WWE SmackDown Live 14 maja 2019: Wyniki na żywo

Zapraszamy do czytania wyników z najnowszego odcinka SmackDown Live, który odbywa się w O2 Arenie w Londynie. Show zostanie wyemitowane w nocy w sieci WWE Network.

Show rozpoczęliśmy od segmentu z udziałem Romana Reignsa oraz The Miza, jednak wypowiedź tej dwójki została przerwana przez Eliasa i Shane’a McMahona. Były komisarz SmackDown Live zabronił Mizowi obecności na arenie, w której odbywa się niebieska tygodniówka. Po tych słowach zjawili się SmackDown Tag Team Champions Daniel Bryan i Rowan, którzy rzucili się w pościg za byłym członkiem The Shield, jednak na ratunek przybyli mu The Usos.

* Andrade def. Randy Orton, Ali oraz WWE Intercontinental Champion Finn Balor
Według fanów był, to bardzo dobry pojedynek, w którym pojawiła się drabina, co z pewnością było przedsmakiem tego, co czeka nas na Money in the Bank.

* Na zapleczu otrzymaliśmy segment z udziałem Xaviera Woodsa oraz WWE Championa Kofiego Kingstona, który powiedział, że chce wystąpić w The Kevin Owens Show.

* Charlotte Flair wygłosiła krótkie promo, w którym wypowiedziała się na temat RAW Women’s Champions Becky Lynch twierdząc, iż po Money in the Bank, to ona zostanie SmackDown Women’s Champions i zakończy ich rywalizację na dobre.

* Następnie otrzymaliśmy kolejne tajemnicze promo w wykonaniu byłego NXT Championa Aleistera Blacka.

* Shane McMahon, Elias, Daniel Bryan i Rowan def. Roman Reigns oraz The Usos.
Po pojedynku The Miz uratował Reignsa i The Usos przed atakiem ze strony heelów.

* Na zapleczu otrzymaliśmy promo z udziałem Paige, Asuki oraz Kairi Sane.

* Na zapleczu Ember Moon wypowiedziała się na temat Money in the Bank.

* Asuka i Kairi Sane def. Mandy Rose i Sonyę Deville
Po walce Paige ogłosiła, że Asuka oraz Sane będą występowały jako The Kabuki Warriors. Tej konfrontacji z bliska przyglądały się WWE Women’s Tag Team Champions The IIconics.

* Na zapleczu Lars Sullivan udzielił krótkiego wywiadu.

* Na telebimie pojawił się Kevin Owens, który aktualnie przebywał na zapleczu. W środku ringu był WWE Champion Kofi Kingston. Panowie wymieniali między sobą zdania, aż w końcu doszło do brawlu z udziałem tej dwójki. Na pomoc Owensowi przybył Sami Zayn, natomiast Xavier Woods także pojawił się i szanse zostały wyrównane. Tym akcentem zakończyliśmy SmackDown.