WWE SmackDown Live 30 maja 2017: Raport

Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live odbył się Fatal 5 Way Match o miano pretendentki do pasa kobiet SmackDown. Wynik tego starcia opublikowany zostanie poniżej w tym wpisie.

Znajdujemy się w Philips Arena w stanie Georgia. Na show zapraszają nas Tom Phillips, JBL oraz Byron Saxton. Tymczasem Greg Hamilton przedstawia nam WWE United States Championa Kevina Owensa, który będzie gospodarzem The Highlight Reel. Kevin przywitał się z fanami zgromadzonymi w arenie jednak ich reakcja nie była pozytywna. Kevin oświadczył, że na gali Money in the Bank zgarnie walizkę zawieszoną nad ringiem, a następnie zostanie kolejnym mistrzem WWE przez co będzie jedynym podwójnym mistrzem na SmackDown Live. Owens zaprosił swojego gościa do ringu. A następnie mistrz powiedział, że nie interesuje go to, czy Shinsuke Nakamura jest gwiazdą, ponieważ jego taniec jest głupi. Jednak dodał, że zaprosił byłego mistrza WWE NXT tylko po to, aby fani dowiedzieli się kim on jest oraz jakie plany ma związane z WWE. W pewnym momencie zjawił się Baron Corbin, który powiedział, że nikt nie przejmuje się tym co ma do powiedzenia Nakamura, ponieważ on jest jedynym prawdziwym gwiazdorem co możemy zaobserwować podczas zeszłotygodniowego ataku na Samim Zaynie. Kevin nie może uwierzyć w to, że ktoś przerwał jego segment przy czym zaznaczył, że od ponad 15 lat bije Zayna, więc to nie jest nic szczególnego. Nakamura przypomniał, że w zeszłym tygodniu przypiął mistrza, a także dodał, że Sami Zayn odniósł szybkie zwycięstwo nad Corbinem co doprowadziło do brawlu oraz tag team matchu.

1 walka: Tag Team Match
Shinsuke Nakamura oraz Sami Zayn def. Kevin Owens i Baron Corbin

Po pojedynku Sami oraz Shinsuke świętowali swoje zwycięstwo po przez taniec nad zawieszoną walizką.

Po przerwie w ringu obecni są SmackDown Tag Team Champions The Usos, którzy wypowiedzieli się na temat bycia najlepszą drużyną na SmackDown, a następnie wypowiedzieli się na temat title shotu American Alpha, Breezango. Nagle na arenie rozbrzmiał theme song The New Day. Big E, Xavier Woods oraz Kofi Kingston zostali przywitani przez fanów w bardzo pozytywny sposób. Xavier Woods poinformował o powrocie The New Day, a następnie wspomniał, że Atlanta jest jego rodinnym domem. The Usos jednak twierdzą, że dywizja tag teamowa na niebieskiej tygodniówce jest już zamknięta na co Big E odpowiedział, że jeśli chodzi o pasy tag teamowe SmackDown to z chłopakami zamierza je wkrótce zdobyć. Woods także dodał, że komisarz SmackDown Live Shane McMahon ogłosił specjalnych przeciwników dla The Usos podczas gali Money in the Bank jednak nie pamięta nazwy tej drużyny. Kofi ogłosił, że na najbliższej gali będziemy świadkami starcia The Usos vs The New Day.

Następnie widzieliśmy AJ Stylesa rozgrzewającego się na zapleczu.

Skrót z zeszłotygodniowego święta/koronacji Jindera Mahala.

Po krótkiej przerwie otrzymaliśmy skrót wideo z reakcji poszczególnych mediów społecznościowych na wieść o sukcesie Jindera Mahala.

Tymczasem Tom zaprosił nas na kolejną odsłonę The Fashion Files, w której Tyler Breeze oraz Fandango próbują rozwikłać sprawę zniszczonego biura Breezango Fashion Files:

2 walka: Fatal 5 Way Elimination Match:
Pojedynek ten został przerwany przez komisarza SmackDown Live Shane’a McMahona w momencie brutalnego ataku ze strony Charlotte Flair na Nattie. Shane powiedział, że ten pojedynek jest tak szalony przez co na gali Money in the Bank odbędzie się Ladder Match z udziałem Nattie, Taminy, Carmelli, Becky Lynch oraz Charlotte Flair. Warto zaznaczyć, że komisarz nie wspomniał nic o ladder matchu o walizkę MITB z udziałem kobiet, a także na temat mistrzyni Naomi.

3 walka: Tag Team Match
Breezango def. The Colons

Po pojedynku Tyler oraz Fandango świętowali swojego zwycięstwo.

Na zapleczu Renee Young poprosiła AJ Stylesa o komentarz odnośnie jego starcia z Dolphem Zigglerem. AJ powiedział, że na gali Money in the Bank zgarnie walizkę dzięki czemu stanie się dwukrotnym mistrzem WWE. Wypowiedź przerwał Ziggler, który powiedział, że wie w jaki sposób wygrać w ladder matchu a najbliższej gali, a także wie jak smakuje realizacja kontraktu i zdobycie mistrzostwa.

W ringu obecny jest Randy Orton, który został przywitany popem przez fanów. Viper przedstawił się publiczności zgromadzonej na arenie, a następnie wypowiedział się na temat gwiazd, które musiały uznać wyższość jego co nie jest niczym szczególnym, ponieważ wrestling płynie w jego krwi za sprawą ojca, który był częścią pierwszej WrestleManii. Viper dodał, że na poprzedniej gali stracił tytuł, ponieważ został źle potraktowany przez kogoś takiego jak Jinder Mahal jednak nie zamierza mówić o tym w jaki sposób odzyska tytuł na gali Money in the Bank. Były mistrz dodał, że zdobycie kolejnego tytułu umożliwi mu na zbliżenie się do Johna Ceny. Na arenie usłyszeliśmy theme song Jindera Mahala, który pojawił się na telebimie. Mistrz WWE powiedział, że Orton jest ignorantem tak samo jak każdy Amerykanin przy czym opowiedział historię o swoim ojcu i dziadku, a także o zdobyciu mistrzostwa co spodobało się The Singh Brothers.

3 walka: Dolph Ziggler def. AJ Styles

Po pojedynku Dolph Ziggler wskazał palcem na walizkę Money in the Bank, a następnie świętował swoje zwycięstwo i tym akcentem kończymy kolejny bardzo dobry odcinek SmackDown.

Na ile w skali od 1 do 6 oceniacie wczorajszy odcinek niebieskiej tygodniówki?