WWE SmackDown Live 15 stycznia 2019: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka SmackDown Live.

Show rozpoczęliśmy od segmentu z udziałem Becky Lynch, przy której pojawiła się Kayla Braxton pytając o gotowość pretendentki na walkę z Asukę podczas WWE PPV Royal Rumble. Becky zapytała, czy Kayla naprawdę czekała tak długo, żeby ją o to zapytać, mimo iż zna odpowiedź. Po tych słowach Becky odeszła.

Na zapleczu widzimy Heavy Machinery (Otis Dozovic i Tucker Knight) mieszających paskudną miksturę w blenderze z The New Day. Panowie używają tuńczyka, jajek oraz innych składników. Kofi Kingston, Big E oraz Xavier Woods odmówili wypicia tajemniczego napoju. Przy wrestlerach pojawiła się Becky Lynch, która ku uciesze fanów spróbowała napoju byłych wrestlerów NXT i udała się w stronę ringu.

Za stołem komentatorskim w Legacy Arenie w Birmingham obecni są Tom Phillips, Corey Graves oraz Byron Saxton.

W ringu obecna jest Becky Lynch, która powiedziała, że jej celem jest odzyskanie WWE SmackDown Women’s Championship na PPV Royal Rumble. Becky dodała, że wszyscy w szatni są źli, ponieważ jej udało się przebić, a Asuka wkrótce dowie się, jak trudno jest prowadzić dywizję kobiet SmackDown. Pretendentka dodała, że Asuka wywarła bardzo wielkie wrażenie na wszystkich, aż do momentu WrestleManii 34, gdzie jest streak został zniszczony. Becky dopowiedziała, że Asuka nie była w stanie pokonać Charlotte Flair, z którą ona sobie radziła na całym świecie.

Do ringu przybyła Asuka, która wygłosiła krótkie promo, ale ciężko było ją zrozumieć. Mistrzyni dodała, że Becky jest jak pszczoła bez żądła i po PPV Royal Rumble nie będzie już w cieniu Charlotte Flair, ale w jej. Na arenie pojawiły się Billie Kay oraz Peyton Royce z The IIconics. Wrestlerki powiedziały, że to co przed chwilą usłyszały z ust Becky i Asuki nie miało najmniejszego sensu, ponieważ wygrają 30-osobowy Royal Rumble Match, a następnie zdobędą pasy WWE Women’s Tag Team i wystąpią na WrestleManii 35.

Becky Lynch vs. Peyton Royce

Zwyciężczyni: Becky Lynch

Po pojedynku Asuka krzyczała coś w kierunku Becky Lynch, a następnie zażądała konfrontacji z Billie Kay.

Asuka vs. Billie Kay

Zwyciężczyni: Asuka

Po pojedynku Asuka i Becky Lynch walczyły ze sobą w ringu do momentu, aż na arenie rozbrzmiał theme song AJ Stylesa.

Po krótkiej przerwie widzimy AJ Stylesa zbliżającego się do grupy fanów z hot dogami, napojami gazowanymi oraz sodą. AJ powiedział że WWE Champion Daniel Bryan uważa, że fani są niezdrowi oraz nieszczęśliwi, mimo iż wyglądają zupełnie inaczej. Styles dodał, że fani wydają ciężko zarobione pieniądze, aby być tutaj, więc zamierza skopać tyłek Daniela Bryana na Royal Rumble. Z za pleców wyskoczył Daniel Bryan atakując swojego rywala, co doprowadziło do brawlu.

Na zapleczu widzimy The Usos. Jimmy Uso otrzymał prezent prawdopodobnie z okazji pierwszej rocznicy. Jey Uso przeczytałem, że pochodzi on od niegrzecznej dziewczyny, która musi zostać uwięziona w więzieniu Uso. Notatka została podpisana przez Mandy Rose, a nie Naomi. Jey zapytał Jimmy’ego, co zamierza z tym zrobić.

Na zapleczu widzimy Samoa Joe oraz EC3 pozującego w lustrze obok. Po krótkiej przerwie otrzymaliśmy materiał wideo z wizyty Carmelli oraz R’Trutha w siedzibie WWE.

Na zapleczu obecna jest Kayla Braxton, która przeprowadziła wywiad z Zeliną Vega i Andrade „Cien” Almasem, który nazywa się Andrade. Kayla zapytała o pojedynek z Reyem Mysterio jako me dzisiejszego show. Almas powiedział, że Rey był jego idolem, ale w zeszłym tygodniu pokazał mu, iż czasy się zmieniają, a on jest przyszłością federacji oraz niebieskiego brandu. Almas dodał, że pokona dzisiaj Mysterio, a następnie wygra na Royal Rumble i wystąpi na WrestleManii 35.

Samoa Joe vs. Mustafa Ali

Pojedynek nie rozpoczął się, ponieważ Ali został brutalnie zaatakowany przez swojego przeciwnika.

Na zapleczu widzimy spacerującego Reya Mysterio, który zatrzymał się spoglądając w kierunku zwariowanej Nikki Cross. Ta dwójka wkrócte połączy siły i stanie w jednym ringu.

Po krótkiej przerwie Kayla Braxton poprosiła Joe o wypowiedź na temat jego ataku na Aliego. Joe powiedział, że właśnie w taki sposób złożył oświadczenie oraz deklarację. Joe dodał, że wygra 30-osobowy Royal Rumble Match.

Rey Mysterio vs. Andrade

Zwycięzca: Andrade

Otrzymaliśmy powtórkę z segmentu z udziałem The Usos, Mandy Rose oraz Sonii Deville, który miał miejsce chwilę temu. Następnie przenosimy się do hotelu, gdzie widzimy Jimmy’ego podążającego korytarzem.

Rose powiedziała, żeby Jimmy zamknął drzwi, ponieważ nie ma na, co czekać. Uso powiedział, że nie może tego zrobić. Nagle pojawił się jakiś facet robiąc zdjęcia dwójce przebywającej w jednym pokoju. Rose powiedziała, że nie chodzi o Jimmy’ego, ale o jego żonę. W tym momencie pojawiła się Naomi atakując swoją rywalkę.

Czas na „Bestie Birthday Bash” for Shane McMahon” z udziałem The Miza. W ringu obecny jest The Miz witający nas na urodzinach swojego przyjaciela i tag team partnera, Shane’a McMahona. Do ringu przybył Shane, któremu fani zaśpiewali „Happy Birthday”. Shane podziękował wszystkim za życzenia, ale w zwyczaju nie ma obchodzenia swoich urodzin. Miz dopowiedział, że to nie jest zwykła impreza, ponieważ mamy arenę pełną fanów oraz specjalnych ciast. McMahon podziękował swojemu przyjacielowi za prezenty i dodał, że jego marzeniem jest zostanie WWE Tag Team Championem, więc zamierza tego dokonać na Royal Rumble. Na arenie pojawili się Sheamus oraz Cesaro. Panowie z The Bar stwierdzili, że Vince McMahon został zaproszony na urodziny, ale nie przyszedł na nie, ponieważ go nie obchodzą. Shane ogłosił, że na SmackDown dojdzie do walki z udziałem Cesaro oraz Miza, ale wygląda na to, iż rywalem gospodarza urodzin będzie Sheamus.

The Miz vs. Sheamus

Zwycięzca: The Miz

Po pojedynku Sheamus zaatakował The Miza, któremu na ratunek przybył Shane McMahon wykonując dropkick. Miz dorzucił Skull Crushing Finale, a jego partner coast to coast. Tym akcentem zakończyliśmy SmackDown!