WWE SmackDown Live 15 sierpnia 2017: Raport

Do największej imprezy w lecie, czyli SummerSlam pozostało już kilka dni. Podczas najnowszego odcinka niebieskiej tygodniówki WWE Champion Jinder Mahal zmierzy się z Johnem Ceną w singles matchu.

Na arenie pojawili się The Singh Brothers, którzy wprowadzili Jindera Mahala do ringu, gdyż w dniu 15.08 byliśmy świadkami Independence Day of India. Mistrz ogłosił uroczystość z okazji Dnia Niepodległości, a następnie pewna kobieta zaśpiewała hymn Indii co nie spodobało się fanom zgromadzonym na arenie. Nagle na arenie zjawił się Shinsuke Nakamura, który popsuł ceremonię co nie spodobało się obecnemu mistrzowi WWE. Nakamura zaakceptował fakt iż mamy Dzień Niepodległości jednak zaznaczył, że w jego rodzinnym kraju w Japonii obchodzony jest dzień upamiętniający tych, którzy zginęli podczas wojny natomiast w najbliższą niedzielę będzie dzień, w którym Jinder Mahal straci WWE Championship po czym udał się na zaplecze.

1 walka: Singles Match
Natalya def. Becky Lynch

Po pojedynku Natalya brutalnie zaatakowała swoją przeciwniczkę, której na ratunek przybyła WWE SmackDown Live Women’s Champion Naomi i doszło do brawlu między zawodniczkami na co zareagowała Carmella wraz z Jamesem Ellsworthem. Carmella przedstawiła się jako posiadaczka walizki Money in the Bank oraz dodała, że po SummerSlam będzie mistrzynią, gdyż nie ma dla niej znaczenia to kto wyjdzie zwycięsko ze starcia o pas kobiet SmackDown Live.

Tymczasem na zapleczu Tamina Snuka zjawiła się w pomieszczeniu Lany, gdyż chciała wiedzieć co się wydarzyło w zeszłym tygodniu oraz dodała, że plan jaki sobie założyła ma doprowadzić ją do kobiecego mistrzostwa na SmackDown Live. Lana odpowiedziała, że nie jest jeszcze gotowa co nie spodobało się Taminie.

The Usos dogonili Generalnego Managera SmackDown Live Daniela Bryana, który ogłosił, że chce aby Xavier Woods i Kofi Kingston zmierzyli się z nimi na niebieskiej tygodniówce tuż przed SummerSlam.

2 walka: Singles Match
Rusev vs Chad Gable
W trakcie pojedynku zjawił się Randy Orton, który wykonał RKO na Rusevie.

W ringu obecny jest AJ Styles, który został przywitany owacją przez fanów, a następnie zaprosił do ringu komisarza SmackDown Live Shane’a McMahona, który natychmiast do niego dołączył. Shane oświadczył, że nie zamierza nikogo przeprosić za wydarzenia mające miejsce w zeszłym tygodniu, gdyż zamierza pełnić rolę sędziego specjalnego na gali SummerSlam. Styles chce wiedzieć jakie plany ma komisarz jeśli chodzi o SummerSlam, ponieważ jego kick w zeszłym tygodniu był dziełem przypadku. Shane zgodził się z tym co powiedział AJ i dodał, że będzie bezstronny. Na arenie zjawił się Kevin Owens i doszło do brawlu między rywalami z SummerSlam.

3 walka: Tag Team Match
The Usos def. Kofi Kingston & Xavier Woods

Czas na ostatni odcinek Fashion Peaks. Tablica ogłoszeń zawiera obraz fałszywego Diesela i Razora Ramona, a także obraz Boba Backlunda. Fandango rozmawia o porwaniu przez kosmitów natomiast Tyler Breeze pojawił się w blond peruce. Następnie Fandango posortował wszystkie dowody i tym akcentem zakończyliśmy ten segment.

4 walka: Singles Match
John Cena def. Jinder Mahal przez DQ

Nagle zjawił się Baron Corbin, który chciał wykorzystać walizkę Money in the Bank na obecnym mistrzu WWE.

5 walka: Singles Match
Jinder Mahal def. Baron Corbin

John Cena pomógł obecnemu mistrzowi WWE w odniesieniu zwycięstwa przez co jego rywal stracił walizkę Money in the Bank.

No Comment.