WWE SmackDown Live 23 października 2018: Raport

Znajdujemy się w Prudential Center w Newark. Na show zapraszają nas Tom Phillips, Corey Graves i Byron Saxton.

W ringu obecni są członkowie The New Day, czyli Kofi Kingston, Xavier Woods oraz Big E. Po ich wejściu otrzymaliśmy skrót z zeszłotygodniowego odcinka, gdzie The Big Show pomógł The Bar(Sheamus i Cesaro) w zdobyciu SmackDown Tag Team Championship. Panowie z The New Day otrzymają szansę na odzyskanie mistrzostwa podczas eventu Crown Jewel, który odbędzie się 2 listopada. Byli mistrzowie wciąż nie mogą zrozumieć, dlaczego Big Show pomógł The Bar. Do ringu przybyli mistrzowie razem z Big Showem, który już wkrótce rozpocznie swój single match.

Big Show vs. Kofi Kingston

Zwycięzca: Big Show przez dyskwalifikację

Po pojedynku doszło do sześcioosobowego brawl, który zakończył się zwycięstwem członków The Bar oraz Big Showa, który na zakończenie nazwał Xaviera Woodsa śmieciem, po tych słowach grupa opuściła ring.

Tom Phillips zaprezentował nam krótki materiał wideo z udziałem Romana Reignsa, który na RAW zrezygnował z WWE Universal Championship, ponieważ ma białaczkę i potrzebuje trochę czasu wolnego. Następnie możemy dostrzec reakcję niektórych gwiazd odnośnie wypowiedzi byłego mistrza. Tak więc na Crown Jewel w starciu Brauna Strowmana z Brockiem Lesnarem dowiemy się, kto zostanie nowym Universal Championem.

The Usos vs. Daniel Bryan and AJ Styles

Zwycięzcy: The Usos

Po pojedynku komentatorzy SmackDown zaprezentowali materiał zapowiadający konfrontację Nikki Belli z RAW Women’s Champion Rondą Rousey na Evolution.

Czas na obejrzenie materiału wideo z udziałem Charlotte Flair, która została pobita przez SmackDown Women’s Champion Becky Lynch w WWE Performance Center.

Na zapleczu Dasha Fuentes zatrzymała AJ Stylesa i Daniela Bryana pytając o kopnięcie w walce. Mistrz powiedział, że był to przypadek, tak samo jak akcja wyprowadzona przez Daniela Bryana w zeszłym tygodniu, ponieważ są do siebie przyjaźnie nastawieni. Daniel nazwał AJ’a kłamcą, mówiąc, że jego nos rośnie jak u Pinokia i wyszedł.

Tom Phillips przedstawił nam materiał z udziałem Charlotte Flair, która w Performance Center rozmawiała z kobietami WWE NXT. Widzimy także w jaki sposób Becky Lynch przeszkodziła swojej rywalce. Na zapleczu Charlotte powiedziała, że działania Becky są niewybaczalne, ponieważ nie szanuje jej pochodzenia i się bardzo zmieniła, ale kiedy zdobędzie SmackDown Women’s Championship na Evolution w Last Woman Standing Matchu udowodni jej kto jest lepszy.

Rusev vs. Aiden English

Zwycięzca: Rusev

Po krótkiej przerwie na arenie pojawił się The Miz, który stwierdził, że najpierw musi wszystkim opowiedzieć o tysięcznym odcinku SmackDown oraz powrocie przyszłego WWE Hall of Famera Reya Mysterio. Miz dodał, że każdy fan WWE cieszy się z powrotu Reya, ale dlaczego zdecydował się na powrót? Rey odpowiedział, że dobrze jest wrócić do domu, ale powód jest zupełnie inny. Miz przerwał mu i powiedział, że Rey powrócił, aby pokazać światu, iż ten mały facet może osiągnąć wielkie rzeczy, a przed szansą stanie na Crown Jewel. Mike dodał, że ludzie nie są już zainteresowani oglądaniem małych, słabszych osób, ponieważ interesują się wielkimi gwiazdami takimi jak on. Miz dopowiedział, że za dziesięć dni weźmie udział w World Cup, ale bez tego wie, że jest najlepszy na świecie. Panowie spojrzeli na siebie i doszło do brawlu, a już wkrótce obejrzymy ich walkę.

Rey Mysterio vs. The Miz

Zwycięzca: Rey Mysterio

Na zapleczu obecny jest Jeff Hardy, który chce zmierzyć się z Randym Ortonem.

Naomi and Asuka vs. Mandy Rose and Sonya Deville

Niestety nie doszło pojedynku, ponieważ obejrzeliśmy brawl z udziałem takich wrestlerek jak: Sonya Deville, Mandy Rose, Peyton Royce, Billie Kay, Zeliny Vegi, Naomi, Asuki i Carmelli.

Shane McMahon przywitał się z fanami zapraszając na niedzielną galę WWE PPV Evolution, po czym pogratulował kobietom, które zasłużyły na takie wielkie wyróżnienie i nie może doczekać się eventu. Shane dodał, że wkrótce odbędzie się World Cup na wydarzeniu WWE Crown Jewel i nie może doczekać się wrestlera, który udowodni, iż jest najlepszy na świecie. Fani chantowali ring name CM Punka, jednak Shane odpowiedział, że nie ma go w turnieju. Shane wierzy w to, że ktoś z jego brandu zostanie nazwany najlepszym na świecie.

Jeff Hardy vs. Randy Orton

Zwycięzca: Randy Orton