WWE SmackDown Live 4 października 2016: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z najnowszego odcinka WWE SmackDown Live.

Show rozpoczynamy od pojedynku z udziałem ulubionego demona diabła oraz Braya Wyatta.

1 walka: Kane def. Bray Wyatt przez wyliczenie.

Charly Carusso wspomina, że Baron Corbin jest na fali, nie przegrywa i chce podtrzymać dobrą passę zwycięstwem nad Jackiem Swaggerem. Baron mówi, że nie wie, dlaczego Daniel Bryan oraz Shane McMahon podpisali kontrakt ze Swaggerem, ale wkrótce udowodni wszystkim, iż to był głupi pomysł z ich strony. Jeśli Swagger chce przyjść i się z nim zmierzyć, to zaprasza do ringu. Jack pojawia się, a następnie wyzywa Barona co akceptuje Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan.

2 walka: Nikki Bella def. Alexa Bliss przez DQ.

3 walka: Carmella & Alexa Bliss def. Nikki Bella & Becky Lynch


Tymczasem na zapleczu widzimy Braya Wyatta szukającego Randy’ego Ortona. Nagle Bray spostrzega fotel bujany i krzyczy, czy Ortona zamierza w ten sposób z nim pobrywać. Viper zjawia się i zamyka Wyatta za metalowymi drzwiami i pyta jakie to uczucie, kiedy myśliwy staje się zwierzyną po czym prosi Pana o zmiłowanie się nad duszą Braya.

W ringu obecny jest Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan oraz towarzyszące mu kobiety z THE SUSAN G KOMEN CHARITY!

4 walka: The Hype Bros def. The Vaudevillains

Czas na Miz TV, którego gośćmi są Dolph Ziggler oraz The Spirit Squad (Mickey i Kenny).

The Miz na samym początku oznajmił, że będzie to specjalny odcinek jego programu, ponieważ może to być ostatni występ jego gościa na SmackDown. Tej nocy nie chodzi o niego, ale o Dolpha Zigglera i stawka jaką położył na szali nie może być wyższa. Jeśli na gali No Mercy Ziggler go pokona to zdobędzie IC Championship, ale jeśli on zwycięży, to będziemy musieli rozstać się i pożegnać z Zigglerem. The Miz mówi, że kariera Dolpha Zigglera była tak przygnębiająca, że powinien rozstać się z federacją już dawno. Dolph nie mógł odejść, ponieważ na każde dziesięć złych chwil przytrafiał się jeden pozytywny moment, który dawał mu motywację i nie pozwalał rezygnować. Dolph opowiada również o współpracy z Make A Wish, a następnie przypomina, że noc moment, w którym zrealizował kontrakt mitb i został World Championem. Miz odpowiada, że się bardzo wzruszył, ale jeśli chce porozmawiać o emocjach, to niech to zrobi z pięciolatkami, którzy siędzą w pierwszym rzędzie na widowni po czym dodaje, żeby pożegnał się ze swoimi fanami. The Spirit Squad(Mike Mondo i Kenny Dykstra) chcą dopingować Dolpha Zigglera, ale Miz nazywa ich przegranymi, ponieważ zostali wyrzuceni z OVW, więc oznacza to iż miejsce zwolniło się dla Zigglera, więc po niedzielnej gali No Mercy będzie miał się gdzie podziać. Nagle byli przyjaciele atakują Dolpha Zigglera, lecz z niewielkim efektem co wykorzystuje Miz i próbuje wykonać swoją akcję kończąca, lecz nadziewa się na kontrę w postaci superkicka, po którym wylatuje z ringu.

5 walka: Jason Jordan(w/Chad Gable) def. Jey Uso(w/Jimmy Uso)

6 walka: Jack Swagger def. Baron Corbin przez poddanie.

AJ Styles wita się z fanami tymi słowami: San Diego, the champ is here. Następnie mówi, że SmackDown jest miejscem świetnym do rozwoju, który daje wiele możliwości. Miał okazję pobić Johna Cenę na Summerslam i stać się twarzą niebieskiej tygodniówki. Na BackLash miał okazję zostać mistrzem WWE i wykorzystał swoją szansę. Na No Mercy będzie miał okazję pokonać jednocześnie Johna Cenę oraz Deana Ambrose’a. Do ringu zmierza Dean, który wyzywa mistrza od szkodników za, to jaką drogę obrał aby zdobyć tytuł. Następnie dodaje, że nie jest zadowolony, ponieważ John Cena włączył się do ich rywalizacji, gdzie pokazał swoje prawdziwe oblicze. Cena powinien mu być wdzięczny za przeniesienie tytułu na SmackDown dzięki czemu będzie miał szansę na pokonanie rekordu należącego do Flaira. Lider Cenation przybył do ringu i mówi do AJ Stylesa aby się zamknął, lecz ten mu odpowiada, że wszyscy wiedzą o czym Cena będzie mówił min. o pogodni za historią oraz możliwości zostania mistrzem po raz szesnasty, ale jak śmie porównywać się z Rica Flaira, ponieważ nigdy nie będzie stał na takim poziomie jak legenda wrestlingu. Cena próbuje coś powiedzieć, ale teraz Dean Ambrose go ucisza i mówi, że lepiej będzie jak sobie zaoszczędzi kłopotu i powie, że Cena z pewnościa przypomniałby moje zeszłotygodniowe zachowanie oraz o tym, że stali się wrogami. Następnie dodaje, że Cena przycina skrzydła młodym i utalentowanym wrestlerom, którzy są na szczycie. John Cena nie wytrzymał i zaatakował Ambrose’a a następni rzucił się na AJ Stylesa przez co doszło do brawlu z udziałem tych panów.