WWE SmackDown Live 13 czerwca 2017: Raport

Do gali WWE PPV Money in the Bank pozostało już kilka dni, a emocje wciąż narastają, ponieważ na najbliższej gali PPV odbędzie się historyczny ladder match z udziałem kobiet.

W ringu pojawili się członkowie The New Day wraz z niesamowitym zespołem ulicznym z Nowego Orleanu. Xavier Woods podziękował zespołowi za służbę, a następnie pobłogosławił fanów zgromadzonych na arenie, w której odbędzie się przyszłoroczna WrestleMania. Xavier dodał, że po gali Money in the Bank będą mistrzami tag teamowymi na SmackDown Live. Na arenie zjawili się The Usos wykrzykując słowa ‚Straight Outta Compton’. Do segmentu włączyli się The Fashion Police. Tyler Breeze powiedział, że pierwszy dzień nie jest dniem litery ‚H’, ale powinien zaczynać się od G. The Colons także pojawili się na arenie co doprowadziło do Eight Man Tag Team Matchu.

1 walka: The New Day oraz The Fashion Police def. The Usos oraz The Colons

Na zapleczu Mojo Rawley wypowiedział się na temat utraty szansy na zdobycie pasa WWE, który aktualnie należy do Jindera Mahala przy czym dodał, że jest szczęśliwy, ponieważ wie w jaki sposób może sobie radzić z różnymi przeciwnościami losu. Niespodziewanie do wywiadu dołączył Zack Ryder co prawdopodobnie oznacza powrót The Hype Bros!

2 walka: SmackDown Live Women’s Champion Naomi def. Tamina Snuka

Po pojedynku mistrzyni została zaatakowana z za pleców przez pretendentkę do pasa SmackDown Live Women’s, czyli Lanę i doszło do brawlu, który zakończył się zwycięstwem żony Ruseva, która w niedzielę stanie przed szansą na zdobycie ogromnego wyróżnienia.

Na arenie pojawił się WWE Champion Jinder Mahal, który został wprowadzony przez The Singh Brothers. Jinder wypowiedział się na temat niedzielnego starcia z Randym Ortonem o WWE Championship, przy czym zaznaczył, że jego rywal boi się doznania porażki w swoim rodzinnym mieście. Mistrz dodał, że Orton boi się reakcji swoich najbliższych, a w szczególności swojego ojca Boba Ortona, który będzie siedział przy ringu i oglądał porażkę swojego syna. Na arenie rozbrzmiał theme song Randy’ego Ortona, który jednak zjawił się z za pleców mistrza i wyprowadził na nim RKO.

United States Champion Kevin Owens pojawił się na zapleczu wraz ze swoimi tag team partnerami, czyli Dolphem Zigglerem i Baronem Corbinem. Kevin zastanawia się nad tym, czy są w stanie współpracować ze sobą jako drużyna, po czym dodał, że lubi bardziej Zigglera niż Corbina jednak nie sprawia mu to żadnej różnicy, ponieważ mogą ze sobą współpracować nawet podczas niedzielnej gali Money in the Bank dzięki czemu będą mieli większe szanse na odniesienie zwycięstwa.

3 walka: Charlotte Flair def. Natalya

Na zapleczu Lana udzieliła wywiadu, w którym poinformowała o tym, że nie obchodzi ją zdanie WWE Universe, a także dodała, iż po niedzielnej gali stanie się pierwszą Ravishing(rasista) WWE Smackdown Women’s Champion.

4 walka: Sami Zayn, Shinsuke Nakamura oraz AJ Styles def. Kevin Owens, Baron Corbin i Dolph Ziggler

Po pojedynku Kevin Owens zaatakował Samiego Zayna, a następnie wspólnie z Dolphem Zigglerem ustawili drabinę na środku ringu i zaczęli się spierać o to kto zostanie zwycięzcą tegorocznego Money in the Bank Ladder Matchu co doprowadziło do brawlu z udziałem Barona Corbina co wykorzystał Shinsuke Nakamura, który wyeliminował swoich przeciwników, a następnie wzniósł walizkę w geście triumfu.