WWE SmackDown Live 24.04.18 : Najlepsze i Najgorsze Momenty

Dzisiejsze SmackDown Live już za nami tak więc czas na „Najlepsze i Najgorsze Momenty”. Niebiescy wypadli po raz kolejny bardzo dobrze i mogę nawet powiedzieć, że od czasu Shake-up’u SD jest o wiele ciekawsze niż RAW. Show stało na bardzo dobrym poziomie. Świetne segmenty m.in Miz TV a także podpisanie kontraktu na walkę o mistrzostwo kobiet SmackDown. Shinsuke Nakamura otrzymał nowy theme song i po raz kolejny niebieska tygodniówka zakończyła się jego tryumfem.


Najlepsze #1

Miz TV z udziałem Big Cass’a

Gościem Miza w jego programie miał być oczywiście Daniel Bryan, ale jak się okazało pojawił się kto inny. Cass wypowiedział się o Bryanie mówiąc, że ten nikogo nie obchodzi. ex Cassady wywyższał swoją osobę mówiąc, że jest przystojny, wykształcany i utalentowany. Cały segment bardzo mi się spodobał i myślę, że z Cass’a może jednak coś będzie. Myślę, że WWE będzie chciało zbudować go na topowego heela na niebieskiej tygodniówce a pierwszym krokiem ku temu będzie jego feud z Danielem Bryanem. Niektórzy mogą narzekać, że federacja odsunęła narazie rywalizacje A-Listera z Yes Manem na później, ale czy to nie lepiej? według mnie tak, panowie mogą rozpocząć swój feud latem i stoczyć walkę na Summerslam.


Najgorsze #1

Przegrana Asuki w jej debiutanckiej walce na SmackDown

Ringowy debiut Asuki tak jak w przypadku Roode’a na RAW okazał się być porażką. Przed walką otrzymaliśmy bardzo fajne promo w wykonaniu „The Iconics” panie naprawdę dobrze się zaprezentowały na mikrofonie. Według mnie Asuka nie powinna przegrywać kolejny raz i to w takim starciu. Plusem tego wszystkiego jest to, że Kay i Royce nieźle się wypromowały. Myślę, że ta dwójka to przyszłość kobiecej dywizji SmackDown. Asuka zapewne zdobędzie mistrzostwo kobiet dopiero na Summerslam, więc jak narazie nie będzie miała co do roboty na niebieskim show.


Najlepsze #2

Shelton Benjamin pokonuje Randy’ego Ortona

W tamtym tygodniu Jeff Hardy pokonał Sheltona. Tym razem rywalem Benjamina był „The Viper” Randy Orton. Pod koniec walki zrobiło się małe zamieszanie pojawił się Sunil Singh, który zaatakował nogę Hardy’ego a po chwili otrzymał RKO od Ortona. Wykorzystał to Shelton i wygrał walkę. Jest nadzieja na to, że  Shelton jednak nie trafi do jobberlandii 🙂 i być może dostanie wkrótce push na pas United States. Co do tytułu US to wydaje mi się, że pozostanie on na niebieskiej tygodniówce i już niedługo dojdzie do walki Hardy Vs Orton Vs Benjamin a stawką będzie mistrzostwo US.


Najgorsze #2 

The Usos i Naomi

Naomi i Usos? jestem na nie! The Usos nie potrzebują nikogo u swojego boku i powinno tak zostać. W zeszłym tygodniu Harper pokonał Jey’a tym razem Rowan uległ Jimmy’emu. Wszystko ok, ale naprawdę Naomi eh nie podoba mi się to. Mam nadzieję, że to tylko jednorazowa sprawa i dalej Usosi będą występować bez byłej mistrzyni kobiet SD u swego boku. Myślę, że szanse braci na zwycięstwo na GRR są małe i to Bluedgeon Brothers wygrają.


Najlepsze #3

Podpisanie kontraktu pomiędzy Carmellą a Charlotte Flair

Jeden z ciekawszych punktów minionego SmackDown. Carmella na mikrofonie robi naprawdę  świetną robotę i pokazuje to za każdym razem. Mella w swojej przemowie narzekała na brak szacunku, ponieważ została zapowiedziana przed pretendentką. Dwukrotnie pokazywano filmik ukazujący drogę Carmelli do upragnionego złota. Po chwili zjawiła się Charlotte, która podpisała kontrakt. Byłem pewny, że to nie skończy się normalnie 🙂 i tak też było panna Flair zaatakowała Carmellę. Cały segment i speech Carmelli bardzo mi się podobał i był to jeden z najlepszych momentów.


 Najlepsze #4

Nowy theme song Nakamury i jego kolejna dominacja nad Styles’em

W walce wieczoru SmackDown zobaczyliśmy walkę Styles & Gallows & Anderson Vs Nakamura & Rusev Day. Zdecydowanie najlepsze jednak było to, że Shinsuke pojawił się wraz z nową muzyką wejściową, która idealnie wpasowuje się w jego heel’owy charakter. Jest to remix jego starego theme songu. Po WM’ce ich feud nabrał rumieńców i zdecydowanie jest czymś genialnym. Heel turn Nakamury to był jeden z najlepszych turn’ów od lat w WWE. Ich rywalizacja może potrwać jeszcze bardzo długo i ja jestem z tego bardzo zadowolony. Nakamura doprowadził do dyskwalifikacji atakując AJ’a poniżej pasa potem zajął się Andersonem, któremu na oczach Styles’a zaaplikował Kinshasę.