WWE SmackDown Live 17 października 2017: Raport

Show rozpoczynamy od pojawienia się w ringu Generalnego Managera SmackDown Live Daniela Bryana oraz Michaela Colea, który ogłosił, że w nastepnych tygodniach będzie obecny za stołem komentatorskim zamiast Toma Phillipsa. Zanim cokolwiek zdołał powiedzieć DB, na arenie zjawił się Sami Zayn, który powiedział iż nie jest w żadnym stopniu podobny do Daniela oprócz tego, że obaj mają predyspozycje do bycia wielkim wykonawcą w ringu. Następnie dodał, że nigdy nie otrzymał poparcia ze strony oficjeli WWE, a także fanów i mógł liczyć tylko na swojego brata. Kevin Owens także pojawił się na arenie, po czym powiedział, że jest szczęśliwy z powodu przemiany jaką przeszedł SAmi Zayn, ponieważ wkońcu zaczął go słuchać. KO dodał, że Bryan jest żałosnym męczennikiem oraz panią Bella. GM odpowiedział, iż Owens nie troszczy się o Zayna tylko o samego siebie. Owens odpowiedział, że Daniel dba tylko o to, co jest najlepsze dla biznesu. Po tych słowach bracia się przytulili, a GM udał się na zaplecze.

Następnie panowie siedzący za stołem komentatorskim wypowiedzieli się na temat rywalizacji między Charlotte Flair oraz Natalyą o SmackDown Women’s Championship.

1 walka: 6-Woman Tag Team Match

Za stołem komentatorskim pojawiła sie pani Money in the Bank Carmella.

Becky Lynch, Charlotte Flair oraz Naomi def. Natalya, Tamina, Lana

Po pojedynku Charlotte Flair próbowała zaatakować obecną mistrzynię kobiet na SmackDown jednak Nattie w ostatniej chwili udało się uciec.

Tymczasem na zapleczu GM SmackDown Daniel Bryan spotkał Kevina Owensa oraz Samiego Zayna i powiedział im prosto w twarz, że patrząc na nich ma ochotę każdego uderzyć po czym dodał, że dzisiejszej nocy zmierzą się z Randym Ortonem oraz Shinsuke Nakamurą.

Czas na nowy odcinek Pulp Fashion.

W pokoju Fandango rozmawia z The Ascension. Natomiast Tyler Breeze przebrany jest za kobietę. The Ascension proszą Breezango o to, aby nie rozwiązywali afery dotyczącej 2B. Tyler poprosił byłych mistrzów tag teamowych NXT o to, aby się wyluzowali po czym dodał, że jest uczulony na ogórki. Ascension oświadczyli, że pomogliby Breezango gdyby wszyscy byli przyjaciółmi.

W ringu obecny jest US Champion Baron Corbin, który ogłosił, że odbędzie się United States Open Challenge Match, a jego rywalem będzie Sin Cara.

2 walka: U.S. Closed Match
Sin Cara def. Baron Corbin po przez wyliczenie

Po krótkiej przerwie po raz kolejny otrzymaliśmy zapowiedź pojawienia się The Bludgeo Brothers.

W ringu obecny jest mistrz WWE Jinder Mahal, który już na samym początku wypowiedział się na temat swojej podróży do rodzinnego kraju przy czym zaznaczył, że mały chłopiec zapytał go o to, z kim chciałby się zmierzyć. Jinder dodał iż nie szanuje ludzi w Ameryce po czym rzucił wyzwanie Brockowi Lesnarowi do walki z nim na gali Survivor Series, ponieważ wie iż bestia może zostać zabita. Na arenie pojawił się AJ Styles, który zapytał mistrza o to, czy dobrze słyszał jego słowa dotyczące rzucenia wyzwania Lesnarowi? Styles dodał, że Jinder powiedział iż pokonał wszystkich będących na SmackDown, ale z nim nie miał okazji walczyć. Mahal odpowiedział, że wciąż nie widzi osoby godnej walki z nim w ringu po czym doszło do brawu między zawodnikami.

Na zapleczu Daniel Bryan rozmawiał z Jinderem Mahalem, który powiedział, że zasłguje na szacunek, a jeden z jego Singh Brothers powinien zmierzyć się z AJ Stylesem. Daniel powiedział, że to świetny pomysł i zaakceptował propozycję Jindera.

3 walka: Singles Match
Dolph Ziggler def. Bobby Roode

Michael Cole ogłosił, że Brock Lesnar wypowie się na RAW odnośnie rzuconego wyzwania przez Jindera Mahala.

Tymczasem na zapleczu obecny jest Aiden English, jednak obok niego zjawili się The New Day. Panowie powiedzieli, że jedyną rzeczą, która ma znaczenie jest Rusev Day po czym udali się w przeciwnym kierunku.

4 walka: Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn def. Randy Orton i Shinsuke Nakamura

Tymczasem na zapleczu KO i SZ zapytali Daniela Bryana o to z kim przyjdzie im się zmierzyć na przyszłotygodniowym SmackDOwn. DB odpowiedział, że wszystko zależy od komisarza Shane’a McMahona.