WWE SmackDown Live 22 maja 2018: Raport

W DCU Center w Worcester za stołem komentatorskim zjawili się Tom Phillips, Corey Graves oraz Byron Saxton. Show rozpoczynamy od kolejnej edycji MizTV. Gospodarz show zaprosił do siebie trzech członków The New Day. Miz następnie powiedział, że zaprosił ich, ponieważ chce dowiedzieć się, który z trójki wrestlerów będzie uczestnikiem Money in the Bank Ladder Matchu. W pewnym momencie New Day zaczęli używać swoich standardowych zagrywek, co wyprowadziło Miza z równowagi. Mike zaznaczył wysokim tonem, że jest w stanie pokonać każdego z nich. Po tych słowach Kofi wskazał na Big E, jako najbliższego przeciwnika byłego mistrza IC.

Na zapleczu widzimy, w jaki sposób The Miz wpadł do biura GM SmackDown Live Paige. Miz powiedział, że nie każdy lubi naleśniki i to nie było śmieszne zachowanie ze strony członków The New Day. Paige zapytała się, czy jest on w stanie pokonać każdego członka The New Day, a następnie dodała, że lepiej będzie dla wrestlera jeśli uda się do ringu, gdzie czeka na niego przeciwnik.

1 walka: Singles Match
The Miz vs Big E

Zwycięzca: The Miz

Następnie otrzymaliśmy skrót z zeszłotygodniowego ataku jakiego dopuścił się Daniel Bryan na Big Cassie. Tom Phillips powiedział, że podczas tournee WWE po Europie, Big Cass nabawił się urazu lewego kolana, przez co nie może wystąpić w ringu.

Na zapleczu Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Danielem Bryanem na temat drugiej szansy. Daniel powiedział, że to bardzo wiele dla niego znaczy, ponieważ nikt nie wie tak wiele o drugiej szansie niż on. Bryan dodał, że Jeff Hardy jest trudnym przeciwnikiem, ale uwielbia wyzwania, więc zamierza sprawić, aby fani wrestlingu zobaczyli legende na ringu.

Money In the Bank Qualifying Match: Lana vs. Billie Kay
Lana vs Billie Kay

Zwyciężczyni: Lana

Po pojedynku widzimy w jaki sposób Lana celebruje swoje zwycięstwo wraz z Aidenem Englishem.

Dziś poznamy pretendentów do tytułów mistrzowskich tag team.

Na zapleczu obecna jest Zelina Vega wraz z Andrade Almasem. Zelina opowiadała historię swojej podróży po całym świecie, aby wyrobić sobie nazwisko. Na zakończenie wrestlerka stwierdziła, że jeśli jej podopieczny nie dostanie tego, co chce, to ona go weźmie.

Andrade „Cien” Almas vs lokalny wrestler

Zwycięzca: Andrade „Cien” Almas

Na zapleczu obecna jest wrestlerka w masce Asuki. Za maską kryła się SmackDown Women’s Champion Carmella. Mistrzyni powiedziała, że jest już wyznaczona data utraty przez nią tytułu mistrzowskiego, ale warto zaznaczyć, że aż dwukrotnie pokonała Charlotte Flair, co oznacza iż jest ona lepszą wrestlerką od Asuki. Carmella dodała, że na Money in the Bank udowodni, że Mella Is Money.

W ringu obecni są WWE Champion AJ Styles, Renee Young oraz Shinsuke Nakamura. Następnie otrzymaliśmy skrót z zeszłotygodniowej walki, którą wygrał wrestler z Japonii. AJ powiedział, że przez większość pojedynku doskonale sobie radził, więc porażka nigdy nie miała miejsca. Nakamura przerwał dalszą wypowiedź mistrza i kazał mu się zamknąć, po czym dodał, że AJ Styles nigdy nie wyzdrowieje, a tytuł WWE wpadnie w jego ręce, ponieważ dom AJ’a stał się jego domem. Mistrz odpowiedział, że Nakamura nie jest wrestlerem, którego fani chcieli oglądać na SmackDown Live i nie ważne jaką stypulację wybierze, to szanse mają wyrównane. Po tych słowach doszło do brawlu , który zakończył się zwycięstwem Nakamury. Wrestler z Azji ogłosił, że stypulacją ich walki będzie Last Man Standing.

#1 Contenders Match: The Usos vs. Luke Gallows and Karl Anderson

Zwycięzcy: Luke Gallows i Karl Anderson

Czas na kolejną walkę z udziałem kobiet.

Money In the Bank Qualifying Match: Naomi vs. Sonya Deville

Zwyciężczyni: Naomi

Renee Young na zapleczu przeprowadziła wywiad z Jeffem Hardym, który powiedział, że jest podekscytowany zbliżającym się pojedynkiem. Mistrz następnie krok po kroku opowiedział, to co może zrobić w meczu z drabinami oraz, że jest w dobrym samopoczuciu i zamierza skupić się na konfrontacji z Danielem Bryanem.

Second Chance Money In the Bank Match: Jeff Hardy vs. Daniel Bryan

Zwycięzca: Daniel Bryan

Po pojedynku na arenie pojawił się Samoa Joe, który nie wiedział z czego cieszy się Daniel Bryan, ponieważ w przyszłym tygodniu zmierzą się ze sobą w ringu. Na zapleczu Renee Young poprosiła Samoa Joe o komentarz odnośnie jego przyszłotygodniowej walki. Joe powiedział, że w przyszłym tygodniu Daniel Bryan zostanie położony do snu, po czym odszedł.