WWE SmackDown Live 27 sierpnia 2019: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z wczorajszego odcinka SmackDown Live, który odbył się w Raising Cane’s River Center – Baton Rouge.

Show rozpoczęliśmy od przypomnienia segmentu z udziałem Romana Reignsa, Daniela Bryana oraz Erica Rowana.

W ringu obecny był WWE Champion Kofi Kingston, który wypowiedział się na temat Randy’ego Ortona oraz jego walki na Clash of Champions.

King of the Ring First Round Match: Ali vs. Buddy Murphy

Zwycięzca: Ali

Na zapleczu doszło do krótkiego segmentu z udziałem SmackDown Women’s Champion Bayley, Ember Moon, Charlotte Flair oraz Lacey Evans.

Single Match
The Miz vs. Sami Zayn

Zwycięzca: No Contest

Single Match
Bayley vs. Lacey Evans

Zwyciężczyni: Bayley

Single Match
Randy Orton vs. Big E

Zwycięzca: Randy Orton

Następnie na zapleczu otrzymaliśmy krótki segment z udziałem Chada Gable’a oraz Sheltona Benjamina. Panowie byli uczestnikami wywiadu przeprowadzonego przez Sarah Schreiber.

Następnie widzimy w jaki sposób R’Truth odzyskał WWE 24/7 Title, jednak nie cieszył się nim zbyt długo, gdyż odebrał mu Drake Maverick.

King of the Ring First Round Match: Shelton Benjamin vs. Chad Gable

Zwycięzca: Chad Gable

Na telebimie pojawili się Erick Rowan oraz Daniel Bryan, który powiedział, że Roman Reigns musi powiedzieć tylko jedno proste słowo, które brzmi następująco „przepraszam”. Roman zapytał fanów o to, czy powinien ich przeprosić jednak Ci w większości krzyczeli „No!No!No!”. Niespodziewanie Reigns ponownie odtwarza materiał wideo, na którym faktycznie widać, że został zaatakowany przez Rowana, co rozwścieczyło Daniela Bryana, gdyż nie może uwierzyć w to, co się stało. Bryan podąża na zapleczu mówiąc, że został zdradzony, ale nic o tym nie wiedział, gdyż ufał swojemu przyjacielowi od ponad roku. Segment zakończył się w momencie, gdy Roman wykonał spear na swoim rywalu.