WWE SmackDown Live 7 listopada 2017: Wyniki live

Zapraszamy do czytania wyników z najnowszego odcinka SmackDown Live, który odbywa się w Manchesterze. Ten post będzie aktualizowany na bieżąco.

Show rozpoczynamy od pojawienia się w ringu komisarza SmackDown, Shane McMahona który został przywitany przez fanów wielkim popem, a następnie wypowiedział się na temat zbliżającej się gali PPV Survivor Series. Shane także zaznaczył, że zwycięzca dzisiejszej walki wieczoru, w której AJ Styles zmierzy się z Jinderem Mahalem na wcześniej wspomnianej gali stanie w jednym ringu z Brockiem Lesnarem. Komisarz dodał, że Kurt Angle i Stephanie McMahon są odpowiedzialni za atak Kane’a na Daniela Bryana. Shane obiecał iż w przyszłym tygodniu wypowie się w tej sprawie, a następnie zaprosił do siebie The New Day. Trójka zawodników wypowiedziała się na temat swojej obecności na RAW za co podziękował im Shane. Nagle pojawili się Kevin Owens i Sami Zayn. Panowie nazwali The New Day głupcami jednak Shane odpowiedział, że ich żenująca postawa jest spowodowana brakiem obecności w drużynie SmackDown na Survivor Series.

Kofi Kingston def. Sami Zayn po wykonaniu Trouble In Paradise.
Po pojedynku Kevin Owens zaatakował Kofiego jednak na ratunek przybyli mu Big E i Xavier Woods.

Na zapleczu WWE Champion Jinder Mahal wypowiedział się na temat starcia z AJ Stylesem, które odbędzie się już wkrótce.

Otrzymaliśmy kolejną zapowiedź pojawienia się The Bludgeon Brothers, czyli Ericka Rowana i Luke’a Harpera.

Randy Orton def. Rusev
Gdyby zawodnik z Bułgarii odniósł zwycięstwo to by znalazł się w drużynie SmackDown na Survivor Series. Warto dodać, że Viper został przywitany ogromnym popem przez fanów.

Naomi, Charlotte Flair, Lana, Tamina Snuka chcą obejrzeć jak Becky Lynch rozprawia się z Jamesem Ellsworthem.

Becky Lynch def. James Ellsworth
Podczas pojedynku fani chantowali w kierunku Jamesa słowa ”Gdzie jest twój podbródek?”.

Następnie otrzymaliśmy krótki segment z udziałem Charlotte Flair i Nattie.

SmackDown Tag Team Champion The Usos def. Shelton Benjamin i Chad Gable

AJ Styles def. Jinder Mahal dzięki czemu został nowym mistrzem WWE i na gali Survivor Series zmierzy się z Brockiem Lesnarem.