WWE SmackDown Live 13 lutego 2019: Raport

Znajdujemy się w Huntington Center w Toledo. Na show zapraszają nas Tom Phillips, Corey Graves oraz Byron Saxton. Tuż przed rozpoczęciem niebieskiej tygodniówki otrzymaliśmy krótki materiał wideo poświęcony zmarłemu WWE Hall of Famerowi Pedro Moralesowi. Do ringu przybyła Charlotte Flair, która spojrzała na logo WrestleManii 35 twierdząc, że to jej przeznaczenie i żałuje, iż nie może powiedzieć tego, że jej serce bije dla Becky Lynch. Pretendentka dodała, że ona jest kręgosłupem całej kobiecej dywizji wrestlingowej i Vince McMahon wybrał ją, ponieważ podjął mądrą decyzję biznesową. Charlotte dodała, że Vince wybrał przyszłą WWE Hall of Famer, która miała wiele dobrych miesięcy w federacji. Flair dodała, że nie wszyscy są zadowoleni z decyzji prezesa WWE, ale ona może obiecać, iż WrestleMania będzie jak każda gala PPV z jej udziałem i wszyscy będą chantować, że to jest niesamowite. Charlotte dopowiedziała, że ma bilet w pierwszym rzędzie na niedzielny Elimination Chamber Match z udziałem Rondy Rousey oraz Ruby Riott i nie zamierza wtrącać się w walkę swojej przeciwniczki.

The IIconics vs. Carmella & Naomi vs. Mandy Rose i Sonya Deville

Zwyciężczynie: Carmella i Naomi

Po pojedynku dowiedzieliśmy się, że Deville & Rose oraz Bayley i Sasha Banks rozpoczną starcie eliminacyjne na Elimination Chamber. The IIconics brutalnie zaatakowały Carmellę oraz Naomi pokonując je i wyrzucając z ringu.

Następnie otrzymaliśmy materiał wideo z udziałem gwiazd WWE omawiających WWE Women’s Tag Team Championship Match.

W ringu obecni są SmackDown Tag Team Champions Shane McMahon oraz The Miz, więc czas na McMizTV. W trakcie przerwy dowiedzieliśmy się, że Mustafa Ali nie będzie uczestnikiem starcia o WWE Title podczas Elimination Chamber ze względu na uraz z jakim się zmaga. Mustafa dodał, że trzyma pióro, które pisze własną historię i każdy może próbować go powstrzymać, jednak im się to nie uda. Po krótkiej przerwie Miz opowiadał o tym, w jaki sposób The Usos wysłali im wiadomość w zeszłym tygodniu pod nieobecność Shane’a McMahona. Były komisarz SmackDown zaprosił do ringu swoich niedzielnych przeciwników, czyli The Usos. Bracia stwierdzili, że Miz oraz Shane są parą wampirów, którzy starają się być ich kopią. Shane odpowiedział, że nie próbują być tacy jak The Usos, ponieważ są najlepszą drużyną na świecie. Shane dodał, że jedyne, co prawdziwe w dzisiejszym MizTV to tytuły mistrzowskie i w tym momencie bracia Usos wyprowadzili słynne superkicki swoim rywalom, po czym udali się na zaplecze.

Gauntlet Match: Daniel Bryan, Randy Orton, AJ Styles, Samoa Joe, Jeff Hardy, Kofi Kingston
Zwycięzca: Randy Orton

Po walce Randy Orton celebrował swoje zwycięstwo stojąc wysoko nad AJ Stylesem.