WWE Smackdown Live 20.03.18 – Raport

Zapraszamy do czytania raportu i wyników z ostatniego odcinka Smackdown Live, które odbyło się w Dallas w Teksasie! 

Smackdown otworzyło wideo o Danielu Bryanie, którego pokazywało jego zakończenie kariery, a także największy sukces czyli zdobycie mistrzostwa WWE wagi ciężkiej na WrestleManii XXX.

W ringu jest już Daniel Bryan fani chantują „YES”. Daniel dziękuję fanom za wsparcie. Mówi, że coś strasznego stało się w zeszłym tygodniu z Shane’em McMahonem, ale będzie musiał zająć się tym później, ponieważ dwie osoby, z którymi musi porozmawiać, nie są jeszcze tutaj. Bryan mówi, że ma o czym rozmawiać. Mówi, że dwa lata temu przeżywał najtrudniejsze chwile swojego życia, ale od tego czasu skupił się na jednej rzeczy – byciu wdzięcznym, bez względu na to, jak ciężkie rzeczy się wydarzyły.

Bryan mówi, że ma wiele powodów do wdzięczności. Bryan ma niesamowitą rodzinę, niesamowitych przyjaciół, najlepszych fanów na świecie i niesamowitą, piękną żonę, Brie Bellę. Bryan stał się bardziej emocjonalny w swojej wypowiedzi. Bryan mówi, że kiedy był w depresji lub był zły to starał się być wdzięczny.Jedyne co chciał zrobić, to wrócić na ring, Brie przyszła do niego i powiedziała, że ​​to wspaniałe, że jest wdzięczny, ale musiał walczyć o swoje marzenia. Brie jest tą, która zachęciła go, by zaczął badać się u specjalistów.

Bryan mówi, że gdy jeden specjalista dał mu dobre recenzje, Brie powiedziała mu, żeby poszedł zobaczyć inny, a inny także dał mu zezwolenie na powrót do ringu. Fani chantują teraz „Thank you Brie”. Bryan mówi, że kiedy inny lekarz dał mu zgodę na powrót Brie powiedziała mu, aby walczył o swoje marzenia, bo tak właśnie robi. Bryan mówi, że nie był po prostu wdzięczny, gdy był wtedy przygnębiony, cały czas walczył.

Daniel kontynuuje opowieść o tym, jak Brie zachęcała go do walki o swoje marzenia i nie odchodzi, mówiąc, że jeśli walczyłby o swoje marzenia, to będą walczyć o niego. Bryan mówi, że każda trudna rzecz wydaje się niemożliwa, dopóki nie stanie się prawdziwa i w ciągu ostatnich 2 miesięcy poprosił WWE o ponowne sprawdzenie sprawy.

WWE wysłało go do najlepszych neurologów w całym kraju i wszyscy powiedzieli to samo – jesteś oczyszczony. Fani chantują „Yes”. Bryan mówi, że był czas, kiedy dopuszczenie do rywalizacji w ringu WWE wydawało się niemożliwe, ale teraz jest prawdziwe. Bryan mówi, że ma wiele podziękowań. Mówi, że patrzyli na niego jako na osobę, a nie na zapaśnika, i jest za to wdzięczny. Jest także wdzięczny WWE. Bryan chce podziękować wszystkim fanom na arenie i każdemu kibicowi w domu, ponieważ wspierali go przez cały czas. Bryan mówi o wsparciu fanów i mówi, że jest niewiarygodnie wdzięczny.

Na backstage’u sędzia Charles Robinson i także Dolph Ziggler gratulowali Danielowi powrotu do zdrowia i ringu WWE.

1. Shinsuke Nakamura pokonał Ruseva

Po walce Rusev i English atakują Nakamurę.  AJ Styles, który był przy ringu nie pospieszył mu z pomocą. Shinsuke jednak poradził sobie ze wspomnianą dwójką. AJ patrzy na Shinsuke a ten drwiącym uśmieszkiem spogląda na mistrza WWE.

Promo walki Smackdown Women’s Championship pomiędzy Charlotte a Asukę, która odbędzie się WrestleManii 34. Widzimy Charlotte za kulisami na  ekranie. Natalia wchodzi i mówi, że wie, że Flair jest przerażona, ona to widzi, a Charlotte może okłamywać wszystkich, ale nie ją.  Flair mówi, że jest podekscytowana czekając na Asukę. Natalia donosi o wejściu Asuki i zabraniu jej tytułu WrestleMania i mówi, że Asuka jest tylko niepokonana, ponieważ jeszcze nie stawili jej czoła. Natalya mówi, że Flair wie w głębi serca, że ​​nie może pokonać Asuki, ale Natalia może. Flair mówi, że Natalya nie będzie stawiała jej czoła na WrestleManii, ale może się z nią dzisiaj spotkać. Natalya odchodzi.

2. Baron Corbin pokonał Tye’a Dillingera

3. Natalya pokonała Charlotte Flair No Title Match

W walkę ingerowała Carmella, która odwróciła uwagę Flair, a wykorzystała to Natalya które odniosła zwycięstwo. Carmella chciała zrealizować kontrakt, ale ostatecznie tego nie zrobiła.

4. Luke Harper pokonał Jey’a Uso

Po pojedynku w ringu obecny był Jinder Mahal, który stwierdził, że jest prawdziwym mistrzem i zamierza przywrócić prestiż mistrzostwie WWE United States. Na WrestleManii 34 zmierzy się z Bobbym Roodem oraz Randy Ortonem. Nagle zjawił się Bobby Roode, który powiedział, iż Jinder jest prawdziwym hipokrytą, który nie zasługuje na szacunek. Po chwili pojawił się także WWE United States Champion Randy Orton. Viper stwierdził, że Jinder nie zdaje sobie sprawy z tego, dlaczego nikt go nie szanuje, ponieważ nie jest na tym samym poziomie co poprzedni mistrz. Po chwili doszło do brawlu z udziałem wrestlerów.

Tag Team Match
Becky Lynch i Naomi def. Liv Morgan i Sarah Logan

Po pojedynku The Riott Squad udały się na zaplecze, a zwyciężczynie świętowały wygraną.

Na zapleczu pokazany został Daniel Bryan, który jest już w ringu. GM SD poprosił Samiego i Kevina o pojawienie się w ringu. Kevin stwierdził, że mieli nie pojawić się na SmackDown, ponieważ Shane’a McMahona tutaj dziś nie ma, ale po otrzymaniu wielkiej informacji zdecydowali się zjawić. Owens dodał, że zamierzają świętować z Danielem to wiekopomne wydarzenie jakim jest jego powrót do wrestlingu. Daniel docenia to, ale stwierdził, że czas wyciągnąć wnioski po zeszłotygodniowym ataku. W pewnym momencie Daniel stwierdził, że nie wolno atakować swojego szefa przez co zostaną zwolnieni co nie spodobało się Samiemu i Kevinowi. Panowie zdecydowali się zaatakować Generalnego Managera i tym akcentem zakończyliśmy niebieską tygodniówkę.