WWE SmackDown Live 27 czerwca 2017: Raport

Na show zaprasza nas Tom Phillips, który znalazł się za stołem komentatorskim wspólnie z Byronem Saxtonem oraz JBL’em.

Do ringu przybył Generalny Manager Daniel Bryan, który został przywitany popem przez fanów, a następnie powiedział, że jest bardzo dumny z dywizji kobiet występującej na SmackDown Live, ponieważ zobaczymy drugi Money in the Bank Ladder Match oraz starcie Lany ze SmackDown Women’s Champion Naomi. W segment włączyła się Carmella razem z Jamesem Ellsworthem. Carmella powiedziała, że to co się dzieje jest niesprawiedliwe, ponieważ w zeszłym tygodniu zgarnęła walizkę MITB. Daniel zapytał fanów zgromadzonych na arenie, czy powinien odwołać pojedynek i oddać Carmelli walizkę, czy powinien pozostawić wszystko po starem. Fani chantują YES!YES!YES!, a wściekły James Ellsworth kazał się wszystkim zamknąć, ponieważ są oni marionetkami w rękach władzy jaką sprawuje Bryan. Następnie dodał, że GM jest równie żałosny co fani zgromadzeni na arenie, gdyż nie widzi w nim mężczyzny tylko tchórza. Daniel odpowiedział, że powinien zaatakować Ellswortha jednak dzisiaj nie chodzi o niego, ale o prawdziwe gwiazdy SmackDown po czym potwierdził, że James nie będzie mógł pojawić się podczas MITB Ladder Matchu z udziałem kobiet po czym ochrona natychmiast przegoniła zawodnika z ringu.

Oprócz wyżej wymienionych pojedynków odbędzie się starcie z udziałem Barona Corbina i Samiego Zayna oraz The Hype Bros i The Usos.

1 walka: Tag Team Match

The Usos def. The Hype Bros

Po pojedynku na arenie pojawili się The New Day w składzie Xavier Woods, Kofi Kingston oraz Big E. Xavier powiedział, że wszyscy są dumni ze zwycięstwa odniesionego przez The Usos jednak w rzeczywistości nie dokonali by tego bez ucieczki. Big E dodał, że na Battleground zdobędą złoto i rozjadą The Usos. Mistrzowie tag teamowi odpowiedzieli, że już raz udało im się pokonać The New Day, więc zaakceptowali wyzwanie byłych mistrzów tag teamowych RAW.

Na zapleczu widzimy rozgrzewającą się Taminę Snuke, która weźmie udział w MITB Ladder Matchu. Po chwili byliśmy świadkami krótkiego segmentu z udziałem The Fashion Files.

Następnie otrzymaliśmy materiał promujący powrót Johna Ceny na SmackDown Live.

Na zapleczu Tom rozmawiał z The Ascension oraz BreeZango co doprowadziło do kolejnej odsłony Fashion Files. Tyler Breeze i Fandango prowadzili przesłuchanie Konnora i Viktora w sprawie ataku jaki miał miejsce w zeszłym tygodniu. Breeze i Fandango udali się ponownie do swojego biura jednak ono zostało znowu zniszczone.

Na backstage’u widzimy rozgrzewającą się Nattie.

2 walka: SmackDown Women’s Title Match:

Naomi(c) def. Lana

Po pojedynku Naomi podniosła swój tytuł w geście zwycięstwa, a następnie ośmieszyła swoją rywalkę.

Na zapleczu obecna jest Dasha Fuentes, która przeprowadziła wywiad z Becky Lynch odnośnie jej uczestnictwa w walce wieczoru SmackDown Live. Becky powiedziała, że Daniel Bryan zrobił z Jamesem Ellsworthem to co było słusznie i dzięki temu będzie miała szansę na zwycięstwo w Ladder Matchu po czym odeszła.

Tymczasem w ringu obecny jest Aiden English, który zaczął śpiewać jednak przerwał mu Randy Orton to spodobało się fanom.

Po krótkiej przerwie w ringu pozostał tylko Randy Orton, który powiedział, że nie odejdzie dopóki nie otrzyma tego czego chce. Viper jest chętny na pozyskanie WWE Championship oraz Jindera Mahala, który jego zdaniem powinien mu dać kolejną walkę rewanżową. Orton dodał, że jeśli nie dostanie tego czego chce, to uda się na zaplecze i zrobi porządek z Jinderem. Na arenie pojawił się komisarz SmackDown Live Shane McMahon, który powiedział, że nie może zagwarantować bezpieczeństwa obecnemu mistrzowi WWE, a na gali Money in the Bank zrobił to samo co robili z nim The Singh Brothers po czym zagwarantował Viperowi szansę na zdobycie pasa WWE i ogłosił, że na gali Battleground odbędzie się starcie rewanżowe o pas WWE. Po tych słowach na arenie pojawił się mistrze WWE Jinder Mahal oraz The Singh Brothers. Jinder powiedział, że Orton nie jest wart noszenia tytułu na SmackDown po czym zaatakował słownie WWE Hall of Famera Boba Ortona, a następnie wspominał The Great Khaliego jako osobistego bohatera.

Tymczasem na zapleczu GM Daniel Bryan rozmawiał z kimś odnośnie Punjabi Prison jednak przerwał mu AJ Styles, który pytał o Kevin Owens Open Challenge. Nagle zjawił się także mistrz, który dodał, że jego przeciwnik powinien pogodzić się z porażką jednak Daniel ogłosił, że w przyszłym tygodniu odbędzie się Independence Day Battle Royal, a zwycięzca tego starcia na gali Battleground zmierzy się z Owensem o tytuł.

Po krótkiej przerwie widzimy Mike’a oraz Marię na arenie. Maria przedstawiła się jako pierwszą damę SmackDown natomiast Mike przedstawił się jako mąż Marii. Segment został przerwany przez Samiego Zayna, który przeprosił za ingerencję, a następnie udał się do ringu.

3 walka: Singles Match

Baron Corbin def. Sami Zayn

Na zapleczu Dasha przeprowadziła krótki wywiad z Nakamurą odnośnie zwycięstwa Barona Corbina z Samim Zaynem. Shinsuke odpowiedział, że Corbin jest niebezpiecznym zawodnikiem jednak potrafi zmotywować człowieka i powinien się obawiać tego co może go spotkać.

4 walka: Money In the Bank Ladder Match: Charlotte Flair vs. Carmella vs. Natalya vs. Tamina Snuka vs. Becky Lynch

Zwyciężczyni: Carmella

Po pojedynku Carmella świętowała zdobycie walizki Money in the Bank, a pozostałe zawodniczki tylko spoglądały w jej stronę.