WWE SmackDown Live 19 lutego 2019: Raport

Znajdujemy się w Smoothie King Center w Nowym Orleanie. Na SmackDown zapraszają nas Tom Phillips, Corey Graves oraz Byron Saxton.

W ringu obecny jest Shane McMahon, ale przed segmentem z nim otrzymaliśmy materiał wideo z występu Kofiego Kingstona w Elimination Chamber Matchu, gdzie miał okazję walczyć z Danielem Bryanem o WWE Title. Byron Saxton ogłosił, że wkrótce odbędzie się starcie z udziałem Kofiego, AJ Stylesa i Jeffa Hardy’ego, a ich rywalami będą Daniel Bryan, Samoa Joe oraz Randy Orton.

Shane McMahon wspomina o imponującym debiucie Ricocheta, Aleistera Blacka, NXT Championa Tommaso Ciampy oraz NXT North American Championa Johnny’ego Gargano na poniedziałkowym Monday Night RAW. Shane dodał, że każdy z nich wywarł na nim ogromne wrażenie, więc są obecni na dzisiejszym SmackDown. Do segmentu włączył się The Miz, który przeprosił swojego tag team partnera za utratę SmackDown Tag Team Titles w starciu z The Usos. Mike dodał, że użył Shane’a, ponieważ wiedział, że po Crown Jewel coś mogą razem osiągnąć i tak się stało, gdy zdobyli pasy tag teamowe SmackDown. Miz dodał, że Shane zaskoczył go, kiedy fani wrestlingu skandowali Mr. Miz, a jego tata powiedział mu, że go kocha i jest z niego bardzo dumny, co było wielkim zaskoczeniem, ponieważ pierwszy raz takie słowa usłyszał. Miz dodał, że był to najlepszy moment w jego karierze i jedna z największych chwil w jego życiu, a to wszystko za sprawą Shane’a. Na arenie zjawili się The Usos, którzy twierdzą, że Miz i Shane nie chcą walki rewanżowej, ale fani WWE tego chcą. Bracia powiedzieli, że Shane i Miz otrzymają walkę rewanżową oraz szansę na udowodnienie, że są lepszą drużyną od nich. Shane poinformował, że na FastLane odbędzie się walka rewanżowa o pasy tag teamowe, a The Miz wystąpi w swoim rodzinnym mieście w Cleveland.

Single Match
Aleister Black vs. Andrade

Zwycięzca: Aleister Black

Na zapleczu Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z Johnnym Gargano oraz Tommaso Ciampą odnośnie ich debiutu na RAW oraz SmackDown. Mistrz NXT powiedział, że swoją karierę przerobili w taki sposób, aby przeciwstawić się oczekiwaniom każdego. Johnny dodał, że zamierzają udowodnić iż są przyszłością WWE. Wypowiedź gwiazd NXT została przerwana przez członków The Bar. Cesaro powiedział, że nikt nie wie, kim są i nikogo to nie obchodzi, ponieważ lepiej będzie jeśli wrócą do NXT lub na RAW i będą się trzymać z daleka od niebieskiego brandu. Ciampa odpowiedział, że są tutaj, aby przejąć show, a nie grać w głupie gry. Gargano dodał, że nie pojawili się tutaj, aby ustawić poprzeczkę, ponieważ są tutaj, aby ją złamać.

Na zapleczu AJ Styles rozmawiał z Jeffem Hardym, który powiedział, że powinni zostawić swoją przeszłość na dalszym planie i skupić się na dzisiejszej walce. Panowie zgodzili się ze sobą, a następnie widzimy Kofiego Kingstona przygotowującego się do walki. AJ oraz Jeff wzięli kęs naleśników przygotowanych przez członków The New Day i wydaje się, że wszyscy są po tej samej stronie.

Tag Team Match
The Bar vs. DIY

Zwycięzcy: DIY

Na zapleczu widzimy przygotowującego się Samoa Joe, przy którym zjawił się Randy Orton. Do dwójki dołączyli WWE Champion Daniel Bryan oraz Rowan. Wygląda na to, że wszyscy są po tej samej stronie i już wkrótce odbędzie się sześcioosobowe starcie drużynowe.

Komentatorzy SmackDown poinformowali, że przeciwnikiem Ricocheta będzie lider The SAniTY, czyli Eric Young.

Po przerwie spikerzy wspomnieli o wprowadzeniu DX do WWE Hall of Fame.

W ringu obecne są Asuka oraz Kayla Braxton, która chciała, aby mistrzyni kobiet SmackDown wypowiedziała się na temat osób mówiących głównie o sukcesie odniesionym przez WWE RAW Women’s Champion. Asuka powiedziała, że czuje, iż jest gotowa na nowe wyzwania, przypominając, że na TLC pokonała Becky Lynch oraz Charlotte Flair i nie chce o nich rozmawiać, ponieważ chce wiedzieć, która z kobiet jest gotowa na Asukę. Na arenie pojawiły się Deville oraz Mandy Rose, która powiedziała, że nikt nie zwraca uwagi na Asukę i to właśnie ona jest na nią gotowa.

Single Match
Asuka vs. Mandy Rose

Zwyciężczyni: Mandy Rose

Na zapleczu Sarah Schreiber rozmawiała z Charlotte Flair o tym, co właśnie się stało oraz o 60-dniowym zawieszeniu Becky Lynch. Charlotte powiedziała, że Becky Lynch nie istnieje teraz dla niej, ponieważ ona pogorszyła swoją sytuację ponownie raniąc kolano w sobotnią noc. Charlotte dodała, że Becky ma do czynienia z postępowaniem sądowym, za ponowne naruszenie zawieszenia i czy nam się to podoba, czy też nie, na WrestleManii zobaczymy walkę z jej udziałem oraz RAW Women’s Champion Rondy Rousey.

Single Match
Ricochet vs. Eric Young

Zwycięzca: Ricochet

Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z członkami The New Day prezentując, w jaki sposób Triple H pochwalił Kofiego na RAW za jego występ w Elimination Chamber. Woods przerwał i powiedział, że nie stało się to z dnia na dzień, ponieważ Kofi robi imponujące rzeczy od 11 lat. Kofi dodał, że nic z tego nie byłoby możliwe, gdyby nie jego bracia Xavier oraz Big E, którzy nalegali, aby to on reprezentował The New Day w Elimination Chamber Matchu.

Six Man Tag Team Match
Kofi Kingston, AJ Styles and Jeff Hardy vs. Daniel Bryan, Samoa Joe and Randy Orton

Zwycięzcy: Kofi Kingston, AJ Styles oraz Jeff Hardy

Po pojedynku Shane McMahon poinformował, że 10 marca na WWE PPV FastLane odbędzie się starcie z udziałem Kofiego Kingstona oraz WWE Championa Daniela Bryana.