WWE SmackDown Live 5 marca 2019: Raport

Znajdujemy się w Mohegan Sun Arenie w Casey Plaza. Show rozpoczęliśmy od materiału wideo poświęconego śmierci King Konga Bundy’ego, który odszedł z tego świata w wieku 61 lat.

W ringu obecni są WWE Champion Daniel Bryan oraz Rowan. Mistrz zaprezentował materiał wideo ukazujący w jaki sposób Kofi Kingston utracił szansę na zdobycie WWE Championship, przez co jego miejsce na FastLane zajmie Kevin Owens. Bryan dodał, że był obecny na niebieskiej tygodniówce, kiedy Stephanie McMahon oraz Shane McMahon wykonali strzał w kierunku członka The New Day. Daniel odpowiedział na chanty fanów słowami, że Kofiego nie ma na SmackDown i nie jest liderem, który poradziłby sobie w walce z nim bez wsparcia swoich kumpli, czyli Big E i Xaviera Woodsa. Daniel dodał, że nie jest pewien, czy człowiek, który zastąpi Kofiego Kingstona jest odpowiednim przeciwnikiem dla niego. Bryan dodał, że Owens nie zasługuje na title shota, ponieważ jest nikim, ale nie ma nic do stracenia, gdyż nie jest mistrzem planety. Na arenie pojawił się KO, który powiedział, że co tydzień oglądał wydarzenia RAW oraz SmackDown dodając, że wspaniale było spędzać czas z rodziną, ale trudno było mu patrzeć na to, co się dzieje w WWE. Owens dodał, że nie może znieść ludzi myślących, iż są lepsi od pozostałych, a oglądanie w jaki sposób mistrz wyrzuca tytuł do kosza było czymś okropnym. Kevin dodał, że nie ma żadnych przyjaciół, ponieważ nie potrzebował ich w momencie, gdy wykonywał Stunnera na swoim rywalu w zeszłym tygodniu, a w niedzielę na FastLane ponownie przypnie mistrza i stanie się WWE Championem. W tym momencie Owens brutalnie zaatakował Rowana, a następnie rzucił się na mistrza WWE. Segment zakończył się zwycięstwem byłych członków The Wyatt Family.

Już wkrótce dowiemy się, kto odpowie na wyzwanie rzucone przez WWE United States Championa R’Trutha.

Po krótkiej przerwie SmackDown Tag Team Champions The Usos rozmawiali na temat Elimination Chamber, FastLane oraz WrestleManii 35. Panowie dodali, że w niedzielę zmierzą się z The Mizem oraz Shanem McMahonem. Były komisarz SmackDown oraz jego tag team partner także przybyli do ringu. Shane powiedział, że to oni są najlepszą drużyną na świecie i zobaczymy, kto będzie się śmiał po FastLane.

Single Match
The Miz vs. Jey Uso

Zwycięzca: The Miz

Po pojedynku The Miz oraz Shane McMahon świętowali zwycięstwo i być może taka sytuacja również będzie miała miejsce na niedzielnym PPV.

Na zapleczu Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z Charlotte Flair odnośnie jej byłej przyjaciółki Becky Lynch. Charlotte ponownie zaprosiła Becky do przybycia na SmackDown, co spodobało się fanom WWE, ale wydaje się, że to był lekki strzał w jej zbyt dużą pewność siebie. Charlotte dodała, że chce aby Becky pojawiła się dzisiaj, ponieważ chce z nią porozmawiać na temat jej przygotowania do FastLane oraz możliwości odbycia walki w stu procentach.

W ringu obecni są Carmella oraz R’Truth, który powiedział, że chce być podobny do swojego bohatera z dzieciństwa, czyli Johna Ceny, ale nie zdawał sobie sprawy z tego, iż Lider Cenation wydawał US Open Challenge każdego tygodnia. Mistrz dodał, że zrobił to już raz i jest zmęczony. Po tych słowach na arenie pojawiła się Lacey Evans, wrestlerka została przedstawiona przez Hamiltona, a następnie udała się na zaplecze. Na arenie pojawili się również Samoa Joe, Rey Mysterio oraz Andrade(w/Zelina Vega). R’Truth zaakceptował ich wyzwanie.

Fatal 4 Way o WWE United States Title: Samoa Joe vs. Andrade vs. Rey Mysterio vs. R-Truth

Zwycięzca i nowy mistrz: Samoa Joe

Po krótkiej przerwie otrzymaliśmy materiał z wyjazdu członków The New Day do Indii, gdzie trwa trasa promująca WWE. Big E, Xavier Woods oraz Kofi Kingston wyjawili, że pojawią się na niedzielnej gali PPV FastLane.

Tag Team Match
Ricochet i Aleister Black vs. The Bar

Zwycięzcy: Ricochet i Aleister Black

Po pojedynku Ricochet oraz Black celebrowali swoje zwycięstwo, ale z za pleców zostali zaatakowani przez Ruseva oraz Nakamurę. Na ratunek przybyli im The Hardy Boys. Do walki włączyli się również The Bar i w taki sposób byliśmy świadkami wielkiego brawlu.

Single Match
Mandy Rose vs. Naomi

Zwyciężczyni: Mandy Rose

Na zapleczu Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z AJ Stylesem na temat Kevina Owensa oraz jego title shota. AJ powiedział, że każdy wykorzystuje sytuację, gdy ma taką możliwość. Styles dodał, że nie chciałby być w pozycji Owensa oraz Kofiego Kingstona, ponieważ rodzina McMahonów nie słucha teraz fanów WWE, którzy chcą członka The New Day. Przy nich pojawił się Randy Orton z zapytaniem odnośnie tego, czy AJ Styles naprawdę zastanawia się nad ty, kto zasługuje na title shota bardziej niż on. Orton dodał, że dotarcie do WWE zajęło Stylesowi aż 15 lat, po czym odszedł.

Single Match
Kevin Owens vs Rowan

Zwycięzca: Kevin Owens przez DQ

Po walce pojawił się Mustafa Ali, który połączył siły z Kevinem Owensem i wspólnymi siłami poradzili sobie w walce z Danielem Bryanem oraz Rowanem.

W ringu obecna jest Charlotte Flair, która powiedziała, że ma nam coś ciekawego do pokazania. Następnie otrzymaliśmy materiał wideo z poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW oraz segmentu z Becky, Rondą Rousey oraz Stephanie McMahon. Charlotte dodała, że chce aby jej najlepsza przyjaciółka pojawiła się tutaj na ringu i skonfrontowała się z nią. Do ringu przybyła wrestlerka z Europy, która powiedziała, że dobrze jest wrócić na SmackDown, mimo iż jej ciało jest niesamowicie obolałe, ale wie iż siedzi głęboko w głowie swojej byłej przyjaciółki. Becky dodała, że poradziła sobie z Charlotte mimo iż jej ręka została uszkodzona, jej kolano jest niesprawne, ale nie ma nic do stracenia. Nagle Flair zaatakowała Becky i doszło do brawlu między wrestlerkami, do którego włączyli się sędziowie próbując rozdzielić rywalki z FastLane.