WWE SmackDown Live 28 listopada 2017: Raport

Show rozpoczynamy od segmentu z udziałem Daniela Bryana oraz Shane’a McMahona, który chce zwolnić Samiego Zayna i Kevina Owensa jednak Generalny Manager SmackDown stwierdził, że on kilka razy w swojej karierze został zwolniony i każdy zasługuje na drugą szansę. Daniel dodał, że w Owensie oraz Zaynie widzi ogromny potencjał, który należy w odpowiedni sposób uwolnić. Następnie dodał, że jeśli ich zwolnią to z pewnością zawodnicy wkrótce zawitają na Monday Night RAW. Shane się zgadza ze słowami Daniela i mówi, że mu wierzy. Na zakończenie Shane ogłosił, że Kevin Owens zmierzy się z Randym Ortonem, natomiast Sami Zayn nie będzie mógł pojawić się przy ringu w trakcie tej walki.

Na zapleczu Kevin Owens oraz Sami Zayn pojawili się w biurze Daniela Bryana z zapytaniem dotyczącym brakiem obecności Samiego przy ringu podczas walki wieczoru z udziałem jego przyjaciela. Kevin dodał, że komisarz wysyła go na pewną śmierć.

1 walka: Tag Team Match
The New Day def. Shelton Benjamin i Chad Gable

Tymczasem za zapleczu w szatni Charlotte Flair pojawiła się Naomi, która zapytała się jej czy jest gotowa na dzisiejszą walkę. Mistrzyni odpowiedziała, że Ruby Riot, Sarah Logan oraz Liv Morgan nie mają tego czegoś co mogłoby pozwolić uniknąć im gniewu. Naomi dodała, że nikt nie jest w stanie powstrzymać jej blasku. Po chwili przy dziewczynach pojawiła się Natalya, która uświadomiła je, że są na dole łańcucha pokarmowego.

2 walka: Tag Team Match
The Bludgeon Brothers def. The Hype Bros

Po pojedynku Dassha chciała dowiedzieć się od Zacka w jaki sposób zniosą kolejną porażkę, jednak został on zaatakowany przez swojego tag team partnera, który na zakończenie krzyczał, że Hype Bros są już martwi!

Na zapleczu Bobby Roode udzielił wywiadu, w którym powiedział, że został on zaatakowany przez Barona Corbina w zeszłym tygodniu i to nie był wypadek, ponieważ obecny mistrz wie iż jest on w stanie odebrać mu tytuł mistrzowski. Bobby dodał, że mistrz USA atakuje każdego kto stanowi dla niego zagrożenie po czym rzucił mu wyzwanie dotyczące walki o US Title. Jednak Baron Corbin się nie zgodził.

3 walka: Handicap Match
AJ Styles def. The Singh Brothers(w/Jinder Mahal)

Po pojedynku bracia zostali zaatakowani przez byłego mistrza WWE Jindera Mahala.

4 walka: Six Women’s Tag Team Match
Ruby Riot, Sarah Logan i Liv Morgan def. Charlotte Flair, Natalya i Naomi

Po pojedynku Naomi została zniesiona na noszach z areny.

Tymczasem Tyler Breeze i Fandango budzą się w łazience i są przykuci nogami do ściany. Nagle tajemnicza twarz pojawiła się na ekranie mówiąc, że mają 60 sekund na to, aby się wydostać bo inaczej pokój wypełni się trującym gazem. Niespodziewanie Fandango wyrwał klucz z ust konia, a następnie uwolnił siebie i Tylera. Viktor powiedział, że Fandango i Tyler powinni odejść, gdyż nie mają wystarczająco czasu aby ich uratować. Jednak Fandango rozkuł The Ascension, ale na próżno:

5 walka: No Holds Barred Match
Kevin Owens def. Randy Orton dzięki ingerencji Samiego Zayna.