WWE SmackDown Live 29 sierpnia 2017: Mini Raport

Gala rozpoczęła się od segmentu Jindera Mahala i braci Singh, którzy uznali, że rozczarowali mistrza i chcą go przeprosić całując jego buty. Gdy miało to nastąpić, na arenie rozbrzmiał theme song Shinsuke Nakamury. Ten wszedł do ringu i rozpoczął się brawl, który po chwili zdominował Mahal i jego mali pomocnicy, jednak na pomoc Japończykowi przybiegł Randy Orton. To z kolei też nie wystarczyło, bo na arenie zjawił się również Rusev. Heelowie rozprawili się z Nakamurą i Ortonem.

Tag Team Match
Shelton Benjamin & Chad Gable def. The Ascension

Czas na Open Challenge mistrza Stanów Zjednoczonych. Jak się okazało na wyzwanie odpowiedział Tye Dillinger, jednak chwilę później na arenie pojawił się także Baron Corbin, który widocznie również chciał walki o tytuł. Samotny Wilk zaatakował Dillingera, jednak ten sobie z nim poradził i pojedynek pomiędzy nim a Stylesem oficjalnie został rozpoczęty.

US Championship Match
AJ Styles def. Tye Dillinger

Po walce doszło jeszcze do ataku Corbina na Dillingera, jednak AJ Styles wykonał na nim Phenomenal Forearm.

Singles Match
Bobby Roode def. Mike Kanellis

Gdy w ringu był już Aiden English, jego występ artystyczny przerwał Kevin Owens. Domagał się on wyjaśnień od Shane’a McMahona, który widocznie go oszukał. Dodał także, że RAW jest lepiej zarządzane, bo kieruje nim Stephanie McMahon. Gdy na arenie zjawił się już Shane, ten wyjaśnił, że w ostatnim tygodniu przejął koszulkę sędziego od Barona Corbina, ponieważ ten nie chciał dalej sędziować. Wyprosił też z ringu Owensa, bo przeciwnikiem Englisha będzie Sami Zayn.

Singles Match
Aiden English def. Sami Zayn

W końcówce walki Owens postanowił pozbawić sędziego koszulki i sam ją założyć. Następnie zaatakował Zayna, a English to wykorzystał, przypinając i wygrywając walkę.

Na backstage’u Shane poinformował, że wynik tej walki jest nieważny. Kevin Owens opuścił arenę.

Następnie otrzymaliśmy segment z Dolphem Zigglerem:

Tag Team Match
The Usos def. The New Day

Bracia Uso wygrali, więc to oni będą mogli wybrać stypulację do następnej walki o pasy mistrzowskie SmackDown Tag Team.

Singles Match
Tamina Snuka def. lokalna zawodniczka

Segment z Breezango:

Tag Team Match
Shinsuke Nakamura & Randy Orton def. Jinder Mahal & Rusev

Po walce Randy Orton wykonał na Nakamurze… RKO! Za tydzień zobaczymy walkę pomiędzy nimi. Zwycięzca otrzyma szansę kolejnego pojedynku o tytuł z Jinderem Mahalem.