WWE SmackDown Live 13 marca 2018: Raport

Show rozpoczęliśmy od przywitania Toma Phillipsa, do którego przy stole komentatorskim dołączyli  Corey Graves i Byron Saxton. Komentatorzy zaprosili nas na SmackDown w Indianapolis.

W drodze do ringu jest mistrz WWE AJ Styles, który wychodzi przy dużym popie. Po wzięciu mikrofonu fani chantują jego imię, a sam Styles opowiada o walce na Fastlane. Mówił też o drodze jaką przebył, aby dostać się tu gdzie jest i dodaje, że nawet jeśli coś jest niewyobrażalne, to jest możliwe. Wspomina też o nadchodzącej walce z Shinsuke Nakamurą, a ich walkę nazywa Dream Matchem. Styles chwali Nakamurę i nawet mówi, że mieli bardzo podobne drogi do dostania się do WWE, lecz jeśli chodzi o pas mistrzowski, to te podobieństwa się kończą. Styles zaczyna się przechwalać, ale przerywa mu właśnie Nakamura. Nakamura mówi, że wszyscy lubią ich obu. Dodaje, że szanuje AJ’a, lecz na WrestleManii jego marzenia się spełnią. A jego marzeniem jest… kolano w twarz i zostanie mistrzem. Promo przerywają Rusev i Aiden English, po czym rozpoczęła się przerwa reklamowa.

1 walka: AJ Styles vs. Rusev

Tuż po przerwie otrzymaliśmy non title match. Nakamura przygląda się walce siedząc obok komentatorów, a Aiden English zagrzewa Ruseva do walki.

Po walce Nakamura ratuje AJ’a z ataków Ruseva i Aidena. Segement kończymy stojącym Nakamurą w ringu nad leżącym w narożniku mistrzem WWE.

Następnie otrzymujemy wywiad z Big E’m i Jimmy’m Uso na temat ataku The Bludgeon Brothers na Fastlane

Po przerwie reklamowej otrzymujemy kolejny segment na backstage, w którym AJ „dziękuje”Nakamurze za pomoc. Dodaje, że na Fastlane nie potrzebował pomocy, gdy walczył z 5 zawodnikami, więc dzisiaj też by sobie poradził. Nakamura nie zgadza się i dodaje, że będzie chronił AJ’a do WrestleManii aby tam pokonać go uczciwie.

 

Walka 2: Big E and Jimmy Uso vs. The Bludgeon Brothers

Po walce Harper wbija Big E’go w barierki. Harper „podaje swoją ofiarę Rowanowi, a ten atakuje go po raz drugi.

Renee Young rozmawia na backstage’u z Samim Zaynem. Sami obwinia Shane McMahona za to, że nie został mistrzem WWE na Fastlane. Następnie jednak mówi, że nie może tak naprawdę obwiniać Shane’a, lecz Kevina Owensa. Sami nazywa Owensa egoistą. Sami dodaje, że nigdy nie będzie dawał się tak traktować, ani przez Owensa, ani przez nikogo innego, po czym odchodzi.

Po przerwie reklamowej do ringu zmierza SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair. Charlotte bierze mikrofon i mówi, że zawsze jako mistrzyni jest głównym celem, więc wiedziała o co chodzi gdy usłyszała muzykę Asuki na Fastlane. Dodaje, że jest bardzo podekscytowana walką z Asuką na Wrestlemanii 34, po czym zaprasza ją do ringu. Rozbrzmiewa muzyka Asuki i japonka wchodzi do ringu. Flair wita Asukę na niebieskiej tygodniówce, po czym dodaje, żeby była ostrożna w swoich życzeniach. Flair po chwili rozmowy dodaje, że bardzo chciała, aby Asuka wybrała ją, ponieważ jest to wielka okazja dla niej. Asuka dodaje, że wybrała Flair ponieważ chce wyzwania. Po chwili przechwalania się obie kobiety stają na przeciwko siebie i rozbrzmiewa muzyka, co kończy segment.

Muzykę przerywa nowy WWE United States Champion Randy Orton, który wychodzi do ringu podczas gdy obie kobiety są nadal w ringu. Orton wchodzi do ringu i chce porozmawiać z WWE Universe po raz pierwszy jako mistrz. Przerwa reklamowa.

Po przerwie Randy Orton mówi o tym, że w swojej karierze zdobył wiele, ale nigdy nie pas US, do teraz. Orton dodaje, że to zwycięstwo dodaje go do elitarnej listy jako dziesiąty Grand Slam Champion. Orton zaczyna temat Bobby’ego Roode’a, którego nazywa piekielnie trudnym przeciwnikiem, lecz to on jest teraz mistrzem. Orton dodaje, że nikt nie jest w stanie go zatrzymać. Przerywa mu muzyka i wyjście do ringu Roode’a. Roode gratuluje Ortonowi i dodaje, że jego rewanż odbędzie się na WrestleManii 34. Przerywa im wyjście do ringu Jindera Mahala i Sunila Singha. Jinder również gratuluje Ortonowi zwycięstwa. Jinder mówi, żeby Roode zapomniał o WrestleManii, ponieważ dziś go pokona, tak jak tydzień temu Ortona. Jinder zaprasza Ortona, aby usiadł sobie i zobczył jak rani Roode’a.

Walka 3 Bobby Roode vs. Jinder Mahal

Po walce Jinder stoi w ringu, lecz Orton natychmiast wchodzi do niego i atakuje Jindera za pomocą RKO, co publika nagrodziła wielkim popem. Przerwa reklamowa.

Po przerwie otrzymujemy wywiad Renee Young z Kevinem Owensem. Renee pyta o komentarz na temat słów Samiego. Owens mówi, że jest już zmęczony tym wszystkim. Nazywa Samiego kłamcą. Owens obwinia też Shane’a, bez którego w niedzielę z pewnością zostałby mistrzem WWE. Owens mówi, że widocznie musi zawalczyć z Samim, aby pokazać mu prawdę po czym odchodzi.

 

Walka 4 Naomi vs. Carmella

Po walce Carmella stoi w ringu po czym podnosi swoją walizkę Money in the Bank.

Shane McMahon chodzi po backstage’u po czym otrzymujemy reklamy.

Po rekamach Shane wychodzi do ringu i mówi, że miał wiele problemów z Samim i Kevinem. Dodaje, że nie jest tu aby przepraszać bo oni sami przekroczyli granicę. Shane wspomina m.in. to jak Owens pobił Vince’a McMahona miesiąc temu i sytuację z Hell In a Cell matchu. Potem wspomniał, że rozmawiał dzisiaj z SmackDown General Managerem Danielem Bryanem, który powróci do WWE TV już w następnym tygodniu. Shane mówi, że będzie nieobecny przez jakiś czas po dzisiejszej gali, lecz ogłosi jeszcze jedną specjalną walkę. Tą walkę jest Owens vs Zayn na WrestleManii 34. Shane chce opuścić ring, lecz Owens przerywa mu. Atakuje on Shane’a i dodaje, że nie musi czekać z biciem Samiego do WrestleManii. Sami wychodzi do ringu. Po chwili rozmowy cała trójka jest w ringu. Sami atakuje Shane’a od tyłu po czym do walki dołącza Owens, który również atakuje Shane’a. Po chwili ataków Sami rozkłada krzesło, na które Owens rzuca Shane’a. Dwójka zabiera McMahona na backstage, gdzie całą sytuację przerywa sędzia, który każe wyjść Owensowi i Zaynowi po czym woła sztab medyczny. Widokiem medyków próbujących pomóc Shane’owi kończymy SmackDown.