WWE SmackDown Live 28 sierpnia 2018: Raport

Znajdujemy się w Scotiabank Arenie w Toronto. Na show zapraszają nas Tom Phillips, Corey Grave oraz Byron Saxton. W ringu obecni są SmackDown Tag Team Champions The New Day – Kofi Kingston, Big E i Xavier Woods. Big E powiedział, że są pięciokrotnymi mistrzami tag teamowymi. Dalsza wypowiedź została przerwana przez WWE Hall of Famera Bookera T, który nadał pseudonimy członkom The New Day, a następnie powitał ich jako pięciokrotnych mistrzów tag teamowych, po czym chce udać się na zaplecze, jednak panowie go zatrzymali tylko po to, aby wykonał Spin-a-rooni i ku uciesze fanów, otrzymali tą akcję.

#1 Contenders Tournament Triple Threat: The Bar vs. The Colons vs. Luke Gallows and Karl Anderson

Zwycięzcy: The Bar

Na zapleczu obecna jest SmackDown General Manager Paige. Przy niej zjawili się Rusev, Aiden English oraz Lana. Paige poinformowała, że w przyszłym tygodniu odbędzie się drugi Triple Threat Match z udziałem Rusev Day, The Usos i The Sanity. Zwycięzcy zmierzą się z The Bar o miano pretendentów do SmackDown Tag Team Championship.

W ringu obecny jest Jeff Hardy, który powiedział, że Randy Orton ma jakąś obsesję na jego punkcie po czym dodał, iż w jakiś sposób udało mu się wejść do jego głowy. Jeff dodał, że nie jest kamieniem milowym w karierze Vipera, ponieważ poczuł się odroczony, a dowodem tego są zeszłotygodniowe wydarzenia ze SmackDown Live. Jeff dodał, że jest to dopiero początek, po czym wezwał Ortona do ringu. Viper drwi ze swojego rywala, a następnie powiedział, że jeszcze z nim nie skończył, ponieważ zamierza odebrać tą wersję Hardy’ego, która jest uwielbiana przez fanów i zakończyć jego karierę. Następnie Hardy poinformował, że zmierzą się ze sobą w Hell in a Cell Matchu na gali Hell in a Cell, co spotkało się z chantami „delete”.

Na zapleczu Renee Young przeprowadziła wywiad z Carmellą odnośnie jej konfrontacji z Charlotte Flair. Carmella powiedziała, że nie martwi się o wynik jej walki, ponieważ Charlotte nie przypięła jej na SummerSlam i była w stanie aż dwukrotnie pokonać obecną mistrzynię kobiet. Następnie dodała, że Becky Lynch i Charlotte zmieniły się, ale Mella i Money.

Naomi vs. Billie Kay

Zwyciężczyni: Billie Kay

W ringu obecni są Daniel Bryan oraz Brie Bella. Danie opowiedział o zeszłotygodniowych wydarzeniach z udziałem tchórzliwego i złego aktora jakim jest The Miz. Brie dodała, że w zeszłym tygodniu jej planem było pokonanie Maryse, ale stało się inaczej przez co na Hell in a Cell wezmą udział w mixed tag team matchu. Na arenie zjawili się Andrade Almas oraz Zelina Vega, która powiedziała, że to zaszczyt stanąć obok dwóch prawdziwych legend jakimi są Brie i Almas. Wrestlerka przechwalała się osiągnięciami swojego przyjaciela od momentu pojawienia się na SmackDown Live. Sam były NXT Star powiedział kilka słów w języku angielskim oraz hiszpańskim, po czym pojawiła się Paige ogłaszając walkę z udziałem Bryana i Almasa.

Daniel Bryan vs. Andrade „Cien” Almas

Zwycięzca: Daniel Bryan przez dq

Po pojedynku Almas wyprowadził double underhook DDT na Bryanie, podczas gdy Miz dorzucił Yes Lock, natomiast Maryse i Vega skupiły się na brutalnym ataku na Brie.

Na zapleczu Renee Young przeprowadziła wywiad z Charlotte Flair, która powiedziała, że Becky Lynch nie zasługuje na mistrzostwo kobiet SmackDown Live, ponieważ nic nie wygrała. Charlotte dodała, że Becky obwinia ją za swoje niepowodzenie, jednak problem leży w innym miejscu. Na zakończenie stwierdziła, że nie zamierza nikogo przepraszać, ponieważ czeka ją walka z Carmellą.

W ringu obecny jest WWE Champion AJ Styles, który powiedział, że na Hell in a Cell zmierzy się z Samoa Joe o mistrzostwo. AJ dodał, że Joe jest dobry w grach umysłowych, ponieważ zrobił z nim, to co chciał, ale nie jest prawdziwym mężczyzną i nie może być mistrzem WWE, ponieważ to on stworzył wszystkie zasady jakie panują na SmackDown Live. Następnie zaprosił swojego rywala do ringu, jednak ten pojawił się na telebimie mówiąc, że zamierza zadzwonić do Wendy, ale nagle straciło się połączenie, więc AJ natychmiast udał się na zaplecze.

SmackDown Women’s Title Match: Carmella vs. Charlotte Flair

Zwyciężczyni:Charlotte Flair

Po pojedynku na arenie pojawiła się Becky Lynch, która zaatakowała Charlotte Flair, co spodobało się fanom zgromadzonym na arenie. Wrestlerka podniosła tytuł w geście triumnu i zażądała walki na Hell in a Cell.