WWE SmackDown Live 29 maja 2018: Raport

Znajdujemy się w PNC Arenie. Na show zapraszają nas Tom Phillips, Corey Graves oraz Byron Saxton.

W ringu obecny jest Samoa Joe, który wyciągnął drabinę spod ringu, co spodobało się fanom zgromadzonym na arenie. Były mistrz NXT wspiął się po drabinie, a następnie ściągnął jedną z teczek zawieszonych nad ringiem. Joe powiedział, że zamierza wprowadzić kampanię lęku oraz strachu na SmackDown Live jako przyszły WWE Champion, ale dziś zamierza udowodnić naszemu kochanemu Danielowi Bryanowi, że są o wiele gorsze rzeczy od przymusowej emerytury. Na arenie zjawił się Daniel Bryan, który powiedział, że zamierza złamać nogę Joe, jeśli ten po raz kolejny powie coś złego na temat jego żony lub córki. Niespodziewanie pojawił się Big Cass, który po raz kolejny sprzedawał swoją kontuzję mówiąc, że walizka Money in the Bank powinna znaleźć się w jego posiadaniu, a mecz drugiej szansy jest wielką bzdurą i się nie wydarzy. W pewnym momencie Big Cass zaatakował zarówno Daniela Bryana, jak i Samoa Joe przy użyciu walizki Money in the Bank.

Na zapleczu widzimy spacerującego Shinsuke Nakamurę, który już za chwilę zmierzy się z Tye Dillingerem.

Po przerwie widzimy, to co Big Cass zrobił z Danielem Bryanem oraz Samoa Joe. Następnie przenieśliśmy się do SmackDown General Manager Paige, która wpadła na Sonie Deville oraz Mandy Rose. Panie zastanawiały się nad powodem popełniania wielu błędów przez emerytowaną wrestlerkę z Wielkiej Brytanii. Panie dodały, że Asuka nie powinna zmierzyć się z Carmellą podczas Money in the Bank o SmackDown Women’s Championship. Paige odpowiedziała, że dzisiejszej nocy Asuka zmierzy się z Mandy Rose, po czym odeszła. Nagle przy byłej mistrzyni kobiet zjawiła się Renee Young, która poprosiła ją o komentarz do sytuacji związanej z Big Cassem. Paige powiedziała, że Big  został oczyszczony, ale to Daniel Bryan w zeszłym tygodniu pokonał Jeffa Hardy’ego, dzięki czemu wkrótce obejrzymy triple threat match z udziałem Samoa Joe, Daniela Bryana oraz Big Cassa.

1 walka: Singles Match
Shinsuke Nakamura vs Tye Dillinger

Zwycięzca: Shinsuke Nakamura

Po walce Tye Dillinger został brutalnie zaatakowany przez wrestlera z Japonii, który następnie wziął mikrofon i wypowiedział kilka słów ku uciesze fanów zgromadzonych na arenie.

Na zapleczu Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z mistrzem WWE AJ Stylesem odnośnie tego co stało się z Tye Dillingerem w starciu z Nakamurą. AJ odpowiedział, że pamięta o tym, co w zeszłym tygodniu zrobił Nakamura, ale nie jest pewien do czego może się on posunąć. Mistrz dodał, że jego rywal jest teraz bardziej niebezpieczny niż był, ale po gali Money in the Bank, to The Phenomenal One AJ Styles będzie ostatnim na nogach w Last Man Standing Matchu.

Greg Hamilton poinformował, że wkrótce odbędzie się Dance-Off Match z udziałem Lany (w/Rusev i Aiden English) oraz Naomi (w/The Usos). Zwyciężczynią tej konfrontacji okazała się być Naomi, co nie spodobało się Lanie, więc postanowiła zaatakować swoją rywalkę i doszło do brawlu z udziałem wszystkich wrestlerów. Zakończył się on triumfem face’ów.

Na zapleczu obecni się członkowie The New Day jedzący naleśniki z talerza. Natomiast w szatni ukazani są członkowie The Bar, czyli Sheamus oraz Cesaro wraz z The Mizem. Czas na sześcioosobowe starcie z udziałem tych gwiazd.

3 walka: Six Man Tag Team Match
The New Day vs The Bar i The Miz

Zwycięzcy: The New Day po niesamowitym pojedynku.

Na zapleczu Renee Young przeprowadziła wywiad z Lukiem Gallowsem oraz Karlem Andersonem odnośnie ich starcia z The Bludgeon Brothers podczas Money in the Bank. The Good Brothers stwierdzili, że aktualnie są w najlepszej formie i są gotowi na przejęcie tytułów SmackDown Tag Team. Panowie przyznali, że muszą wykonać ciężką pracę, ale uda im się pokonać The Bludgeon Brothers. Niespodziewanie w telewizorze pojawili się mistrzowie tag teamowi, którzy wysłali upiorne ostrzeżenie sugerując, że ich rywale powinni przygotować się na to, co nadchodzi.

W walce wieczoru odbędzie się starcie z udziałem Daniela Bryana, Samoa Joe oraz Big Cassa. Czas na starcie kobiet.

4 walka: Singles Match
Asuka vs Mandy Rose
Przed rozpoczęciem pojedynku pretendentka do tytułu mistrzowskiego kobiet SmackDown została zaatakowana przez Sonie Deville.

Zwyciężczyni: Asuka
Warto zaznaczyć, że przy ringu obecna była mistrzyni kobiet SmackDown Live, Carmella. Tuż po zakończeniu walki, Carmella pojawiła się na ringu wznosząc swoje mistrzostwo w geście zwycięstwa i tym akcentem kończymy występ Asuki na SmackDown.

Na zapleczu widzimy Charlotte Flair oraz Becky Lynch. Charlotte powiedziała, że chce aby na Money in the Bank, Asuka zdobyła mistrzostwo kobiet, dzięki czemu będzie miała szansę do stoczenia walki rewanżowej z WrestleManii 34, oczywiście warunek jest taki, że uda jej się zdobyć walizkę Money in the Bank. Becky nie zgadza się z Charlotte i mówi, że to jej uda się zdobyć walizkę . Nagle przy kobietach zjawiła się Paige przypominając im Team PCB.

Podczas przyszłotygodniowego odcinka SmackDown Live odbędzie się starcie z udziałem Charlotte Flair oraz Becky Lynch.

Czas na walkę wieczoru:
Triple Threat Match o udział w MITB Ladder Matchu
Big Cass vs Samoa Joe vs Daniel Bryan

Zwycięzca: Samoa Joe

Po pojedynku po raz kolejny byliśmy świadkami brawlu z udziałem wrestlerów.