WWE SmackDown Live 18 grudnia 2018: Wyniki

Tygodniówkę rozpoczęliśmy od zebrania wszystkich zawodników rosteru SmackDown ze Shanem McMahonem, który przedstawił obecną sytuację. Na koniec przemowy podziękował Paige za miesiące pełnienia funkcji General Managera. Jak wiemy, zarówno RAW i SmackDown zarządzane będzie teraz tylko i wyłącznie przez całą rodzinę McMahon.

W ringu jest natomiast była już mistrzyni kobiet niebieskiego brandu Becky Lynch. Ma pretensje do Rondy Rousey, uznaje ją za tchórzliwą osobę. Następnie pojawia się Charlotte Flair, która ma podobne zdanie, ale uważa, że Becky nie jest w stanie nic zrobić Rousey i to ona się nią zajmie. Wchodzi też obecna mistrzyni Asuka, co ostatecznie doprowadza do kłótni na którą reaguje sam Vince McMahon! Studzi ich zapały i ogłasza walkę Asuka vs Naomi o mistrzostwo kobiet SmackDown!

SmackDown Women’s Championship Match
Asuka (c) vs Naomi

Zwyciężczyni: Asuka

Za kulisami The Miz decyduje się na zapukanie do gabinetu McMahonów. Kiedy drzwi otwiera mu Vince, ten prosi go o błogosławieństwo tag teamu z Shanem. Prezes WWE odpowiada, że nie uznaje czegoś takiego jak błogosławieństwo, jednak obiecuje, że znajdzie mu nowego tag team partnera.

Segment Samoa Joe i Jeffa Hardy’ego:

Tag Team Match
Carmella & R-Truth vs Mandy Rose & The Miz

Zwycięzcy: Mandy Rose & The Miz

Tag Team Match
The Usos vs Good Brothers

Zwycięzcy: no contest

Promo Shinsuke Nakamury:

Tag Team Match
Daniel Bryan & Andrade „Cien” Almas vs AJ Styles & Mustafa Ali

Zwycięzcy: AJ Styles & Mustafa Ali

Warto zaznaczyć, że mistrza WWE przypiął Mustafa Ali.