WWE SmackDown Live 20 lutego 2018: Raport

Znajdujemy się w Talking Stick Resort Arena w Phoenix. W ringu obecna jest Renee Young, która zaprosiła WWE Championa AJ Stylesa tylko po to, aby wypowiedział się na temat Fatal 5 Way Matchu na FastLane. AJ został bardzo dobrze przywitany przez fanów zgromadzonych na arenie, a następnie powiedział, że wciąż kontroluje swój los i wie co czeka go na WrestleManii 34. Następnie dodał, że jest w stanie pokonać każdego mężczyznę, z którym będzie w jednym ringu. Mistrz także zaznaczył, że Fatal 5-Way Match jest dużym problemem, ponieważ wszystko może się zdarzyć w pierścieniu podczas jego nieobecności i dobrze byłoby umieścić Kevina Owensa za stołem komentatorskim, ale problem jest taki iż Dolph Ziggler może przypiąć Samiego Zayna i zgarnąć WWE Championship. Następnie Baron Corbin pojawił się na arenie i powiedział, że postanowił przerwać segment, ponieważ nie chce aby zrobił z siebie głupka mówiąc, że go pokona. Były posiadacz walizki MiTB także zaznaczył, że pokonał mistrza WWE, kiedy ostatni raz stawali w jednym ringu i chciałby także rewanżu. Na arenie zjawił się Kevin Owens mówiąc o tym, że jest chory, ponieważ usłyszał dwa komentarze osób, które powinien zamknąć. Owens dodał, że jedyną osobą, która wyląduje na stołem za pomocą Pop-Up Powerbomb, a także dodał, iż Corbin jest słabym zawodnikiem i nie powinien być częścią walki wieczoru FastLane. AJ wyśmiał Kevina Owensa za zeszłotygodniową porażkę, która sprawiła iż na FastLane w ringu obecni będą także Ziggler i Corbin. Następnie Owens sprzeczał się z Shanem McMahonem.

1 walka: Singles Match
Kevin Owens def. Dolph Ziggler

Po pojedynku Kevin Owens wyglądał na zaskoczonego w momencie, kiedy Sami Zayn pochwalił go.

Już wkrótce odbędzie się Six Women’s Tag Team Match z udziałem The Riott Squad.

Jinder Mahal za kulisami obecny był razem z Sunilem Singhem. Jinder powiedział, że dokonał zaskakującego odkrycia, które wstrząsnęło nim. Jinder dodał, że uważa iż WWE Universe zasługują na to, aby dowiedzieć się co tak na prawdę odkrył po czym dodał, że WWE United States Champion Bobby Roode ma pewną tajemnicę mimo iż wie że wszyscy są niegrzeczni. Jinder zaprezentował nam kto głosował na liście SmackDown Top 10 na Bobby’ego Roode’a, gdyż sam zawodnik zagłosował na siebie. Do ringu przybył mistrz US, który powiedział, że Jinder nie znalazł się na liście top 10. Roode dodał, że Jinder wie, że w uczciwy sposób nie jest w stanie zdobyć jego mistrzostwa. Po chwili zjawił się Randy Orton, a następnie stanął twarzą w twarz z Bobbym Roodem. Następnie doszło do brawlu z udziałem całej trójki.

Na zapleczu obecni byli SmackDown General Manager Daniel Bryan oraz Shane McMahon. Daniel zasugerował, aby na gali FastLane odbyło się starcie z udziałem Roode’a i Jindera, natomiast Shane chce walki z udziałem Vipera i mistrza US.

2 walka: Six Women’s Tag Team Match
The Riott Squad def. Charlotte Flair, Naomi i Becky Lynch

Na zapleczu widzimy Samiego Zayna oraz Kevina Owensa, który powiedział, że chciałby podziękować swojemu przyjacielowi, ale nie ma takiej potrzebny. Sami dodał, że ostatnią rzeczą, której Owens potrzebuje jest kolejny wróg, ale zamiast niego może dostać anioła stróża. Sami dodał, że powinni mieć mały plan na Shane’a McMahona i wyrzucić z ringu jeden po drugim swoich przeciwników, a następnie spór zakończyć między sobą.

3 walka: Tag Team Match
The New Day def. Chad Gable i Shelton Benjamin

Po pojedynku The New Day świętowali swoje zwycięstwo, a następnie na arenie zjawili się The Bludgeon Brothers. Luke Harper oraz Erick Rowan spoglądali w stronę nowych pretendentów do pasów tag teamowych SmackDown.

Po przerwie na zapleczu obecna jest SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair oraz The Riott Squad. Z tego segmentu nic ciekawego nie wynikło.

4 walka: Tag Team Match
The Bludgeon Brothers def. Lokalni wrestlerzy

Następnie widzimy w jaki sposób Ruby Riott wyzwała Naomi do pojedynku w przyszłym tygodniu mówiąc, że nie zapomniała o mistrzyni kobiet SmackDown.

5 walka: Singles Match
AJ Styles def. Baron Corbin

Po pojedynku na ringu zjawili się Sami Zayn oraz Kevin Owens. Panowie zaatakowali AJ Stylesa, ale żaden z nich nie spodziewał się, że zainkasuja End of Days od Barona Corbina.