WWE SmackDown Live 7 lutego 2017: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka WWE SmackDown Live.

SmackDown Live otworzył Generalny Manager Daniel Bryan, który przywitał się z fanami, a następnie powiedział, że dobrze jest powrócić do domu, a ostatni raz kiedy miałem okazję tutaj się pojawił miał miejsce, gdy musiałem ogłosić zakończenie kariery. Ostatni rok nie był łatwy, ale jestem wdzięczy WWE za mianowanie mnie na generalnego managera SmackDown. Na arenie pojawił się The Miz, który mówi, że Daniel Bryan powinien przejść całkowicie na emeryturę i siedzieć w domu na kanapie, a zamiast tego jest tutaj w Seattle. Mike dodał, że Daniel nie może już walczyć w ringu. Na arenie zjawił się Baron Corbin, który powiedział, że Miz powinien wiedzieć kiedy ma się zamknąć. Były mistrz IC odpowiedział, że razem mogą zdominować całe WWE, a także między sobą rozstrzygnąć to kto będzie miał szansę na zdobycie tytułu WWE.

Do rozmowy dołączył Dean Ambrose, który powiedział, że Corbin jest dużym i złym facetem, ale skradł jego theme song przez co ma przerąbane, natomiast Miza nikt nie powinien brać na poważnie. Dean dodał, że podczas Elimination Chamber Matchu dokonają złych decyzji, a on gale opuści jako mistrz IC oraz WWE. Na arenie zjawił się AJ Styles  chcący wiedzieć to, który z obecnych w ringu jest w stanie z nim wygrać, ponieważ pokonał już każdego na SmackDown. AJ dodał, że nie dba o to jak wielki jest Baron Corbin, a także o doping ze strony fanów w Seattle, ponieważ podczas Elimination Chamber odzyskał swój tytuł. Daniel Bryan uspokoił wrestlerów i ogłosił, że za moment odbędzie się fatal four way match z ich udziałem.

1 walka: AJ Styles vs. The Miz w/Maryse vs. Baron Corbin vs. Dean Ambrose in a Fatal Four Way Match

Zwycięzca: Baron Corbin

Następnie otrzymaliśmy promo z udziałem Luke’a Harpera, który wyjawił, że najbardziej niebezpieczni są Ci, którzy nie mają nic do stracenia. Następnie dodał, że Randy Orton jest kłamcą i na Elimination Chamber zostanie wyeliminowany na dobre.

Następnie otrzymaliśmy segment z udziałem Nikki Bella i Nattie. Panie odpowiadała na pytania Toma Phillipsa, które głównie dotyczyły ich konfliktu, a także najbliższej walki na Elimination Chamber.

2 walka: Apollo Crews def. Dolph Ziggler

Tymczasem na zapleczu Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan poinformował Dolpha Zigglera o tym, że niedzielę zmierzy się on z Kalisto i Apollo Crews w Handicap Matchu.

W ringu obecna jest Mickie James, która powiedziała, że w niedzielę odbędą się dwa niesamowite widowiska z którego zwycięsko może wyjść ona sama oraz Alexa Bliss. Następnie wyraziła niechęć w stosunku do Renee Young, która według niej nie posiada dobrych umiejętności dziennikarskich. Następnie dodała, że dywizja kobiet na SD została zbudowana z powodu jej obsesji do bycia najlepszą w tym biznesie. Mickie wyśmiewa się z Becky i dodaje, że całe 7 lat musiała spędzić na scenie niezależnej zanim dostała się do WWE. Mickie podpisała kontrakt. Następnie otrzymaliśmy krótką wymianę zdań między Becky Lynch i Mickie, która przypomniała wszystkim, że podczas WrestleManii 22 pokonała WWE Hall of Famera Trish Stratus. Alexa podpisała kontrakt, a następnie to samo zrobiła Naomi. Po chwili doszło do brawlu z udziałem czwórki obecnej w ringu.

3 walka: The Usos, The Ascension i The Vaudevillians def. American Alpha, Heath Slater, Rhyno i Breezango

Tak prezentuje się aktualna karta walk jakie obejrzymy podczas gali Elimination Chamber:

1.) Elimination Chamber Match o WWE Championship
John Cena (c) vs. The Miz vs. Dean Ambrose vs. Bray Wyatt vs. Baron Corbin vs. AJ Styles

2.) Nikki Bella vs. Natalya

3.) Mickie James vs. Becky Lynch

4.) WWE SmackDown Women’s Championship Match
Alexa Bliss (c) vs. Naomi

5.) Luke Harper vs. Randy Orton

6.) Dolph Ziggler vs. Apollo Crews & Kalisto

7.) Tag Team Turmoil Match o WWE SmackDown Live Tag Team Championship
American Alpha (c) vs. Breezango vs. The Vaudevillians vs. The Ascension vs. The Usos vs. Rhyno & Heath Slater

4 walka: John Cena def. Randy Orton

No Comment.