WWE SmackDown Live 18 września 2018: Raport

Show rozpoczęliśmy od przypomnienia materiału wideo z udziałem WWE SmackDown Women’s Champion Becky Lynch, która na Hell in a Cell pokonała Charlotte Flair. Znajdujemy się w BOK Center w Tulsie. Na SmackDown zapraszają nas Tom Phillips, Corey Graves oraz Byron Saxton.

W ringu obecny jest The Miz witający nas w kolejnej odsłonie MizTV. Mike powiedział, że ma dla nas kilka ważnych wiadomości. Najpierw zaprezentował materiał wideo promujący starcie z jego udziałem oraz Daniela Bryana podczas WWE Super Show-Down, a zwycięzca stanie się pretendentem do WWE Championship. Następnie dodał, iż jego rywal nie jest na jego poziomie, ponieważ w ostatnim czasie udawało mu się kilkukrotnie pokonywać Daniela Bryana i tak samo będzie w Australii, dzięki czemu będzie mógł zmierzyć się z Samoa Joe lub AJ Stylesem o mistrzostwo WWE. Miz zaprosił do siebie Maryse. Małżeństwo na wstępie pocałowało się. Maryse powiedziała, że Brie wyszła za mąż tylko dlatego, aby mogła pełnić istotną funkcję w WWE. Miz dodał, że Maryse mówi prawdę, ponieważ mieli okazję spotkać się z prawdziwą miłością oraz prawdziwymi gwiazdami. Na arenie pojawił się Daniel Bryan, który powiedział, że Miz może mówić o nim wszystko, czego chce, ale nie może mówić złego słowa o jego żonie po czym zaatakował wrestlera i doszło do brawlu, w który zaangażowany był sędzia.

Już wkrótce dojdzie do konfrontacji z udziałem byłego mistrza WWE NXT Andrade „Cien” Almasa oraz obecnego WWE Championa AJ Stylesa.

Na zapleczu widzimy kolejny materiał wideo z udziałem członków The New Day szukających dżunglę.

Na zapleczu Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z Danielem Bryanem odnośnie wcześniejszych wydarzeń. Daniel powiedział, że The Miz jest tchórzem, ponieważ powalił go posługując się swoją zranioną żoną. Wrestler dodał, że na WWE Super Show-Down nie tylko uderzy w twarz swojego rywala, ale także zdobędzie WWE Title Shota.

Kofi Kingston vs. Cesaro

Zwycięzca: Cesaro

Na backstage’u obecni są Lana, Rusev oraz Aiden English, który przepraszał ich za porażkę doznaną podczas niedzielnej gali WWE PPV Hell in a Cell dodając, że czuje się dobrze przed wielką szansą Ruseva. Wrestler z Bułgarii zgodził się z nim, ponieważ English nie będzie częścią jego walki. Aiden powiedział, że na Hell in a Cell starał się jak mógł i to nie była jego wina. Rusev i Lana odeszli zostawiając zięcia Vickie Guerrero samego na zapleczu. English narzeka, że stworzenie Rusev Day było jego pomysłem, ale wszystko zostało zniszczone przez Lanę, która powinna być głównie żoną Ruseva, a nie menedżerką. English odwraca się i widzi Lanę stojącą zanim, która każe mu się zatrzymać i ją przeprosić, bo inaczej powie wszystko Rusevowi.

Nagle widzimy Randy’ego Ortona zastraszającego pracownika produkcyjnego tylko po to, aby odtworzył moment z Hell in a Cell, w którym Viper przy pomocy śrubokręta wykręcał ucho Jeffa Hardy’ego. Orton szydzi z człowieka mówiąc, że to, co zrobiły Hardy’emu będzie niczym w porównaniu z tym, co zrobi swojej kolejnej ofierze.

Spikerzy odtworzyli zakończenie walki AJ Stylesa z Samoa Joe podczas Hell in a Cell. Na zapleczu Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z mistrzem WWE, który powiedział, że po tym, co Joe zrobił z jego rodziną, najgorszą rzeczą jaka mogła by się wydarzyć byłoby, to jakby jego rywal opuścił Hell in a Cell z tytułem mistrzowskim. Mistrz dodał, że być może spotka go karma, ale zrobić to samo jeszcze raz w Australii i wszystko pójdzie po jego mysli. AJ dodał, że jeśli nie będzie ostrożny, to Andrade pokona go dzisiejszej nocy, ponieważ kiedy mieli okazję walczyć ostatni raz, to były mistrz NXT wspiął się na wyżyny podobnie jak Styles.

WWE United States Title Match: Rusev vs. Shinsuke Nakamura

Zwycięzca: Shinsuke Nakamura

Po pojedynku Lana sprawdza, czy z jej mężem jest wszystko dobrze. Na arenie pojawił się Aiden English śpiewający Happy Rusev Day przed opuszczeniem mikforonu. Lana krzyczy na niego, żeby odszedł, a on tak postąpił.

Już wkrótce dojdzie do koronacji nowej mistrzyni kobiet SmackDown, ale zanim to nastąpi czeka nas konfrontacja AJ Stylesa z Andrade „Cien” Almasem w non title matchu.

AJ Styles vs. Andrade „Cien” Almas

Zwycięzca: AJ Styles

Po pojedynku Samoa Joe zaatakował mistrza krzycząc, że zna całą prawdę i będzie groźniejszy niż dotychczas. Panowie zmierzą się ze sobą na Super Show-Down w Australii w NO DQ Matchu.

Billie Kay vs. Asuka

Zwyciężczyni: Asuka

W ringu obecna jest SmackDown General Manager Paige, która zaprosiła do siebie nową mistrzynię kobiet SmackDown Becky Lynch. Paige pogratulowała Becky, która podziękowała i powiedziała, że zajęło jej to dwa długie lata, ale wreszcie znalazła się na miejscu, na które zasługuje. Becky dodała, że SmackDown jest jej programem i nie tylko znajdzie się na okładkach różnych czasopism, ale także na plakatach promujących gale PPV. Wrestlerka dodała, że nie potrzebuje ceremonii, jedyne czego potrzebuje, to Charlotte Flair. Oczywiście w tym momencie mistrzyni żartowała. Na arenie pojawiła się Charlotte zapewniając Paige, że nie dojdzie do walki między wrestlerkami oraz nie zjawiła się po to, aby ukraść uwagę ze strony fanów. Powodem jej obecności jest okazanie szacunku, który nie został przyjęty podczas Hell in a Cell, ponieważ Becky była od niej lepsza. Flair zasugerowała, aby Becky cieszyła się tą chwilą, ponieważ na Super Show-Down dojdzie do ich kolejnej walki i miną kolejne dwa lata zanim Lynch zdobędzie kolejne mistrzostwo. Wrestlerka próbuje udać się na zaplecze, ale Becky nazwała ją suką i w tym momencie doszło do brawlu między wrestlerkami, który zakończył się zwycięstwem obecnej mistrzyni. Tym akcentem kończymy pierwsze odcinek SmackDown po Hell in a Cell.