworoczny wypadł lepiej. Ocena to 1/10

WWE Trivia:
Z którym z niżej wymienionych zawodników Big Show NIE ZDOBYŁ pasów Tag Teamów?
A. Chris Jericho
B. Mark Henry
C. Kane
D. The Miz


Prawidłowa odpowiedź to: B. Mark Henry

Pasmo powtórkowe

Widzimy się za tydzień   

Miłego weekendu 🙂