WWE SmackDown Live 13 lutego 2018: Raport

Tymczasem na show zapraszają nas Tom Phillips, Corey Graves oraz Byron Saxton. Czas na pierwszą walkę z udziałem Dolpha Zigglera oraz Barona Corbina.

1 walka: Baron Corbin vs Dolph Ziggler

W ringu pojawił się Dolph Ziggler, a na arenie rozbrzmiał theme song Barona Corbina jednak były mistrz United States Się nie pojawił. Zwycięzca tego pojedynku miał zostać dodany do walki wieczoru FastLane. Tymczasem widzimy na backstage’u Barona pobitego przez Samiego Zayna oraz Kevina Owensa. Następnie dwójka pojawiła się obok ringu i panowie zaatakowali Dolpha Zigglera do momentu aż nie pojawił się po raz kolejny Corbin, ale i tym razem musiał uznać wyższość przyjaciół.

2 walka: Singles Match
Charlotte Flair def. Sarah Logan

Po pojedynku Naomi oraz Becky Lynch pojawiły się w ringu, aby świętować zwycięstwo Charlotte. Mistrzyni podniosła tytuł, a następnie wskazała na baner WrestleManii 34.

Komisarz SmackDown Live Shane McMahon oraz Generalny Manager Daniel Bryan spotkali się na zapleczu po to, aby omówić wydarzenia z udziałem Samiego Zayna, Dolpha Zigglera, Barona Corbina oraz Kevina Owensa. Shane wspomniał, że rozmawiał z Dolphem oraz Baronem i zaznaczył, że da im kolejną szansę otóż Sami zmierzy się z Zigglerem, a Owens z Corbinem. Jeśli Corbin i Ziggler wygrają to zostaną dodani do walki wieczoru FastLane.

2 walka: Singles Match
Baron Corbin def. Kevin Owens dzięki czemu zostanie dodany do walki wieczoru FastLane.

Podczas pojedynku widzieliśmy na backstage’u podekscytowanego Samiego Zayna. Baron Corbin świętował swoje zwycięstwo.

Następnie komentatorzy omówili TOP 10 SmackDown zeszłego tygodnia, a tymczasem czas na US Open Challenge.

3 walka: US Open Challenge
Randy Orton vs Bobby Roode

Podczas pojedynku pojawili się Jinder Mahal oraz Sunil Singh. Panowie przerwali ten pojedynek. Były WWE Champion wspomniał o tym, że w przeciwieństwie do innych zawodników jest on bardzo szanowany przez fanów wrestlingu. Jinder dodał, że on oraz Viper mieli swoje wzloty oraz upadki ale mimo wszystko go szanuje. Fani chantują RKO RKO RKO. Bobby także wspomniał, aby Jinder się nie cieszył, ponieważ w zeszłym tygodniu nie znalazł się na liście 10 najlepszych wrestlerów SmackDown. Viper wyprowadził RKO na Sunilu natomiast Bobby wykonał Glorious DDT na Mahalu.

4 walka: Tag Team Match
The New Day def. Chad Gable oraz Shelton Benjamin

Po pojedynku The New Day świętowali swoje zwycięstwo.

Na zapleczu Renee Young przeprowadziła wywiadu z Dolphem Zigglerem, który powiedział, że ma kolejną okazję na pokazanie się z dobrej strony, ponieważ wie że jest najlepszy, a na początku SmackDown został zaatakowany przez Samiego i Owensa, gdyż wiedzą jak dobrym wrestlerem jest on. Następnie dodał, że na WrestleManii 34 pragnie zostać nowym mistrzem WWE.

Po krótkiej przerwie na zapleczu otrzymaliśmy promo z udziałem WWE SmackDown Tag Team Champions The Usos. Tymczasem pojawili się The Bludgeon Brothers, czyli Rowan i Harper. Panowie zakończyli wypowiedź mistrzów.

5 walka: Singles Match
Dolph Ziggler def. Sami Zayn

Po pojedynku Dolph Ziggler świętował swoje zwycięstwo, a następnie wskazał na logo WrestleManii 34. Dzięki zwycięstwu Dolph weźmie udział w walce wieczoru FastLane razem z Baronem Corbinem, AJ Stylesem, Samim Zaynem oraz Kevinem Owensem.