WWE SmackDown Live 19 czerwca 2018: Raport

Znajdujemy się w Huntington Center w Toledo. Podczas show otrzymaliśmy krótki materiał z udziałem GM SmackDown Paige, która wypowiedziała się na temat Gauntlet Matchu oraz wydarzeń, jakie czekają nas w trakcie Extreme RUles.

W ringu obecna jest SmackDown Women’s Champion Carmella, która opowiada o tym, że miała problem z samooceną, kiedy była młodsza, ale determinacja nie pozwoliła jej zatrzymać się. Wrestlerka dodała, że dostrzegła w sobie coś wyjątkowego, czego nie zobaczył nikt wcześniej i stała się mistrzynią. Mistrzyni dodała, że inni wszyscy mogą pracować dwa razy ciężej, ale wciąż będą w połowie tak dobrzy jak ona. Na arenie zjawiła się fałszywa Asuka, czyli James Ellsworth. Wrestler powiedział, że nikt nie był gotowy na to, co się wydarzyło, zwłaszcza Asuka, ale to nie ma znaczenia, gdyż chce powiedzieć coś wyjątkowego swojej księżniczce. James dodał, że Mella jest lepsza od Flaira, WWE Hall of Famers Lity, Trish Stratus, Matki Teresy, Beyonce, Rondy Rousey oraz Asuki. Tym razem w ringu pojawiła się prawdziwa Asuka i doszło do brawlu.

Już niedługo Luke Gallows oraz Karl Anderson staną przed kolejną szansą na zdobycie SmackDown Tag Team Championship.

Billie Kay vs. Becky Lynch

Zwyciężczyni: Becky Lynch

WWE United States Champion Jeff Hardy powiedział, że Shinsuke Nakamura nie zdobył WWE Championship podczas niedzielnej gali PPV Money in the Bank, ale jedna rzecz zapadła mu w pamięci, która nie pozwala mu dalej funkcjonować. Jeff dodał, że w zeszłym tygodniu Nakamura zrobić coś, czego nie powinien, dlatego jego oczy były zamknięte, ale wreszcie się otworzyły. Na zakończenie mistrz wypowiedział następujące słowa w kierunku wrestlera z Japonii „Nakamura Widzę Cię”.

Następnie otrzymaliśmy zapowiedź debiutu członków The SAniTY. Na Telebimie pojawił się Eric Young, który potwierdził obecność chaosu w najbliższej konfrontacji.

Na zapleczu Renee Young przeprowadziła wywiad z Danielem Bryanem, który powiedział, że nie tylko zamierza przetrwać Gauntlet Match, ale zamierza go wygrać. Następnie pochwalił Ruseva, Big E orazz Samoa Joe… Oczywiście nie mógł tego samego zrobić jeśli chodzi o postać The Miza.

SAnitY vs. The Usos

Podczas wejścia The Usos, byli mistrzowie NXT Tag Team zaatakowali swoich przeciwników, co w ostatecznym rozrachunku nie doprowadziło do ich oficjalnego pojedynku.

Renee Young przeprowadziła wywiad z Shinsuke Nakamurą, który na Money in the Bank musiał uznać wyższość WWE Championa AJ Stylesa w Last Man Standing Matchu. Nakamura powiedział, że nie przegrał, ponieważ wciąż tu stoi, a winą obarcza sędziego. Wrestler dodał, że oczy Jeffa mogą być otwarte, ale zamierza je zamknąć.

SmackDown Tag Team Title Match: Luke Gallows and Karl Anderson vs. The Bludgeon Brothers

Zwycięzcy: The Bludgeon Brothers

Po pojedynku Luke Harper oraz Rowan świętowali swoje zwycięstwo i skuteczną obronę tytułów mistrzowskich, a następnie widzieliśmy Daniela Bryana zmierzającego do ringu.

Na backstage’u przedstawiona została rozgrzewka The Miza, Ruseva, Aidena Englisha oraz Samoa Joe.

Gauntlet Match to Crown a New #1 Contender: Daniel Bryan, Big E, Rusev, Samoa Joe, The Miz


Zwycięzca: Rusev

Po pojedynku Rusev oraz Aiden English świętowali zwycięstwo, dzięki któremu na Extreme Rules wrestler z Bułgarii zmierzy się z AJ Stylesem o WWE Championship. Na arenie pojawił się AJ Styles. Mistrz chciał podać rękę swojemu najbliższemu rywalowi, jednak English go odepchnął.