WWE Super Show-Down 06 października 2018: Wyniki na żywo

Zapraszamy do czytania wyników z wydarzenia WWE Super Show-Down organizowanego w Melbourne. Ten post będzie aktualizowany na bieżąco.

Show rozpoczynamy od pojawienia się Sheamusa i Cesaro, czyli członków The Bar, którzy staną przed wielką szansą na zdobycie pasów tag teamowych SmackDown.

1 walka: SmackDown Tag Team Championship
The New Day(c) vs The Bar

Zwycięzcy: The New Day

Przed rozpoczęciem kolejnej konfrontacji otrzymaliśmy zapowiedź wydarzeń jakie w ostatnim czasie miały miejsce w sporze Becky z Charlotte, czyli dawnych przyjaciółek.

2 walka: WWE SmackDown Women’s Championship
Becky Lynch(c) vs Charlotte Flair

Zwyciężczyni: Charlotte Flair przez DQ

Oto, co czeka nas w listopadzie na wydarzeniu Crown Jewel organizowanym w Arabii Saudyjskiej. W walce wieczoru Roman Reigns zmierzy się z Brockiem Lesnarem oraz Braunem Strowmanem.

Czas na kolejną rywalizację. Tym razem czeka nas tag team match, w którym powracający do ringu WWE John Cena oraz Bobby Lashley zmierzą się z Eliasem i Kevinem Owensem. Przed rozpoczęciem walki otrzymaliśmy krótki segment z Eliasem i Owensem. Panowie siedzieli na ringu i wygłosili krótkie promo odnoszące się do ludzi będących na arenie w Melbourne.

3 walka: Tag Team Match
Elias i Kevin Owens vs John Cena i Bobby Lashley

 

Zwycięzcy: John Cena i Bobby Lashley

Niestety nie był, to dobry powrót Johna Ceny do ringu WWE. Trzeba przyznać, że pojedynek w większości został zdominowany przez Lidera Cenation oraz jego przyjaciela.

John Cena powiedział, że nie wiedział, czego mógł się spodziewać, ale chciałby bardzo wszystkim podziękować. Lider Cenation dodał, że WWE od zawsze było jego domem i zawsze tak będzie, ale niestety nie ma pojęcia co przyniesie przyszłość, więc skupia się na obecnym momencie. Cena dodał, że jest wdzięczny za umożliwienie mu przyjazdu do Australii i występu na epickim wydarzeniu Super Show-Down.

Czas na walkę z udziałem kobiet.

4 walka: Women’s Tag Team Match
Naomi oraz Asuka vs The IIconics

Zwyciężczynie: The IIconics

Warto przypomnieć, że Super Show-Down komentowane jest przez Michaela Cole’a, Coreya Gravesa oraz Renee Young. Już wkrótce odbędzie się WWE Championship Match z udziałem Samoa Joe oraz AJ Stylesa. Panowie prowadzą ze sobą długi i bardzo ciekawy konflikt.

5 walka: WWE Championship
AJ Styles(c) vs Samoa Joe

Zwycięzca: AJ Styles

6 walka: Six Women’s Tag Team
The Riott Squad vs. The Bella Twins i Ronda Rousey

Zwyciężczynie: Ronda Rousey i The Bella Twins

7 walka: WWE Cruiserweight Title Match:
Buddy Murphy vs. Cedric Alexander

Zwycięzca: Buddy Murphy – nowy mistrz

8 walka: Six Man Tag Team
The Shield vs Braun Strowman, Dolph Ziggler i Drew McIntyre

Zwycięzcy: The Shield

Po pojedynku panowie z The Shield wykonali swój gest zwycięstwa.

9 walka: Single Match o miano pretendenta do WWE Title
Daniel Bryan def. The Miz

10 walka: Single Match
Triple H(w/Shawn Michaels) vs The Undertaker(w/Kane)

Zwycięzca: Triple H(w/Shawn Michaels)

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją

Po walce panowie podali sobie dłonie i pożegnali się z fanami, a następnie Kane oraz The Undertaker brutalnie zaatakowali swoich przeciwników, co może świadczyć o ich dalszej rywalizacji.

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi, tańczy i noc