WWE SmackDown Live 26.06.18 : Najlepsze i Najgorsze Momenty

Kolejna niebieska tygodniówka za nami. Tak więc nadszedł czas na kolejne „Najlepsze i Najgorsze Momenty” z SmackDown Live. Podczas gali doszło obrony U.S Title Jeff Hardy zawalczył z Ericem Youngi’em a pojedynek zakończył się poprzez DQ. Następnie zobaczyliśmy walkę pomiędzy Hardym i Usos a grupą Sanity. Rusev zmierzył się z Xavierem Woodsem i pokonał członka The New Day.

Becky Lynch wyszła zwycięsko ze starcia z Sonyą Deville. W Main evencie Daniel Bryan zawalczył z Harperem. Walka zakończyła się poprzez DQ, ale mniejsza z tym. Najważniejsze wydarzyło się po walce, kiedy to do WWE powrócił Kane. Pomógł on Danielowi uporać się z BB i oficjalnie ogłoszono powrót Team Heel No.


Najlepsze #1

Rusev w drodze na Extreme Rules

W zeszłym tygodniu Bułgar zdobył miano pretendenta do tytułu WWE. Jak widzimy „RuRu” jest na fali i podczas minionego SmackDown pokonał on w solowym starciu Xaviera Woodsa. Może nie był to zbytnio „wymagający” rywal, ale mimo wszystko zwycięstwo to zwycięstwo i jakaś tam podbudowa. Czy Rusev ma szansę na zdobycie pasa WWE? moim zdaniem szanse na to są znikome.


Najgorsze #1

Porażka Sanity w pierwszej walce na SmackDown

Pierwsze starcie Sanity na SD zakończyło się porażką. Najpierw Jeff stoczył pojedynek z Eric’iem Youngiem a stawką był pas U.S. Walka zakończyła się poprzez dyskwalifikację co potem przełożyło się na walkę tag team’ową. Grupa Sanity ostatecznie przegrała z The Usos i Jeffem Hardym w 6 Man Tag Team Matchu. Jak dla mnie Young,Wolfe i Dain powinni być mocni bookowani tak jak w NXT i od pierwszego pojawienia się na niebieskiej tygodniówce siać spustoszenie.


Najlepsze #2

Zwycięstwo Becky Lynch krokiem do odbudowy jej postaci ?

Ostatni czas dla Becky Lynch nie był udany. Nie była ona czołową postacią w dywizji kobiet na SD a także nie zdobyła ona walizki MITB. Na ostatnim SmackDown w końcu odniosła ona zwycięstwo i mam wielką nadzieję (i tak nic z tego nie będzie) że jest to kolejny krok do odbudowy Becky i w niedługim czasie będzie w czołówce kobiecej dywizji. Kto nie chciałby zobaczyć walki Lynch Vs Asuka? i do tego z tytułem SD Women’s na szali!


Najgorsze #2

Brak planów na Andrade Almasa

Od debiutu Andrade minęło już dosyć sporo czasu, a my nadal nie widzieliśmy nic sensownego z jego udziałem. Pokonał on kilku jobberów i zaczął feud z Sin Carą, który jak wiemy doznał kontuzji. Mówi się o tym, że WWE może zdjąć pas U.S z Jeffa Hardy’ego z powodu jego problemów zdrowotnych. Tak więc moim zdaniem federacja mogłaby przerzucić pas na meksykanina i byłoby to najlepsze rozwiązanie.


Najlepsze #3

Powrót Team Heel No

W walce wieczoru zobaczyliśmy walkę Daniela Bryana z Harperem. Walka zakończyła się poprzez dyskwalifikację do której doprowadził Erick Rowan. Jednak to co wydarzyło się po walce wywołało u mnie duże zaskoczenie! do WWE powrócił Kane i pomógł Bryan’owi uporać się z BB. Oficjalnie byliśmy świadkami powrotu Team Heel No i już wiemy, że na Extreme Rules staną oni przed szansą na zdobycie SmackDown Tag Team Championship.