WWE SmackDown Live 25 kwietnia 2017: Raport

W ringu obecna jest Renee Young, która zaprasza swojego gościa byłego mistrza WWE NXT Shinsuke Nakamurę. Zanim rozmowa się odbędzie na arenie pojawia się Dolph Ziggler, który mówi, że Nakamura pewnie czuje się niepewnie stojąc ze swoim ulubionym wrestlerem w jednym ringu. Były mistrz NXT wciąż pozwala Zigglerowi na szydzenie z siebie jednak w pewnym momencie z zaskoczenia kradnie mu mikrofon i pyta, w czym tkwi problem jednak te słowa wypowiada z języku japońskim i dochodzi do brawlu z udziałem wrestlerów jednak żaden z nich nie zdołał wyprowadzić swojej akcji kończącej.

1 walka: Singles Match
AJ Styles def. Baron Corbin

Warto zaznaczyć, że za stołem komentatorskim podczas tego starcia obecny był Kevin Owens, który prawdopodobnie na BackLash zmierzy się z AJ Stylesem o pas United States.

Po pojedynku Kevin Owens oraz Baron Corbin zaatakowali Stylesa jednak na arenie pojawił się Sami Zayn, który wyrzucił mistrza z ringu, a następnie wyprowadził swoją akcję kończącą Helluva Kick na Corbinie. Jednak do ringu momentalnie powrócił Owens i jak to ma w zwyczaju z za pleców zaatakował swojego przeciwnika, a następnie wzniósł tytuł w górę w geście triumfu.

Tymczasem na zapleczu obecna jest Charlotte Flair, która wciąż twierdzi, że jest najlepszą mistrzynią w historii WWE Monday Night RAW przez co jest faworytką do pokonania Naomi, odebrania jej tytułu oraz bycia najlepszą zawodniczką w profesjonalnym wrestlingu.

2 walka: Beat the Clock Challenge
American Alpha def. The Colons w czasie 5:17

Następnie otrzymaliśmy pierwszą wiadomość od Ruseva, który wyjawwił, że nie lubi dyrektora generalnego SmackDown Live Daniela Bryana oraz Shane’a McMahona, ale bycie na niebieskiej tygodniówce jest jedynym sposobem na zdobycie w czerwcu walizki Money in the Banks, więc dopóki nie zdobędzie tego czego chce to do tego momentu będzie pracował na SmackDown.

Na zapleczu obecna jest Becky Lynch, który wypowiedziała się na temat starcia o SmackDown Women’s Championship pomiędzy Naomi oraz Charlotte Flair, ale jej wypowiedź została przerwana przez Nattie, Tamine, Carmelle oraz Jamesa Ellswortha.

3 walka: No DQ Match
Randy Orton def. Erick Rowan

Po pojedynku mistrz WWE Randy Orton powiedział, że nie wiem czym jest House of Horrors Match jednak podczas niedzielnej gali Payback się o tym dowie. Orton dodał, że pojedynek ten będzie miał na celu oczyszczenie duszy Braya Wyatta, który postara się go zabrać do swojego piekła.

Tymczasem segment zostaje przerwany przez Jindera Mahala, który jest wściekły, ponieważ jest pomijany. Jinder dodał, że mistrz nie powinien się martwić o starcie z Bray’em Wyatt’em, ponieważ to on zgotuje mu prawdziwe piekło. Mahal dodał, że na Backlash odbierze mu tytuł, ponieważ posiada większą klasę, kulturę oraz talent. Następnie dochodzi do brawlu, w który włączają się The Bollywood Boyz, a ich przyjaciel ustawia Ortona w Cobra Clutch Slam i odchodzi z pasem WWE.

4 walka: Beat the Clock Challenge
The Fashion Police def. The Ascension dzięki czemu stali się pretendentami do pasów SmackDown Tag Team.

Po pojedynku Naomi mówi, że ma problem z Charlotte Flair, który twierdzi, że jest najlepszą wrestlerką na świecie.

5 walka: WWE SmackDown Women’s Championship
Naomi vs Charlotte Flair – No Contest

Pojedynek został przerwany w momencie, gdy Natalya, Tamina Snuka oraz Carmella zaatakowały obie zawodniczki. Co miał na celu ten atak?