WWE SmackDown Live 12 września 2017: Raport

Show rozpoczynamy od przywitania komentatorów SmackDown Live Toma Phillipsa, Byrona Saxtona oraz Coreya Gravesa. Panowie już na samym początku poinformowali nas o przybyciu do TV prezesa WWE Vince’a McMahona, który wypowie się na temat sytuacji związanej z Shanem oraz Kevinem Owensem, która miała miejsce w zeszłym tygodniu.

Na arenie pojawił się Kevin Owens, który ogłosił, że zamierza pozwać Generalnego Managera SmackDown Live Daniela Bryana oraz całą rodzinę McMahonów, ponieważ każdy wie, że SmackDown Live tak naprawdę już nie istnieje i jesteśmy częścią Kevin Owens Show. Kevin także dodał o tym, że zamierza anulować Fashion Files, ponieważ nie rozumie tego głupiego pomysłu co nie spodobało się fanom zgromadzonym na arenie. Na arenie rozbrzmiał theme song Shane’a McMahona jednak zamiast niego pojawił się Dolph Ziggler, który tańczył i wyśmiewał się z fanów zgromadzonych na arenie. Po chwili Dolph udał się na zaplecze, a na arenie pojawił się Daniel Bryan, który ogłosił, że zabawa się zakończyła, ponieważ Pan McMahon wkrótce zjawi się na SmackDown Live i dojdzie do konfrontacji z KO.

1 walka: United States Championship Match
AJ Styles(c) def. Tye Dillinger dzięki czemu zachował tytuł US.

Po pojedynku panowie pogratulowali sobie, a następnie zjawił się Baron Corbin, który zaatakował obecnego mistrza United States po czym ogłosił, że w przyszłym tygodniu odbędzie się United States Championship Open Challenge, a przeciwnikiem AJ Stylesa będzie właśnie on.

Tymczasem na zapleczu Dasha przeprowadza wywiad z Rusevem, który wciąż nie rozumie, dlaczego Dasha jest częścią WWE i zajmuje się przeprowadzaniem wywiadów. Rusev wyglądał na podłamanego wrestlera po tym jak musiał uznać wyższość Randy’ego Ortona na ostatniej gali PPV, gdzie Viper pokonał go w ciągu 10 sekund.

Na arenie pojawili się The Singh Brothers. Panowie zaprosili do ringu obecnego mistrza WWE Jindera Mahala, który już na samym początku nazwał Shinsuke Nakamurę jednym z najciekawiej prezentującym się wrestlerem w obecnym rosterze WWE jednak nasuwa się pytanie, w jaki sposób chce on pokonać go na najbliższej gali PPV. Następnie mistrz dodał, że Nakamura nie chce zdobyć WWE Championship, ponieważ wie w jaki sposób fani WWE traktują mistrza. Jinder także dodał, iż wiele osób uważa, że Nakamura przypomina Pikachu.

Na zapleczu pojawił się Kevin Owens, który rozmawia o swoich planach dotyczących przejęcia SmackDown live. Sytuacja przypomina tą, która miała miejsce z CM Punkiem. Następnie Kevin spotkał Samiego Zayna i ogłosił, że jeśli chce z nim współpracować to będzie mógł wrócić na sam szczyt. Jednak Sami odpowiedział, że wolałby wrócić do grania w Bingo niż kiedykolwiek pracować dla Kevina Owensa.

2 walka: Sin City Street Fight
Smackdown Tag Team Championship Match
The New Day def. The Usos(c) dzięki czemu zostali nowymi mistrzami tag teamowymi

3 walka: Smackdown Women’s Championship Match
Natalya(c) def. Naomi

Podczas pojedynku na arenie pojawiła się Carmella wraz z Jamesem Ellsworthem, a także wśród fanów mogliśmy zauważyć Ronde Rousey.

W ringu obecny jest Dolph Ziggler, który powiedział, że w zeszłym tygodniu zaprezentował wszystkim najgłupsze wejściówki gwiazd WWE. Po chwili na arenie rozbrzmiał theme song Bayley i kto się pojawił? Dolph Ziggler jako Bayley. Show off dodał, że ma jeszcze jedno ciekawe wejście do zaprezentowania nam i pojawia się w roli Ultimate Warriora.

4 walka: Tag Team Match
Shelton Benjamin i Chad Gable def. The Hype Bros

Na zapleczu widzimy Daniela Bryana oraz prezesa Vince’a McMahona.

Na arenie pojawił się Vince McMahon, który został przywitany przez fanów WWE w bardzo pozytywny sposób. W ringu także obecny jest Kevin Owens, który wyśmiał prezesa WWE jednak ten zapytał swojego przeciwnika co czuje, kiedy każdego ranka spogląda na siebie w lustrze? Vince wyśmiał KO i oświadczył iż jest on tchórzem, ponieważ grozi pozwem jemu rodzinie zamiast zająć się poważnymi sprawami.

Następnie Vince dodał, że zawiesił swojego syna Shane’a, ponieważ nie dokończył on swojej pracy w zeszłym tygodniu i kopnął Owensa tak mocno, że jego wnętrzności rozlały się na podłogę. Vince przywrócił Shane’a jako komisarza SmackDown Live, a następnie ogłosił, że na gali Hell in a Cell będziemy świadkami starcia z udziałem Kevina Owensa oraz Shane’a McMahona. KO zgodził się na pojedynek jednak chce mieć pewność, że nie zostanie zwolniony po pokonaniu Shane’a na gali PPV. W pewnym momencie KO uderzył w twarz prezesa WWE, a następnie wykonał na nim superkick. Nagle na arenie zjawiła się Stephanie McMahon, która spoglądała w kierunku Kevina, a obolały prezes WWE krzyczał, że ma złamane żebra.