WWE SmackDown Live 9 sierpnia 2016: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka WWE SmackDown, ktory odbył się wczoraj w Bakersfield Arena.

Show rozpoczynamy od segmentu z udziałem Randy’ego Ortona, który został poinformowany przez Charly Carusso o tym, że w dzisiejszej walce wieczoru zmierzy się z Alberto Del Rio, po czym zapytała Vipera o to w jaki sposób koncentruje się przed pojedynekiem z Brockiem Lesnarem, który zobaczymy na najbliższej gali PPV SummerSlam? Orton odpowiada, że Brock może być wielki i złym potworem, ale wystarczy jedno RKO, aby wprowadzić go do Viperville. Alberto Del Rio dołącza do rozmowy i mówi, że Viperville brzmi jak jakiś żart coś na miarę Disneylandu, a następnie ostrzega swojego dzisiejszego rywala przed złamaniem ręki w walce z nim 😛

W ringu obecni są Bray Wyatt i Erick Rowan. Bray przypomina wydarzenie ze swoim udziałem, które miało miejsce na zeszłotygodniowym odcinku SmackDown Live, a mianowicie o porażce z Dolphem Zigglerem w walce o miano pretendenta do WWE World Championship. Następnie mówi, że padł ofiarą wielkiego spisku, który przygotował mu jego rywal. Dolph powinien pamiętać o jednej rzeczy, mianowicie o tym, że nie ważne jak bardzo się będziesz starał oraz co zrobisz, ale i tak nie będziesz w stanie zabić Boga, jeśli mu nie wierzy, to wystarczy że zapyta swojego kolegę Deana Ambrose’a. Na arenie pojawia się Dean Ambrose, który odpowiada, że w momencie kiedy Bray grał w karty, nastąpiła nowa era w WWE. Mistrz dodaje, że Bray Wyatt nie jest żadnym Eater of Worlds(Pożeraczem Świata), ale dużym dzieckiem, który próbuje wkraść się na podium. Bray prosi Deana o wejście do ringu jeśli chce mu coś powiedzieć, na co mistrz odpowiada, że jest zbyt inteligentny aby pójść na taki układ. Nagle na arenie pojawia się Dolph Ziggler, który spogląda na WWE World Championa, a następnie desperacko rzuca się na członków The Wyatt Family. Do brawlu dołącza Ambrose, który niestety inkasuje przypadkowego superkicka od Show offa inkasującego później Sister Abigail od Braya Wyatta.

Czas na segment z udziałem Deana Ambrose’a, Dolpha Zigglera, Daniela Bryana i Shane’a McMahona, który odbył się na zapleczu.
Dean oświadczył Zigglerowi, że nie potrzebował wsparcia z jego strony podczas segmentu z The Wyatt Family. Dolph odpowiedział, że nie przybył pomóc mistrzowi WWE, ale w ramach zemsty za zeszłotygodniowe wydarzenie. Daniel Bryan i Shane McMahon proszą wrestlerów o uspokojenie się, ponieważ później połączą siły w walce tag teamowej, w której ich przeciwnikami będą Erick Rowan i Bray Wyatt. Shane poprosił wrestlerów o skierowanie swojego gniewu w kierunku The Wyatt Family.

1 walka: The American Alpha def. Lokalni Wrestlerzy(Mikey O’Shea & Mike Vega)
Podczas walki obecni byli The Ascension, The Vaudevillains oraz The Hype Bros.

Po pojedynku doszło do brawlu między drużynami, z którego zwycięsko wyszli ubiegłotygodniowi debiutanci.

Po przerwie Renee Young przeprowadza wywiad z The Mizem, który mówi, że dziś minęło 127 dni odkąd jest w posiadaniu Intercontinental Championship.

Po chwili otrzymaliśmy wideo z udziałem pretendenta do pasa IC Apollo Crews.

2 walka: Becky Lynch vs Eva Marie
Podczas wejścia do ringu Evy Marie nastąpiła awaria jej garderoby, przez co z konieczności musiała udać się na zaplecze. W jej miejsce wskoczyła Alexa Bliss.

3 walka: Alexa Bliss def. Bycky Lynch

Podczas pojedynku ponownie pojawiła się Eva Marie, która rozproszyła uwagę Becky Lynch, co wykorzystała Alexa i przypięła swoją rywalkę.
Eva Marie w wywiadzie przeprowadzonym przez Charley Caruso poinformowała, że jest w 100% gotowa do walki, ale niestety będziemy musieli poczekać na jej debiut do przyszłego tygodnia.

4 walka: Randy Orton def. Alberto Del Rio przez DQ.
W trakcie pojedynku Alberto zaatakował krzesełkiem swojego przeciwnika, a następnie wrzucił go do ringu tylko po to, aby zainkasować RKO od Vipera.

5 walka: Rhyno def. Heath Slater
Jeśli Slater wygra, to automatycznie zostanie przypisany do rosteru SmackDown.

Rhyno pokonał Heatha Slatera przez co członek nieistniejącej grupy The Nexus nie dostał się do rosteru SmackDown. Po pojedynku Slater udał się do gabinetu Daniela Bryana i Shane’a McMahona, a następnie oświadczył im, że czuje się niedoceniany. Daniel i Shane oświadczyli mu, że w starciu z Rhyno pokazał determinację oraz serce do walki i chcą go mieć u siebie na SmackDown. Niestety nie doszło do podpisania kontraktu, gdyż z powodu napadu agresji Slater nie chciał słuchać tego co ma mu do przekazania władza.

6 walka: Carmella def. Natalya

Tymczasem na zapleczu Baron Corbin brutalnie zaatakował Kalisto, a następnie powiedział, że przez niego utracił szansę na zdobycie tytułu IC.

7 walka: Dean Ambrose & Dolph Ziggler def. The Wyatt Family(Bray Wyatt & Erick Rowan)

Po pojedynku Dean Ambrose kopnął Zigglera, a następnie wykonał mu Double Underhook DDT.

Po zejściu SmackDown odbył się dark match o WWE World Title, w którym obecny mistrz Dean Ambrose pokonał Braya Wyatta przez DQ.