WWE SmackDown Live 19 marca 2019: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka SmackDown. Ten post aktualizowany jest na bieżąco.

Show rozpoczynamy od pojawienia się byłego SmackDown Tag Team Championa The Miza, który został przywitany dużym popem przez fanów wrestlingu. Warto przypomnieć, że The Miz zmierzy się ze swoim dawnym przyjacielem Shanem McMahonem na WrestleManii 35. The Miz na początku przypomniał nam wydarzenia z udziałem swojego byłego przyjaciela z zeszłotygodniowego odcinka SmackDown Live, gdzie Shane wypowiedział się na temat ataku, którego dopuścił się na tacie Miza oraz samym „Mr.Niesamowitym”. Miz powiedział, że zbliża się WrestleMania, a jego żona oraz dzieci skupią się na występie swojego ulubieńca podczas największej gali roku, który całe swoje życie poświęcił na walce w ringu WWE. Miz dodał, że jest jedna osoba, która jest z niego dumna, a tą osobą jest jego ojciec, który wspierał go przez całe życie, całą przygodę z wrestlingiem, a w szczególności wtedy, kiedy był mistrzem tag teamowym SmackDown. Miz dodał, że każdy chciał oglądać jego, ale na FastLane został zaatakowany przez Shane’a, a następnie jego 67 letni ojciec, który przecież nic nie zrobił. Mike dodał, że przez resztę życia będzie widział Shane’a, który podniósł rękę na jego ojca, co było największym błędem, tak więc najlepszy na świecie, syn pana McMahona dostanie to na co zasłużył, gdyż nie zna go. Miz powiedział, że fani chcą oglądać również Kofiego Kingstona, a podobno władza w WWE słucha się fanów. Były SmackDown Tag Team Champion dodał, że jest wielokrotnym mistrzem i długoletnią gwiazdą WWE pracującą bardzo ciężko, ale nikt jeszcze nie zranił go tak mocno. Miz ze wściekłością wykrzyczał, że chce konfrontacji z Shanem McMahonem już w tym momencie, co spodobało się fanom zgromadzonym na arenie, więc Miz otrzymał od nich kolejny pop. Mr Awesome dodał, że w zeszłym tygodniu Shane zapytał go o walkę na WrestleManii 35, tak więc do niej dojdzie. Po tych słowach Miz rzucił mikrofon i ku uciesze fanów udał się na zaplecze dziękując za wsparcie.

Następnie na arenie pojawiły się WWE Women’s Tag Team Champions Sasha Banks oraz Bayley. Ich rywalkami będą wrestlerki tworzące drużynę The IIconics.

Women’s Tag Team Match
Bayley i Sasha Banks vs Billie Kay i Peyton Royce

Przed rozpoczęciem walki wrestlerki z The IIconics wygłosiły krótkie promo, w którym poinformowały, że Bayley oraz Sasha będą występowały zarówno na RAW, SmackDown oraz w NXT, gdzie będą broniły swoje pasy tag teamowe, ale stracą je wkrótce na korzyść najlepszej drużyny na świecie, czyli The IIconics.

W trakcie pojedynku na arenie pojawiła się Lacey Evans, która jak to ma w zwyczaju postanowiła przejść się po rampie, a następnie udać na zaplecze, co wykorzystały The IIconics próbując w nieczysty sposób zaatakować Bayley.

Zwyciężczynie: The IIconics

Na zapleczu Kayla przeprowadziła wywiad z Reyem Mysterio odnośnie jego występu na WrestleManii. Rey zaprezentował wszystkim swojego syna, która bacznie trenuje pod okiem swojego syna i przygotowuje się do występów na ringu. Dominic powiedział, że na WrestleManii 35 jego ojciec pokona Samoa Joe i zostanie nowym mistrzem Stanów Zjednoczonych.

Czas na specjalny odcinek The Kevin Owens Show z udziałem Charlotte Flair oraz Becky Lynch, które na WrestleManii 35 będą uczestniczkami triple threat matchu o RAW Women’s Championship.

Po krótkiej przerwie otrzymaliśmy zapowiedź dotychczas wiadomych walk, które odbędą się podczas WrestleManii 35.

Wracam do ringu, gdzie siedzi Kevin Owens zapraszający nas na nowy program KO Show. Kevin powiedział, że jesteśmy na ostatniej prostej przed WrestleManią, albo jak to wszyscy mówią KOMania, gdzie jego przyjaciel Kofi Kingston zmierzy się z Danielem Bryanem o WWE Championship, ponieważ na to zasługuje. KO zaprosił do ringu „The Man” Becky Lynch oraz „The Queen” Charlotte Flair. Kevin podziękował wrestlerkom za przybycie, a następnie przypomniał, iż są one byłymi przyjaciółkami, które wystąpią na WrestleManii, ale ma do nich kilka pytań, zdań znajdujących się na przygotowanych kartkach. Kevin przeczytał, że Ronda pojawiła się razem ze swoim mężem na wczorajszym odcinku Monday Night RAW, gdzie byliśmy świadkami niebezpiecznego segmentu. KO dodał, że wszyscy chcą rozmawiać o tym, co dzieje się w dywizji kobiet, ale czas porozmawiać o tym, co najważniejsze, czyli o Fight Kevin Fight, Fight Becky Fight, Fight Charlotte Fight. Córka WWE Hall of Famera powiedziała, że zamierza zamieścić Becky w piekle, po tych słowach doszło do brawlu z udziałem wrestlerek, a gospodarz show opuścił ring.

W brawl próbowali włączyć się sędziowie, ale nie udało im się rozdzielić pretendentek do RAW Women’s Championship. Fani w trakcie bójki ewidentnie dopingowali wrestlerkę z Europy, która nie uzyskała przewagi nad rywalką.

Na zapleczu AJ Styles wypowiedział się na temat walki z Randym Ortonem na WrestleManii 35. AJ powiedział, że Randy Orton od wielu lat pracuje w WWE, jest którymś pokoleniem Superstars. Były mistrz WWE dodał, że Randy Orton jest bardzo dobrym wrestlerem, ale wystarczy teraz spojrzeć na mnie i na, to co dokonałem na całym świecie. Styles przypomniał, że Viper w zeszłym tygodniu powiedział, iż WWE jest jego domem, ale po największej gali roku wszystko się zmieni. Po tych słowach życzył powodzenia Kofiemu w starciu z wieloma wrestlerami.

W ringu obecni są Rowan oraz WWE Champion Daniel Bryan, który powiedział, że zwycięstwo Kofiego Kingstona w gauntlet matchu jest niemożliwe, ponieważ nie zasługuje on na walkę o tytuł WWE. Daniel dodał, że na ELimination Chamber, Kofi otrzymał wielką szansę na możliwość walki z nim oraz Mustafą Alim, ale w pojedynkę nie jest on tak mocny jak w dywizji tag teamowej razem z The New Day. Daniel dodał, że Kofi Kingston jest niczym i na pewno nie zdobędzie szansy na walkę o mistrzostwo, mimo iż każdy z fanów zgromadzonych na arenie uważa Kofiego za dobrego wrestlera. Po tych słowach fani zaczęli chantować „Kofi!Kofi!Kofi!”, ale to nie zmieni tego, że ich ulubieniec za każdym razem będzie odnosił porażki. Na arenie pojawili się członkowie The New Day. Do ringu przybył Kofi Kingston, który przywitał się z fanami, a teraz czas na gauntlet match.

Gauntlet Match
Kofi Kingston vs The Bar(Sheamus i Cesaro), Randy Orton, Rowan, Samoa Joe

Zwycięzca: Kofi Kingston

Daniel Bryan vs Kofi Kingston

Zwycięzca: Daniel Bryan