WWE Superstars – 15/04/2016 – Raport

Los Angeles, Kalifornia. Tutaj nagrano najnowszy odcinek WWE Superstars, który właśnie zaczynamy!
Rolę komentatorów sprawują Rich Brennan oraz Byron Saxton.
Zaczynamy walką Ryback vs Damien Sandow.

 

Walka numer 1: Ryback vs Damien Sandow
Damien został przywitany gorącym dopingiem fanów.
Ryback zyskał sobie przewagę wykonując Fireman’s Carry Takeover. Damien opingowany chantami „Let’s go Sandow” wpadł prosto pod Shouderblock, ale po kilku sekundach skutecznie się zrewanżował wykonując Dropkick. Damien kontynuował swój atak wykonując Russian Leg Sweep, oraz coś dawno nie widywanego – Cubito Aequet, lub jak kto woli Elbow of Disdain – 1..2 Kick out!
Damien w obawie przed gniewem rywala wycofał się za ring, a gdy poza ring wyszedł i Ryback, to Sandow wrócił do ringu, w którym zrobił gwiazdę, której wykonanie spotkało się ze sporą dawką popu.
Gdy oboje byli w ringu lepiej radził sobie Sandow, który skontrował w narożniku akcję rywala, ale nie miał tyle szczęścia przy próbie Crossbody z drugiej liny, ponieważ został przechwycony przez Big Guy’a, który wykonał Fallaway Slam, dzięki któremu dominował nad rywalem, którego zaczął niemiłosiernie kopać. Elbow Drop dał Rybackowi 2 Count.
Po akcji Snapmare głodomor przeszedł do Rear Chinlock. Trzymał do dosyć długo, a gdy rywal był bliski wydostania się, Big Guy zapodał swemu oponentowi Body Slam, który chciał poprawić Running Splashem, ale nadział się na kolana rywala. (Ciekawostka: W tym momencie Ryback powiedział „Ropes” a sami wiecie co oznaczają takie podpowiedzi)
Ryback chciał wbiec wprost w rywala, ale zamiast na nim wylądował poza ringiem. Gdy Ryback wrócił do ringu, nadział się na Sunset Flip – 1..2.. Kick out!
Sandow nie dał sobie wykonać Clothesline’u, którego skontrował na Sitout Rear Mat Slam – 1..2.. Kick out!
Na krótko swą przewagę odzyskał Ryback, a to dlatego że został na nim wykonany Drop Toe Hold, a z kolei tę akcję nasz wybawca poprawił wykonując Corkscrew Neckbreaker – 1..2. Kick out!
Intelektualista zaryzykował, bowiem wspiął się na 3 linę, z zamiarem jakiejś akcji, która nie doszła do skutki, ale za to udało się Sandowowi wykonać Roll Up – 1..2.. Kick out! Natychmiast po Kick out’cie Ryberg znikąd,niczym RKO wykonał swój Meat Hook Clothesline!!
Co jest kontynuacją tej akcji wszyscy wiemy, w ramach przypomnienia jest to Shell Shocked – 1..2..3! Pinfall!!!
Zwycięzca via Pinfall: Ryback – 5:00 Nudą nie wiało, ale z drugiej strony walka też nie porwała. Takie przeciętne, Superstarsowe starcie do którego przywykliśmy. Niech będzie ocena 3.5/10

Dzisiaj w Main Evencie Superstars czeka na nas Dolph Ziggler. Były mistrz wagi ciężkiej podejmie dzisiaj swego jeszcze do nie dawna wroga, którym był Tyler Breeze.

Pasmo powtórkowe z Monday Night Raw.

Obieramy kierunek Main Event, bowiem zaczynamy walkę numer 2!

Main Event: Dolph Ziggler vs Tyler Breeze
Tyler po wykonaniu Arm Dragu poszedł pozować na narożniku.
Gdy Tyler wrócił do walki, stał się stroną broniącą, ponieważ musiał odpierać ataki Dolpha, który wykręcał rękę rywala. Dolph po kilku takich akcjach wymierzył Arm Drag, po którym postanowił zakpić sobie z rywala, czyli pozując na narożniku. Breeza to zdenerwowało, ale był mało uważny, wobec czego załapał się na Roll Up – 1 Count.
Przybysz z NXT miał dosyć, więc jak to on, postanowił uciekać od walki. Po zrobieniu z sędziego użytku, czyli zrobieniu z niego żywej tarczy, wykonał rywalowi High Kick, do którego dołożył Belly To Back Suplex – 2 Count.
Tyler zapiął jakąś dźwignię duszącą, z której Ziggy szybko się wydostał. Mało tego, Ziggler wypchnął Body Dropem rywala na krawędź ringu, z której strącił go wykonując Dropkick (Zanim doszło do wykonania Dropkicku, nastąpiło małe nieporozumienie między zawodnikami)
Niesiony chęcią dalszego ataku Dolph chciał wymierzyć Baseball Slide, ale Breeze wykazał się nie lada sprytem, ponieważ zakrył rywala płachtą okalającą ring, a gdy Ziggler wreszcie się z niej wydostał, otrzymał Supermodel Kick! Widokiem na pół przytomnego The Show Off’a ruszamy na reklamy.

Zaczynamy walkę po reklamie. Przewaga nadal po stronie Księcia piękności, który po uzyskaniu 1 Count ruszył z dźwignią. Pomimo faktu że Dolph się wydostał, wpadł on jednak na kolano w brzuch, ale mimo tego zdołał uchronić się przed Clotheslinem rywala, na który znalazł odpowiedź wykonując swój własny Running Clothesline. #HeelZiggler dokłada kolejny taki Clothesline, a po nim wykonuje również Stinger Splash, a po nim także i Swinging Neckbreaker. Ziggy będący na fali aplikuje rywalowi również Heart Stopper (Jumping Elbow Drop) – 1..2.. Kick out!
Dolphowi nie udało się wykonać Famouser, ale za to udał się Roll Up od Tylera – 1..2.. Kick out!
Natychmiast po Kick out’cie Prince Pretty wykonał Enzuigiri – 1..2 Kick out!
Niesiony wściekłością Tyler kilkukrotnie kopnął rywala w narożniku, po czym sprowadził go na środek ringu. Breeze sygnalizuje Unprettier, ale Dolph kontruje na Back Suplex, z tym że Tyler również skontrował, od razu próbując kolejnego Enzuigiri, i kolejna kontra od Dolpha, który finalnie wymierzył Famouser – 1..2.. Kick out!
Na twarzy Zigglera pojawia się chytry uśmiech, a sam Dolph sygnalizuje Superkick. Tyler jednak przechwycił nogę rywala, co po chwili pozwoliło mu katapultować rywala w narożnik, dodatkowo dokładając Zigglerowi Beauty Shot! 1..2.. 2.999 Kick out!!! So fuckin close…
Sfrustrowany Tyler wykłóca się z sędzią, ale darował sobie te kłótnie po chwili.  The Gorgeous One bierze rozbieg pod Stinger Splash, ale trafia w pusty narożnik, wobec takiego obrotu spraw DZ wykonuje Zig Zag! – 1..2.. Tyler stawia nogę na dolnej linie!!!! Dolph po dojściu do siebie wszedł na 3 linę, natomiast fani wyrazili swoje poparcie wobec dawnego mistrza wagi ciężkiej. Tyler miał inne plany, które miały na celu zapobiegnięcie akcji Zigglera, którego zaatakował na linie. Po chwili wywiązała się walka na najwyższej z lin.
Breeze był bliski wykonania Superplexu, ale Dolph prześlizgnął się pomiędzy nogami rywala, którego wyniósł pod Powerbomb. Powerbomb nie doszedł do skutku, ponieważ Breeze zdołał zeskoczyć, ale Po wymierzeniu Superkicka Tyler padł na matę niczym kłoda drewna – 1..2..3! Pinfall!!!
Fani z wielkim zadowoleniem przyjęli zwycięstwo Dolpha
Zwycięzca via Pinfall: Dolph Ziggler – 8:10 (Pokazane) Pierwsza połowa walki była nawet udana, i oczekiwałem że tak zostanie. Po przerwie było troszkę zamulania, ale zmieniło się to gdy akcja nabrała tempa, które przekłada się na to, że ta walka spodobała mi się, i stanowczo wam polecam. Były częste kontry, i dużo Nearfallów, były nawet kick outy po finisherach, a w tej walce były aż 3. Tyler zalicza swoją bodajże 50 porażkę w głównym rosterze, i o ile Goldberg miał swój streak, tak Breeze kreuje swój własny, specyficzny streak, którego końca nie widać. Walkę oceniam na 6/10

Pasmo powtórkowe z Raw.

Miłego tygodnia 🙂