WWE SmackDown Live 21 lutego 2017: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka WWE SmackDown Live.

Show rozpoczynamy od przywitania ze strony Daniela Bryana, który mówi, że do WrestleManii zostało już tylko 40 dni i droga do największej gali na świecie jest czasem bardzo kręta. Daniel następnie dodał, że Naomi zasługuje na bycie mistrzynią SmackDown Women’s, ponieważ przez wiele lat pracowała bardzo ciężko na szansę, którą wreszcie otrzymała jednak musi podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji i odebrać jej tytuł, ponieważ Naomi nie jest w stanie walczyć z powodu urazu stawu skokowego. Naomi jest obecna w ringu i dziękuje Danielowi za miłe słowa, a następnie dodała, że w ubiegłym tygodniu była w siódmym niebie, a teraz czuje się jakby dostała strzał prosto w serce. Mistrzyni rozpłakała się i oddała tytuł w ręce Generalnego Managera SmackDown Live, który ją przytulił i jeszcze raz podziękował. Na arenie pojawiła się Alexa Bliss, która jest zadowolona z rezygnacji Naomi po czym dodała, że chciałaby stoczyć walkę rewanżową o tytuł, ale chyba teraz do tego nie dojdzie. Bliss chce otrzymać tytuł od Bryana, lecz ten powiedział, że jeśli chce ona zdobyć tytuł to musi pokonać Becky Lynch w starciu o Vacant WWE SmackDown Women’s Championship.

1 walka: Alexa Bliss vs. Becky Lynch o Vacant WWE SmackDown Live Women’s Championship

Zwyciężczynią i nową mistrzynią SmackDown została…….. Alexa Bliss

Tymczasem na zapleczu Dean Ambrose czuje, że coś się dzieje i jeśli chce być częścią czegoś wielkiego na WrestleManii to musi się skoncentrować na złamaniu nogi Barona Corbina. Kalisto dodał, że nigdy nie przypuszczał, że zostanie gwiazdą WWE, więc dla niego nie ma rzeczy nie możliwych i ma nadzieję na to iż fani na WrestleManii 33 będą chantować Lucha! Lucha! Lucha!. Miz zwrócił uwagę na swoje osiągnięcia po czym dodał, że 2 kwietnia zostanie nowym mistrzem WWE.

Na zapleczu Renee Young przeprowadziła wywiad z Natalyą, która wypowiedziała się na temat Nikki Belli, która według niej posiada sztuczny uśmiech, ciało silikonowe, a także jest mega fałszywa.

2 walka: The American Alpha def. Breezango


Na zapleczu AJ Styles oświadczył wszystkim, że to on znajdzie się w walce wieczoru na WrestleManii 33. Dolph Ziggler powiedział, że nowa era w WWE zaczęła się dzięki niemu i wiadomo jaki będzie main event na największej gali roku. Mojo dodał, że jest zwycięzcą dwóch poprzednich Battle Royal i tak samo będzie w tym przypadku.

Na zapleczu Renee Young przeprowadziła krótki wywiad z Nikki Bellą, która oznajmiła całemu światu, że Natalya nie jest już jej przyjaciółką, a także pokaże jej co potrafi ładna twarz, najdłużej panująca mistrzyni Divas.

3 walka: Natalya def. Nikki Bella w Falls Count Anywhere Matchu

4 walka: AJ Styles vs. Luke Harper vs. Dean Ambrose vs. Mojo Rawley vs. Apollo Crews vs. Kalisto vs. Baron Corbin vs. The Miz vs. John Cena vs. Dolph Ziggler in a 10-Man Battle Royal. Zwycięzca zmierzy się z Brayem Wyattem o WWE Championship na WrestleMania 33

Pojedynek zakończył się remisem przez co GM SmackDown Daniel Bryan ogłosił, że w przyszłym tygodniu AJ Styles zmierzy się z Harperem o miano pretendenta do pasa WWE.