WWE SmackDown Live 19 września 2017: Raport

Przed rozpoczęciem show otrzymaliśmy skrót z wydarzeń jakie miały miejsce na niebieskiej tygodniówce z udziałem Kevina Owensa oraz Vince’a McMahona. Na SmackDown witają nas: Tom Phillips, Byron Saxton oraz Corey Graves.

Tymczasem komisarz SmackDown Live Shane McMahon ogłosił, że na gali Hell in a Cell zmierzy się z Kevinem Owensem, który przekroczył wszelkie granice ze względu na zeszłotygodniowy brutalny atak na jego ojca Vince’a, a zarazem dziadka jego dzieci, które musiały patrzeć jak członek rodziny leży pobity w ringu. Shane dodał, że tchórzliwy Owens dowie się czym tak naprawdę jest zemsta rodziny McMahon.

1 walka: Singles Match
Randy Orton def. Aiden English

Tuż po zakończeniu tego pojedynku na arenie pojawił się The Bulgarian Brute Rusev, który ogłosił, że na gali SummerSlam miał stać się bohaterem narodowym jednak w ciągu dziesięciu sekund jego przeznaczenie zostało zamienione w hańbę.

2 walka: Singles Match
Rusev def. Randy Orton

W trakcie walki Viper próbował wykonać swoją akcję kończącą jednak Rusev rzucił nim w stronę Aidena Englisha, a następnie wyprowadził Superkick i odniósł zwycięstwo.

Była mistrzyni RAW Women’s Charlotte Flair pojawi się na SmackDown Live i wypowie na temat stanu zdrowia jej ojca Rica Flaira, a także kilka słów na temat swojej książki Second Nature.

Na zapleczu widzimy zadowolonego Ruseva po zwycięstwie odniesionym nad Randym Ortonem. Renee Young zapytała zawodnika z Bułgarii, czy jest podniecony tym w jaki sposób pokonał Vipera. Rusev jednak nie wiedział co oznacza słowo podniecony więc powiedział, że teraz może wrócić do Bułgarii jako bohater, a następnie krzyczał następujące słowa ”Jestem numerem jeden!”.

W ringu obecni są The Singh Brothers. Panowie wprowadzili WWE Championa Jindera Mahala, który jak to ma w swoim zwyczaju wymyślił bardzo interesujące wejście. Fani booooooo na niego jednak mistrz odpowiedział, że im się nie dziwi, ponieważ w zeszłym tygodniu powiedział prawdę na temat Shinsuke Nakamury. Jinder kontynuował znieważanie swojego przeciwnika śmiejąc się z jego niezdoloności wymawiania słów, z jego narodowości oraz włosów.

3 walka: WWE United States Championship Match
AJ Styles (c) vs. Baron Corbin

Przed rozpoczęciem starcia AJ Styles wypowiedział się na temat Kevina Owensa oraz jego przeciwnika Shane’a, z którym zmierzy się na gali Hell in a Cell. Po chwili pojawił się Baron Corbin, który z za pleców zaatakował mistrza jednak na arenie pojawił się Tye Dillinger i doszło do brawlu między zawodnikami, a pojedynek nie rozpoczął się, ponieważ Baron Corbin najprawdopodobniej doznał urazu kostki.

Tymczasem na zapleczu Renee Young przeprowadziła wywiad z Baronem Corbinem, który twierdził, że został zaatakowany przez doskonałe zero przez co nie zdobył pasa United States.

Na arenie pojawiła się Charlotte Flair, która została przywitana przez fanów ogromnym popem. Charlotte podziękowała wszystkim fanom za wsparcie w tak trudnym okresie, jednak to była dla niej bardzo cenna lekcja otóż życie jest zbyt krótkie i trzeba się cieszyć każdą chwilą. Nagle pojawiła się Natalya, która wypowiedziała się na temat wielkich kobiet takich jak: Oprah Winfrey oraz uczestniczek Mae Young Classic, a następnie odsłoniła zdjęcie uwieczniające ją z pasem mistrzowskim. Następnie do segmentu dołączyła Becky Lynch, która zakwestionowała/wyzwała Nattie na walkę o pas SmackDown. Po chwili zjawiła się była mistrzyni kobiet Naomi, która również kwestionowała panowanie obecnej mistrzyni. Nie trzeba było długo czekać na pojawienie się Lany oraz Taminy.
W związku z tą sytuacją GM SmackDown Daniel Bryan ogłosił, że odbędzie się Fatal Four Way Match o miano pretendentki do SmackDown Women’s Title.

4 walka: Tag Team Match
The New Day def. The Hype Bros

Po przez satelitę Kevin Owens przeprosił wszystkich fanów WWE oraz całą rodzinę McMahonów za zeszłotygodniowe wydarzenia, gdyż jak sam twierdzi jego celem było zmuszenie Shane’a do pojawienia się w ringu jednak tego nie zrobił co w ostatecznym rozrachunku skutkowało pobiciem Vince’a McMahona.

Tymczasem na zapleczu Mojo Rawley rozmawiał z Zackiem Ryderem. Zawodnicy doszli do wniosku, że muszą zrobić coś drastycznego jeśli chcą odmienić swoją karierę jako tag team.

Po raz kolejny otrzymaliśmy segment z udziałem Dolpha Zigglera, który najpierw pojawił się jako Triple H, później Shawn Michaels, a następnie krzyczał po raz kolejny że jest najlepszy na świecie i nikt nie powinien go o to obwiniać.

5 walka: #1 Contender’s Match
Charlotte Flair def. Becky Lynch, Tamina Snuka i Naomi dzięki czemu została pretendentką do pasa Women’s.

No Comment.