WWE Superstars 14/8/2015 – Raport

Kolejny odcinek WWE Superstars czas zacząć
Komentatorzy to Rich Brennan, Byron Saxton , Jimmy Uso

Walka numer 1:  Jack Swagger & Fandango vs Ascension (Connor & Viktor)
Jack i Fandango przy swoich wejściówkach otrzymali pop.
Początek walki na korzyść Swaggera który wykorzystując swoje doświadczenie z zawodowych zapasów przejął kontrolę nad Viktorem, któremu nawet wykonał Shoulderblock ale ten nie dał nawet 1 Count.
Swagger wpadł na atak przeciwnika z którego starał się wydostać, ale Connor naciągnął rywala na liny, a Viktor dołożył High Knee.
Od tej chwili inicjatywa należała do rywali który dominowali nad rywalem. Swagger niesiony dopingiem fanów krzyczących „Let’s go Swagger” starał się zmienić z Fandago, ale przeciwnicy nadal byli stroną dominującą. Gdy Swagger zdołał się uwolnić z Head Locku  krótko po tym wpadł na Clothesline dający 2 Count. Zmiana w Ascension którzy próbują drużynowej akcji, ale Swagger Body Dropem wysyła Viktora poza ring, natomiast Connor przy próbie ataku wpada na nogi przeciwnika, ale zaraz po tym oboje wymierzają sobie nawzajem Clothesline i oboje na macie.
Jest Hot-Tag i na ring wchodzi Viktor i po raz pierwszy w tej walce Fandango który rusza ze swoim combo, czyli Atomic Dropem, kilkoma ciosami, 2x Clotheslinem. Wydawało się że Hook Kick jaki otrzymał tancerz zatrzyma go, ale jego rywal był w błędzie i za to otrzymał od Dango Jumping Spinning Wheel Kick. 1..2.. ale przerywa Connor który próbował wyrzucić Swaggera który chwilę wcześniej przybiegł na pomoc swemu tag-team partnerowi.
Swagger był sprytniejszy i zdołał uniknąć ataku rywala którego za nogi wyciągnął poza ring, ale tam górą okazał się Connor który posłał Swaggera w barierki. Tymczasem w ringu Fandango kontruje Stinger Splash Viktora i wspina się na 3 linę, ale na niej został rozproszony przez nielegalnego w ringu Connora któremu jego plan się udał i dzięki temu Dango znalazł się ponownie na macie, a to dzięki Viktorowi który dokonał zmiany z Connorem z którym wykonał ich finisher – Fall of Man. 3 Count.
Zwycięzcy via Pinfall: Ascension – 4:10 Nic nadzwyczajnego ta walka. Sprawdzają jak wypadnie team Swagger & Fandango, być może tych dwóch zawodników połączą w tag-team, w końcu na obu i tak nie ma pomysłu. Nie oceniam bo nie ma to sensu

Pasmo powtórkowe
Już za chwilę powtórka MizTV z Danielem Bryanem a dzisiejsze pytanie dotyczy właśnie Daniela Bryana.

Na jakiej gali Daniel Bryan pokonał The Miza w walce w której United States Title był stawką tego pojedynku.

A. Bragging Rights 2010
B. Summerslam 2010
C. Night Of Champions 2010
D. Hell In A Cell 2010

Odpowiedź znajdziecie poniżej

 

 

 

Prawidłowa odpowiedź to:
C. Night Of Champions 2010

Walka numer 2: R-Truth vs Bo Dallas
Obaj zawodnicy gdy wchodzili na ring dostali poparcie od swoich fanów
Na początek zawodnicy wymienili swoje charakterystyczne okrzyki z fanami którzy na nie odpowiadali, ale w walce pierwszy przewagę przejął Bo, ale trwało to krótko gdyż otrzymał on Back Elbow i wyszedł poza ring. Gdy już wrócił nie nacieszył się długo wolnością gdyż wpadł na Drop Tue Hold oraz dostał z liścia w twarz,ale zdołał skontrować skontrować Irish Whip rywala po którym R-truth zatrzymał się przy linach i rozpoczął się mały, ale śmieszny pokaz taneczny który warto zobaczyć ze względu na to jak śmiesznie wypadł Bo Dallas (szkoda że nie mogę znaleźć żadnego gifa z tą akcją)
Ale gdy pokaz już się skończył to lepiej zaczął czarnoskóry zawodnik który Clotheslinem wyrzucił Dallasa poza ring. R-truth ze swoimi fanami świętuję przewagę a my dostajemy reklamy
Przerwa na reklamy
A po przerwie dostajemy widok w którym to Killings na narożniku obija ciosami rywala, ale Bo znikąd znajduje w sobie siły i Flapjackiem nadział rywala na liny, a dało to 1 Count.
Bo zapina Headlock, ale z niego Truth szybko się wydostał, ale równie sprowadzony na mate.
Przy mieszanej reakcji ze strony fanów Bo Dallas kilka razy przebiegł wokół rywala któremu ponownie zapiął Headlock, ale z tego rywal szybko się wydostał, ale równie szybko wpadł na Dropkick który przyniósł 2 Count. Dallas pokazał swą frustrację przy której wymierzył kilka kolan w głowę rywala ale to nic nie dało i znowu dźwignia, ale i z  tej R-truth się wydostał, a na koniec wymierzył Corkscrew Leg Lariat i obaj zawodnicy na macie (gdyby nie komentarze komentatorów to była by szansa usłyszeć co sędzia mówił do zawodników gdy ci wstawali xD)
Jako pierwszy wstał Bo, ale chybił z atakiem i wyleciał za ring gdzie sędzia zaczął wyliczać Dallasa który zdążył wrócić do ringu gdy sędzia był przy 9 Count.
Bo już w ringu załapał się na 2x Clothesline oraz Sitout Inverted Suplex Slam – 2 Count!
R-truth próbuje wymierzyć Vertical Suplex Stunner, ale Bo robi unik i posyła rywala w narożnik, oraz naciągnął rywala na liny a na koniec wymierzył Bo-Dog i to skuteczny. 1..2…3!!! Pinfall!!!
Zwycięzca via Pinfall: Bo Dallas – 6:22 (Pokazane) W sumie to nie taka zła ta walka. Da się to obejrzeć, choć momentem walki i tak były taneczne popisy obu zawodników. Nawet gdyby walka była do przewinięcia to polecił bym ten taneczny pokaz bo wyszedł śmiesznie. Ocena walki: 5/10. Ocena wyższa ze względu na te popisy

Pasmo powtórkowe i to koniec dzisiejszego odcinka WWE Superstars
Jeśli chcecie już jakąś walkę obejrzeć to możecie rzucić okiem na walkę numer 2.

Do zobaczenia w następnym raporcie, lub na moim blogu

http://tenzwyklyblog.blogspot.com