WWE SmackDown Live 25 lipca 2017: Raport

Show rozpoczynamy od pojawienia się trzykrotnego WWE United States Championa Kevina Owensa, który pojawił się w garniturze w celu uczczenia swojego zwycięstwa. Mistrz na samym początku zaznaczył, że czuje się dobrze i cieszy się z powrotu na SmackDown z tytułem, ponieważ może ogłosić Kevin Owens Open Challenge. Na arenie pojawił się AJ Styles jednak wypowiedź przerwał mu KO, który zarządał kilka słów uznania w jego kierunku po czym dodał, że AJ nie otrzyma walki rewanżowej ani dziś ani nigdy. Nagle na arenie zjawił się Chris Jericho, który powiadomił wszystkich o swoim powrocie wielokrotnie krzycząc ‚Drink it in, maaaaaaan! Y2J stwierdził, że należy mu się walka rewanżowa z KO o tytuł. Nagle zjawił się Shane McMahon, który ogłosił, że dzisiejszej nocy odbędzie się triple threat match o pas US.

1 walka: Singles Match
Shinsuke Nakamura pokonał Barona Corbina

Tymczasem na zapleczu obecna jest WWE Smackdown Women’s Champion Naomi, która wypowiedziała się na temat swojej najbliższej przeciwniczki, która według jej jest jedną z najlepszych zawodniczek na świecie, jednak odmówienie uścisku dłoni na Battleground było okazem braku szacunku w jej stronę. Wywiad przerwała Nattie, która stwierdziła, że Naomi zmieniła tytuł kobiet w zabawkę. Do dziewcząt dołączyła Carmella, która przypomniała o posiadaniu walizki Money in the Bank.

2 walka: Women’s Tag Team Match
Charlotte Flair i Becky Lynch def. Tamina Snuka i Lana

Po pojedynku Tamina była sfrustrowana i krzyczała na swoją tag team partnerkę, która niemal się nie rozpłakała. Zawodniczki wkrótce udały się na zaplecze.

Tymczasem w ringu obecny jest WWE Champion Jinder Mahal, który stwierdził, że potrzebuje nowego przeciwnika na SummerSlam. Podczas rozmowy z fanami pojawił się 16-krotny WWE Champion John Cena, który pogratulował zawodnikowi z Kanady, a następnie stwierdził, że zrobi wszystko aby na SummerSlam zmierzyć się z nim o tytuł niezależnie od tego, czy jego rywal posiada magiczny dywan, czy wsparcie swojej rodziny. Na arenie zjawił się GM SmackDown Daniel Bryan, który ogłosił, że jeśli John chce stać się pretendentem do pasa WWE to musi na niego zasłużyć. W przyszłym tygodniu John zmierzy się z Nakamurą, a zwycięzca tego starcia na gali SummerSlam zmierzy się z Jinderem Mahalem o tytuł.

Po krótkiej przerwie na zapleczu obecny jest Shane McMahon, który rozmawia przez telefon jednak przerwał mu Kevin Owens narzekający na triple threat match z AJ Stylesem i Chrisem Jericho. Shane stwierdził, że Ci zawodnicy zasługują na szansę.

3 walka: Tag Team Match
Sami Zayn i Tye Dillinger def. Aiden English i Mike Kanellis

The New Day szykują się do wejścia na ring jednak zostali zaatakowani przez The Usos i doszło do brawlu między zawodnikami. Sędziowie musieli ich rozdzielać, aby komuś nie stała się krzywda.

Tymczasem na zapleczu Shinsuke Nakamura powiedział, że w przyszłym tygodniu John Cena nie będzie w stanie go zobaczyć dzięki czemu na gali SummerSlam zmierzy się z Jinderem Mahalem o WWE Championship.

4 walka: WWE United States Championship
AJ Styles def. Kevin Owens i Chris Jericho dzięki czemu został nowym mistrzem.